-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/544149_451644218247287_1732237563_n.jpg :roflt: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/561200_451649058246803_1315482699_n.jpg muszę przyznać, że wspaniałe zdjęcie!
-
I ode mnie gratulacje! Prawdziwa piękna niedźwiedzica. :loveu:
-
[quote name='Błyskotka']No to super wycieczka ich czeka :)[/QUOTE] Zazdroszczę im. :) [quote name='Sonka95']Ale mają fajnie :) Ja z chęcią wybrałabym się na jakąś zagraniczna wycieczkę :cool3:[/QUOTE] Oj ja też, gdziekolwiek poza granicę, bo nigdy nie byłam. :) [quote name='dOgLoV']hejka ;)[/QUOTE] Hejo. :) [quote name='monia&nero'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-VTWsMZJkpBk/UWQ-oHnsMBI/AAAAAAAAAZY/x0aI7F5Hn5o/s640/DSCF8398.JPG[/URL] piękna <3 :loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-7WIo7OqWbWY/UWQ-t16RzBI/AAAAAAAAAag/Fg5YNCKw2U8/s640/DSCF8408.JPG[/URL] [B]tarzanko najlepsze na wszystko :)[/B] Łapeczka od Nero i Teki:bluepaw:[/QUOTE] Oj tak. :) I to na nowym dywanie najlepiej . :evil_lol: Dzięki kochani. :loveu: [quote name='unikatowydiament']ach ta Żabunia,wow:loveu: uwielbiam ją[/QUOTE] Dzięki Aguś. :loveu: [quote name='wedara']Ależ ma pocieszną przecudowną mordkę :loveu:[/QUOTE] Witajcie i pięknie dziękuję za miłe słowa. :loveu: [quote name='marra']och żeby tak moi rodzice chceli gdzies pojechać chociaż na kilka dni :P[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: No ja też się cieszę, należy im się, ale zostanę sama w domu z bratem. :roll: I to mnie przeraża. :mad: U nas dziś prawie 10 stopni NA PLUSIE! :multi: Byle najwygodniej. :grins: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-H2xnLpCgfws/UWZ7K19OasI/AAAAAAAAAa4/t8bpkeWnHbw/s640/DSCF8340.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jDBpA3REmMw/UWZ7KwxVPtI/AAAAAAAAAa8/qAOK8-JyjXM/s640/DSCF8341.JPG[/IMG]
-
[quote name='wedara']To raczej dobrze nic nie kusi a i człowiek zdrowo może się odżywiać :) :)[/QUOTE] Zgodzę się. :) U mnie jest pełno tych fast foodów. Na szczęście nie jem mięcha, więc nie zaglądam tam, chyba że raz na rok po shake.
-
Widziałam tego psiaka na innym forum , podczytywałam i jak zobaczyłam, że ot tak został uśpiony, to aż nie wiedziałam czy to żart czy prawda.. Co to niby za wet , który usypia zdrowe psy. Boże widzisz i nie grzmisz. :(
-
[quote name='zuzolina']czy czegoś Wam to nie przypomina...:evil_lol: [/QUOTE] :roflt::evil_lol: :evil_lol::evil_lol:
-
Prawie na każdym zdjęciu zadowolony pychol.:):)
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
phase replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Ja też trzymam kciuki za szybkie odnalezienie jej! -
[B]Patik[/B] - jeszcze taki w typie yoreczka Fredek do adopcji, może koleżanka się skusi? :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241920-FERDEK-popsuty-york-potrzebuje-pomocy-czyli-sezon-na-stare-yorki-uznaj%C4%99-za-otwarty[/url]
-
Przepiękne zdjęcie i jeszcze te jego uszy. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-70oVEZ0dRhE/UWPsXgZQ30I/AAAAAAAAD1Q/avBwafYz5cM/s640/SAM_4242.JPG[/url] :loveu:
-
[quote name='Sonka95']Ślicznie w nich wygląda :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-uLQZ4QR9Mxo/UWQ-maURKDI/AAAAAAAAAZE/0YrGRMA4h6k/s640/DSCF8396.JPG[/URL][/QUOTE] [quote name='Błyskotka']Fryzurka i wygibasy na dywanie pierwsza klasa :)[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Dziękuję za taki cudny prezent :loveu: Wierzę, że znajdziesz niebieską ;)[/QUOTE] Nie poddam się w poszukiwaniach. :) [quote name='kalyna']Ale Żabcia ma śłitaśną kiteczkę :cool3: na podryw szła?[/QUOTE] Dziękuję wszystkim. :) Żaba się nadaje... :diabloti: [quote name='marra']Dzień dobry :) Jaki fajny Żabol :) troszkę mnie nie było ale to wina dogo, nie wiem dlaczego ale mam straszne problemy z wejściem tutaj ostatnio ;/ wszystko się wiesza i ogólnie jest nieciekawie. Co słychac ?[/QUOTE] Heja. :) Ja to tylko ostatnio miałam problem z allegro. A u nas po staremu. Szukamy wiosny. Na uczelni jakoś. Czyli nic się nie zmieniło. :lol: A rodzice jadą 28.05 do Grecji. :)
-
Uwielbiam ich uśmiech. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-Sj_vbS90VY0/UWLxYKYM-0I/AAAAAAAACbg/2YG1XhRQpD0/s640/537282_4580247020444_1001551002_n.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='dOgLoV']Jakie ma słodkie kolorki gumeczek :loveu:[/QUOTE] Niebieskiej nigdzie nie znalazłam. :shake:
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-YinYrcK-SXM/UWQ-s5X0N5I/AAAAAAAAAaU/TAkrCtXwjEo/s640/DSCF8407.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7WIo7OqWbWY/UWQ-t16RzBI/AAAAAAAAAag/Fg5YNCKw2U8/s640/DSCF8408.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IoIzwr9_P9Q/UWQ-t3CdKAI/AAAAAAAAAak/3SrI1Eo1wp0/s640/DSCF8409.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4euwUJ8K0xI/UWQ-o-BlKfI/AAAAAAAAAZk/y9Dx5WP2FIo/s640/DSCF8401.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cXhvyEX03qw/UWQ-pZjuj2I/AAAAAAAAAZs/MDmD7Fqhwas/s640/DSCF8402.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qbOhc9DBTpg/UWQ-qOZl9MI/AAAAAAAAAaM/SOuwxwZyd8k/s640/DSCF8403.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7xKJgloFLUw/UWQ-qBR1RYI/AAAAAAAAAaE/r1ZsrlC-DYc/s640/DSCF8404.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FQNdIJrtG-o/UWQ-rXYo19I/AAAAAAAAAaI/AMDzhMw1YkA/s640/DSCF8406.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3x5avA0O0oU/UWQ-l2035cI/AAAAAAAAAY0/IpcrOaRLLSA/s640/DSCF8395.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-uLQZ4QR9Mxo/UWQ-maURKDI/AAAAAAAAAZE/0YrGRMA4h6k/s640/DSCF8396.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-g6WkgkRMDYc/UWQ-nPtsTcI/AAAAAAAAAZM/NgDmc-GImts/s640/DSCF8397.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VTWsMZJkpBk/UWQ-oHnsMBI/AAAAAAAAAZY/x0aI7F5Hn5o/s640/DSCF8398.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Vc3v_1O89EI/UWQ-oZ7zBdI/AAAAAAAAAZg/bnQ6QQFj26k/s640/DSCF8400.JPG[/IMG]
-
Specjalnie dla Madzi. :) Żabcia w nowej fryzurce. Tylko na aparacie jakieś ładniejsze były. :mad: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6PiCa8wVwf0/UWQ-ibyXpMI/AAAAAAAAAYU/Z5p1F8MIrCE/s640/DSCF8389.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dV6TxNapggU/UWQ-jJzgiaI/AAAAAAAAAYc/8QyPYKPGPD4/s640/DSCF8390.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sL3T5kKlUC8/UWQ-lPFSbgI/AAAAAAAAAZA/hCdErD3S8Mw/s640/DSCF8393.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4M7TbGUnynU/UWQ-lHdDMQI/AAAAAAAAAYs/zm6-Vb8dYHk/s640/DSCF8394.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1OUua-ZSJcA/UWQ-kZRuQ0I/AAAAAAAAAYk/pvKHSUMbc2w/s512/DSCF8391.JPG[/IMG]
-
Hejka kochani. :)
-
Ta obroża jest dla niej idealna! :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzień dobry, dobry wieczór. :) Obłędny na tym zdjęciu. http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0372_zps544a7d6c.jpg :loveu::loveu::loveu: A Torcik cudny. :loveu: -
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-QWRb6_6hTWI/UWLjcEoh88I/AAAAAAAAiDc/cz-KZzxsAHI/s640/DSC03082.JPG[/url] jaki zadowolony pychol. :) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Lp_NGc6ucew/UWLkP4PjkaI/AAAAAAAAiIc/vzaUOq57q5o/s640/DSC03132.JPG[/url] jęzor. :loveu: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-p0Usp-DN5L0/UWLkn0LbyaI/AAAAAAAAiKU/UKStLNzxwDg/s640/DSC03150.JPG[/url] te uszyska. :loveu::loveu:
-
AZA Aza to młoda sunia (około 4 lata), która jest przerażona pobytem w schronisku i bardzo kiepsko radzi sobie ze stresem. Całe dni spędza w budzie, jest pełna lęku i obaw, nie wie czego się spodziewać, co ją jeszcze spotka, co takiego zrobiła, że zamknięto ją w boksie... Obawia się pierwszy raz widzianych ludzi, jednak dość szybko przekonuje się do nich - widać, że chce zaufać i próbuje nawiązać kontakt. Jest suczką spokojną, mądrą, zrównoważoną, umie ładnie chodzić na smyczy.