Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='kalyna'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-lOkWFKBvfnA/UVhcI7gkZBI/AAAAAAAABhc/ZfjDJnnU4Eo/s512/DSC_0053.JPG[/URL] jakie cuudo :loveu: to chyba jakiś młody psiak?[/QUOTE] Młodziaczek, ale jeszcze na kwarantannie chłopak siedzi.
  2. [quote name='magdabroy'] [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-lOkWFKBvfnA/UVhcI7gkZBI/AAAAAAAABhc/ZfjDJnnU4Eo/s512/DSC_0053.JPG[/URL] i ten też :loveu:[/QUOTE] Uszy to już w ogóle ma radary jakich mało. :)
  3. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-atxE8YPLk-0/UVhcGQARwrI/AAAAAAAABhI/-fSTImH2-UQ/s512/DSC_0046.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lOkWFKBvfnA/UVhcI7gkZBI/AAAAAAAABhc/ZfjDJnnU4Eo/s512/DSC_0053.JPG[/IMG]
  4. [quote name='magdabroy']Ona jest chyba jeszcze większą pieszczoszką niż Żabka :loveu: Fajna sunia :)[/QUOTE] [quote name='Ty$ka']Kolejna słodka miziaka :loveu:[/QUOTE] [quote name='Błyskotka']Fajna sunia :)[/QUOTE] Jest fantastyczna. Nie wiem co za potwór ją mógł przywiązać do drzewa. :angryy: W schronisku u mnie znowu takie cuda:( CZREK [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MIMcRkNk_1k/UVhdmIDRTRI/AAAAAAAABjU/kmGYHpOjdpU/s590/DSC_0134.JPG[/IMG] JUNIOR [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DnC4-GUkIoA/UVhdlg0NjGI/AAAAAAAABjc/hjHMDgRiNA4/s609/DSC_0118.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oi44xbsmG6A/UVhcUc7rAuI/AAAAAAAABiA/vcqtdFevOPs/s720/DSC_0030.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-klIl6fatRdI/UVhcEZiH1BI/AAAAAAAABg4/W-eJT1R5T2s/s640/DSC_0001.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-U50Rxna_Mac/UVhcMMPEVgI/AAAAAAAABh4/2zKwR8fcYQg/s533/DSC_0097.JPG[/IMG]
  5. I ja też będę trzymać kciukasy. ;)
  6. Witamy. :) Robisz bardzo piękne zdjęcie! Klara jest przepiękną sunią.
  7. Witamy. :) Bardzo pięknie "maluchy". :) [url]http://imageshack.us/a/img641/7377/p1040793n.jpg[/url]
  8. Witam na forum. :) Na każdym zdjęciu wzrok obłędny. :)
  9. phase

    Saikyo:)

    Zdjęcie cudowne! [url]http://i56.tinypic.com/15navma.jpg[/url]
  10. Jęzorek. [url]http://4.bp.blogspot.com/-sl3xuW-W4tY/UVBY6l1pfDI/AAAAAAAAA_s/xD7AKK4FzHU/s640/003.JPG:loveu:[/url]
  11. [quote name='Ty$ka'] Ha! Wiedziałam, co kupuję 8) A fuj, ten kundel kompletnie mi się nie podoba :P Jeszcze spasiony jest strasznie, gorzej niż Kropa. Nawzajem :loveu: [/QUOTE] No masz, masz dobre oko. ;) Myślałam, że on ma tyle futra, a on grubasek. Co nie zmieni faktu, że na zdjęciu wygląda fajnie. :grins::loveu: Dziękować pięknie. :)
  12. Wyszedł tu taki ogromny. :D [url]http://i45.tinypic.com/1z3nu5t.jpg[/url] Piękny z niego psiak. [url]http://i45.tinypic.com/bg9v1u.jpg[/url]
  13. U mnie nie ma szans na spacer, wyszłam z Żabą wyrzucić śmieci i czułam wszędzie wodę...... KOSZMAR, wszystko się topi a śniegu jest od za..walenia, a jest ok. 5 stopni.
  14. Ledwo podrósł a już potrzebuje pomocy, Boże widzisz i nie grzmisz. :(
  15. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--v2ffwu3XNY/UV6gUGxceaI/AAAAAAAAARc/pBlBDa-zRk4/s512/DSCF8041.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lYtphn8K6is/UV6gUmQfKUI/AAAAAAAAARk/TEkzO-CPFBg/s512/DSCF8042.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UAxi7x9XBRo/UV6gVj6zAMI/AAAAAAAAAR0/T5K1vTsOE2o/s512/DSCF8044.JPG[/IMG] Sąsiedzi 10 się wyprowadzają, trochę szkoda, bo są jednymi z normalnych, no i ciekawa jestem co będą robić z Beksią, gdy potrzebny będzie ktoś do zajęcia się nią. Ale zawsze liczyć na mnie mogą.
  16. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--2Ob3PZyRso/UV6glgVSqpI/AAAAAAAAATU/UZ8XQSzp33g/s640/DSCF8019.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_oxN_6RVUws/UV6gmKShKOI/AAAAAAAAATg/DVCtnamJ8H0/s640/DSCF8020.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-z0-XAxaGRgU/UV6gmXrXc-I/AAAAAAAAATk/bFXUqS7fWJs/s640/DSCF8021.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NbP2s_AZbb8/UV6gSEPTmMI/AAAAAAAAARE/tq2wtugadu4/s512/DSCF8038.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-m0DIHVKTaTU/UV6gTPZmbFI/AAAAAAAAARM/q1tFoK3bagY/s512/DSCF8039.JPG[/IMG]
  17. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-smGyLsl3BZg/UV6gYSCaovI/AAAAAAAAASU/Zz-3_J3sajU/s640/DSCF8054.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EbMyTNfmqEU/UV6gZpGUYeI/AAAAAAAAASc/_sIW8NjmRMg/s640/DSCF8056.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EdNMmrcPbSo/UV6gZzIMsqI/AAAAAAAAASo/C1upUJ-OWao/s640/DSCF8057.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HD2jcmZdkf4/UV6gaYRPWcI/AAAAAAAAASs/2L0zPpSBH8U/s640/DSCF8059.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6G1TCHCsUQs/UV6gbHgrhlI/AAAAAAAAAS0/-6zS8LaFQxk/s640/DSCF8062.JPG[/IMG]
  18. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gfqXbxnvxFg/UV6gTpdRbuI/AAAAAAAAARU/0BUuBJKGOKE/s640/DSCF8040.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ojY4m2WTzpw/UV6gVowH2xI/AAAAAAAAARw/GwC7s_sPESg/s640/DSCF8043.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hZedhgzelcE/UV6gWtvvD_I/AAAAAAAAAR8/83ocXLnfEd4/s640/DSCF8046.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zelktbDFJXg/UV6gXQ5Rv-I/AAAAAAAAASI/QXmo6oLS1pI/s640/DSCF8049.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1Jti2JibvSY/UV6gXhvAdGI/AAAAAAAAASM/iPn38I7UMWc/s640/DSCF8052.JPG[/IMG]
  19. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-54iV1tzJYds/UV6gOGeqhmI/AAAAAAAAAQQ/AK34s0xlEYE/s640/DSCF8008.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-x06bC573cHE/UV6gOYvI_5I/AAAAAAAAAQU/384IYEUN1Ms/s640/DSCF8024.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-l6caTuW1Dwg/UV6gP306oKI/AAAAAAAAAQs/R4Bq4OjOIHY/s640/DSCF8030.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_UZqoh76Uy8/UV6gRhezM0I/AAAAAAAAAQ4/yvAgndDw5UQ/s640/DSCF8035.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-YG8HuquIgG4/UV6gRqAPX4I/AAAAAAAAAQ8/7nV-yY70uo0/s640/DSCF8037.JPG[/IMG]
  20. [quote name='magdabroy']To czekam na foty z Beksią :)[/QUOTE] Proszę Madziu. :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YCZ0u8HDh2g/UV6gLgu2XLI/AAAAAAAAAP4/3eFqpuROPQM/s640/DSCF8002.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zVKedvqUFPw/UV6gLp0JQ3I/AAAAAAAAAPs/z8PCzjIkyDw/s640/DSCF8004.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DMGxSdASYxw/UV6gLlUs-oI/AAAAAAAAAPw/nIahCdAmuhI/s640/DSCF8005.JPG[/IMG] Amciu, amciu. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hVtRmx6AEHA/UV6gMSj60CI/AAAAAAAAAP8/9eYRq2wkr-s/s640/DSCF8006.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yH060tO3PZc/UV6gN54ByII/AAAAAAAAAQM/FRtrfBTw-Mo/s640/DSCF8007.JPG[/IMG]
  21. Przepiękne! Po prostu wręcz idealne..
  22. [quote name='Marta_Ares']zamówiłam w końcu na allegro tą piłkę Konga, więzłam M-ke bo taki rozmiar był najmniejszy. Czekam niestety od ponad tygodnia na wysyłkę bo [B]okazało się, że nagle im się skończyły, pomimo, ze na aukcji są [/B]:evil_lol:[/QUOTE] ciekawie. :evil_lol: Powinni przyznać jakiś rabacik. :cool3: A swoją drogą działa Ci normalnie allegro, bo mi od kilku dni szwankuje..
  23. Po prostu DRAMAT.... [url]https://www.facebook.com/events/478719742183614/?notif_t=plan_user_invited[/url]
  24. [quote name='sylwija']czyli najlepiej 5 wybrać :) mamy 3, kto jeszcze zaproponuje?[/QUOTE] Ja zawsze wybieram 5, by mieć na pewno 3 a 2 na zapas. :) Ja bym wybrała te: [url]http://images10.fotosik.pl/3720/dd9b8f5a44a7cf77gen.jpg[/url] [url]http://images10.fotosik.pl/3527/a9743de31b1a7c91gen.jpg[/url] [url]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/537585_524506687600220_2000491837_n.jpg[/url] [url]http://images10.fotosik.pl/3795/38271c71bcb02125gen.jpg[/url] :)
  25. Chyba zadowolone. :cool3:
×
×
  • Create New...