-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
FOX Zanim trafił do schroniska był psem stróżującym, to bardzo czujny pies, nadający się do pilnowania posesji. Fox jest młodziutkim, około trzyletnim, średnim mieszańcem. Łagodny i bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi – nie lubi jednak towarzystwa innych psów. Z racji młodego wieku jest psiakiem energicznym, wesołym, entuzjastycznie nastawionym do świata i ... bardzo ładnym – to taki troszkę mniejszy owczarek niemiecki.
-
HERA Łagodna, spokojna, mądra i wyjątkowo urocza Hera ma około 5-6 lat. Do nowo poznanych ludzi podchodzi z rezerwą - nieco się obawia, trochę jest nieufna. Nie wiadomo co ją w życiu spotkało - takie zachowanie ma z pewnością uzasadnienie we wcześniejszych kontaktach Hery z człowiekiem i zapewne nie są to dobre wspomnienia dla suczki. Kiedy jednak Hera pozna osobę - zmienia się diametralnie i pokazuje jaka jest naprawdę. Rozpoznaje i uwielbia znajomych ludzi, czemu daje wyraz niezmordowanym ogonem i uśmiechniętym od ucha do ucha pycholem. Łagodna jak owieczka, zrównoważona, bardzo pojętna i bardzo uległa Hera w stosunku do innych psów jest zupełnie niekonfliktowa, zgodna i otwarta.
-
LISEK Lisek jest mieszańcem owczarka niemieckiego, drobniejszym jednak i mniejszym od przedstawicieli rasy. Grzeczny, spokojny, opanowany, taki nieco wyciszony... Ma blisko dziesięć lat i długo już czeka na swoją szansę... Nikt po niego nie przychodzi, cały czas domem jest mu schroniskowy kojec... Lisek jest psem bardzo towarzyskim, przyjaznym i łagodnym, ufnie zaglądającym w oczy, przyjacielskim do ludzi a do tego również przystojnym.
-
ELZA Piękna, około ośmioletnia sunia w typie owczarka niemieckiego czeka na człowieka, który zechce dać jej dach nad głową i okaże serce ... Bardzo pragnie kontaktu z ludźmi, domaga się uwagi, jest niezwykle łagodna i niezmiernie zrównoważona. To sunia dla kogoś, kto nie szuka psa z niespożytą energią i gorącym temperamentem. To suczyna dla tego, kto chciałby psa spokojnego, dostojnego, statecznego.
-
MANIA Bardzo łagodna, młoda suczka w wieku około 4 lat, bardzo towarzyska i .. domyślna pieszczocha. Bo z początku Mania chciałaby i boi się ale za chwilę siarczyście rozdaje buziaki, przytula się i łasi jak kotka. Początkowa rezerwa i dystans mogą mieć związek z jakimś okropnym przeżyciem Mani - na karku ma dużą, szeroką bliznę... Być może sprawiła to jakaś ludzka bestia... Bywa jeszcze czasem, że Mania lękiem reaguje na gwałtowny ruch ręką, lecz z dnia na dzień jest coraz bardziej śmiała i ciekawa świata i ludzi. Z psami żyje w całkowitej zgodzie, zawsze łagodna i przyjazna. Mania jest obecnie w trakcie nauki chodzenia na smyczy i obcowania z ludźmi. Suczka bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, najlepiej z własnym opiekunem, własnego domu przy nim. Jest łagodna do dzieci, nie lubi jednak kotów - gania je.
-
MORUS Morus, pies w wieku około 5 lat, trafił do schroniska, choć to kandydat na najlepszego przyjaciela człowieka. Uwielbia ludzi, jest oazą łagodności, przyjacielską duszą, spokojnym, opanowanym i bardzo szlachetnym stworzeniem.
-
NUTA Nuta to wspaniała sunia w typie owczarka niemieckiego. Ma ok. 7 lat, zachwyca urodą, jest łagodna w stosunku do człowieka, mądra, czujna. Została znaleziona... ktoś ją porzucił, komuś się znudziła. Teraz suczka szuka drugiej szansy, odpowiedzialnego i doświadczonego opiekuna i domu na zawsze. Musi być to dom bez zwierząt – Nuta nie toleruje żadnych. Jest wysterylizowana, posiada aktualne szczepienia, chip identyfikacyjny.
-
OLSZTYN BILLY Ok. 6letni mieszaniec, w pełni sił, energiczny, skoczny i bardzo przyjazny człowiekowi, choć przez siatkę udaje groźnego, jak to pies. Prawdopodobnie przez to nie znalazł jeszcze domu, bo kto weźmie psa, który go przez ogrodzenie równo obszczekuje? Bez siatki między psem a człowiekiem Billy jest fajną przylepą! Najlepiej czułby się w domu z ogrodem, gdzie mógłby swobodnie wychodzić na zewnątrz i miałby dużo przestrzeni.
-
Ostatnie już fotoszki Beksi. :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Nx-fplHlLAs/UWGDQY2QBHI/AAAAAAAAAUM/9JM9BPs3aHo/s640/DSCF7990.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-d0AyGVljpuE/UWGDQ3WS3vI/AAAAAAAAAUY/8HSUrFJIxxM/s640/DSCF7993.JPG[/IMG] Idziemy na dwór? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-u4SWD1sGwHs/UWGDQspVMAI/AAAAAAAAAUc/Hf2A8Mq2oPE/s640/DSCF7994.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oN5y7hc5I9Y/UWGDScoNNrI/AAAAAAAAAUs/CtYNpVJWbsU/s512/DSCF7999.JPG[/IMG]
-
Mini? :evil_lol: [url]http://img42.imageshack.us/img42/2089/dscn3347b.jpg[/url] Cudny widok. :)
-
[quote name='dOgLoV']zdjęcia śliczne :loveu:[/QUOTE] dziękuję. :) Mam nadzieję, że uda się w wakacje wyjechać za granicę i zarobić na lustrzankę.. Bo jeszcze chcę ją mieć, dopóki Żabcia jest. [quote name='Sonka95']Piękny portrecik :loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-BlTMWqtXgg0/UWGDU1hc1RI/AAAAAAAAAVI/nfmnu233MU0/s640/DSCF8270.JPG[/URL] O Junior to ten co mi się tak podobał :cool3: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-8IexltnzRgg/UWGySPphdmI/AAAAAAAAH4s/MKNKvuB_PGU/s503/DSC_0116.JPG[/URL][/QUOTE] Dziękuję. :) Tak to ten Juniorek, jest pełno telefonów o niego, zobaczymy co z tego wyniknie. :)
-
[url]http://img11.imageshack.us/img11/2285/1006508b.jpg[/url] jaka duża tu wyszła! :) Nie chcę zapeszać, ale u nas dziś słoneczko. :loveu:
-
A jak obserwuje, skupiona. :)
-
[quote name='dOgLoV']Koty są super , pod warunkiem że nie leją po kątach :eviltong:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Chociaż i tak pewnie kota mieć będę, bo Marek powiedział, że jak kota nie chcę to nie będę z nim mieszkała. :diabloti: Więc chyba nie mam nic do gadania.
-
[quote name='rashelek']Weź mnie nie strasz, ja już nie chcę śniegu! :([/QUOTE] Ja też nie! Lubię zimę, ale jest czas na zimę i czas na wiosnę.. Nie jestem jakąś fanką szpiców, ale ten w typie co u mnie w schronisku jest cholernie mi się podoba! CZAREK. :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ez-wRpqmUmE/UVyF_hpSocI/AAAAAAAAHz8/sLU7gIIuRCg/s590/DSC_0134.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qoknzLv8WZ4/UVyGADAXfdI/AAAAAAAAHz4/FEeB1BRlJvk/s512/DSC_0136.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-e8hHqOnAtDY/UVyGA78HJnI/AAAAAAAAH0E/9Eeoby57Nf4/s631/DSC_0142.JPG[/IMG] i JUNIOEK. :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eaHxiyntUW4/UWGySPtL9PI/AAAAAAAAH48/7lBB-wbAuR0/s640/DSC_0112.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8IexltnzRgg/UWGySPphdmI/AAAAAAAAH4s/MKNKvuB_PGU/s503/DSC_0116.JPG[/IMG]
-
[url]http://images47.fotosik.pl/1327/c6022c74b14659cfmed.jpg[/url] :roflt::evil_lol:
-
Miło ogląda się Wsze zdjęcia. :):)
-
[quote name='Smile of Red Witch']Phase bardzo chciałam mu skopiować, szczególnie że nie układają mu się dobrze, po drugie głowa Amstaffa dużo lepiej wygląda z ciętym uchem, no ale niestety zakaz wystawiania psa z kopiowanym uchem ;( Diabełek kocha się uśmiechać ;)[/QUOTE] Ale takie uszy bardzo mu pasują. A bynajmniej mi się podoba. :)
-
I zdjęcie i podpis do niego trafione! :) [url]http://imageshack.us/a/img6/7587/img4314qt.jpg[/url]
-
Uśmiech boksiów jest najlepszy! :loveu:
-
Czarek został znaleziony wraz z przyjacielem Filipem. Psiaki są bardzo ze sobą zżyte, uwielbiają swoje towarzystwo, jeden bez drugiego nigdzie się nie rusza. Obydwu doświadczył los, razem też trafili do schroniska... Oba pieski są ogromnie łagodne i sympatyczne. Młodzieńczy wiek (około 1,5 roku) sprawia, że są chętne do zabaw i psot, że kipi w nich energia i miłość do świata - to cudowne zwierzaki, dobre, kochane i przyjacielskie. Zarówno Czarek, jak i jego kompan Filipek, uwielbiają ludzi i zabawy z psami. W schronisku Filip uczy się chodzić na smyczy, Czarek już opanował tę umiejętność :) CZAREK [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ez-wRpqmUmE/UVyF_hpSocI/AAAAAAAAHz8/sLU7gIIuRCg/s590/DSC_0134.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qoknzLv8WZ4/UVyGADAXfdI/AAAAAAAAHz4/FEeB1BRlJvk/s512/DSC_0136.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-e8hHqOnAtDY/UVyGA78HJnI/AAAAAAAAH0E/9Eeoby57Nf4/s631/DSC_0142.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gUezx7G1YFk/UVyGBierJLI/AAAAAAAAH0c/6u1OBuE47MU/s640/DSC_0148.JPG[/IMG]
-
[quote name='kalyna']U Was tyle śniegu :crazyeye::crazyeye: ahh jaki spacerek :loveu: też miałam iść na wiosenny spacerek i zong, bo goście przyjechali :roll:[/QUOTE] Nooo! Jak chcesz to przyjeżdżaj i go zabieraj. :diabloti: Spacerkiem ciężko to nazwać, bo wszystko się powoli topiło i błoto z wodą było, ale daliśmy radę! :) [quote name='Yana']śliczna Żabulka :-)[/QUOTE] Dziękujemy. :) [quote name='Sarunia-Niunia'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-O6FYo8vasWY/UWGDbL3Q-FI/AAAAAAAAAWQ/qWqymq3_rEA/s640/DSCF8291.JPG[/URL] Żabulina kochana:loveu: - zostawiam buziolka na tym uroczym, czekoladowym nochalku:loveu:!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] :loveu: Ta pogoda jest chora. Upadła na głowę. Najpierw dziś walił śnieg jak nie wiem, a teraz świeci słońce..