-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[quote name='rashelek']No, cudowne prosiaczki :loveu: Pity bardzo mi się podobają szare, cudowny kolor :loveu: Trzymam kciuki, żeby udało Ci się takiego mieć!!! Całkiem to możliwe ;) Jakbym kupiła Mice Boomera, to pewnie by mi pomnik postawiła :lol: Niestety, nie miałabym jej gdzie z tym wypuszczać w pogoń, bo mieszkamy w bloku... [/QUOTE] Dziękuję Ci pięknie i wzajemnie. :loveu: Ja się przyznam, że wolę wyższe pity, np. [url]http://img190.imageshack.us/img190/8920/57009981846360c16e00b.jpg[/url] ale idealny jest ten. [url]http://img560.imageshack.us/img560/4969/pacoh.jpg[/url] :loveu: (i z uszami :loveu:) No a jak na dwór gdzieś idziecie, to w sumie mogłabyś zabierać ze sobą boomera. Cekin miszcz! :evil_lol::diabloti:
-
Dawaj więcej fot. :eviltong: Wiosna przyszła to i uśmiech nie schodzi. [url]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/541949_645187982164970_1188912748_n.jpg[/url] :loveu:
-
[quote name='Istar19'] Masza poszukiwacz zaginionych dropsów [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Najlepsze. [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-fY50jq0cqWA/UW7KrPtQ2-I/AAAAAAAAi_M/XPwOrSHh6_c/s640/DSC03805.JPG[/URL] :loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-gaPRU7ATpXg/UW2MPfX6QdI/AAAAAAAAijQ/4pAEg8o89no/s640/DSC03496.JPG[/URL] Też tak chcę. :evil_lol: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-zB6P0_xJdTs/UW2MfTMLdlI/AAAAAAAAikA/zekYupydOEc/s640/DSC03513.JPG[/URL] są świetne! :loveu: słodycz. [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-eGkQ1vTNhPk/UW2MkqrJmFI/AAAAAAAAikQ/cRYL2E-oIXg/s640/DSC03519.JPG[/URL] :loveu: Cudne są te zdjęcia. Zazdroszczę Wam takich spacerków!
-
[quote name='Ty$ka']Miny zrobiła niczym sierotka :lol: :loveu:[/QUOTE] Dokładnie. :loveu:Ale jest taka urocza. :loveu:
-
[quote name='Yana']bo to jest mikrusek... 5 kg psa :-D [/QUOTE] Wiem, wiem, ale na tym drugim zdjęciu już wygląda na znacznie większego. :) A do takich mikrusów mam słabość. :lol:
-
No to dużo , dużo , dużo zdróweczka!! I wszystkiego co najlepsze! :BIG::BIG::new-bday: [IMG]http://www.e-petshop.pl/images/MACED-kosc-szynkowa.600x400.jpg[/IMG]
-
[url]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0139-1_zps88d3053d.jpg[/url] cudne zdjęcie, świetny Ciapol. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Świetne! :loveu: [url]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/12391_542149959169680_757358967_n.jpg[/url] Ale Mikuś taki mikrusek wyszedł. :D
-
[quote name='rashelek'] Jedyne, co mnie w staffiku boli to karłowatość. Ale ta ich radość z życia jest zaraźliwa :loveu: Pity bardzo mi sie podobają z wyglądu, ale jednak obawiam się, że ktoś mógłby stracić jakąś część ciała w napadzie furii :lol: Bardzo fajnie wygląda, to fakt :D Też mi się wydawało, że to gończy, ale sądzilam, że sa większe :hmmmm: Tak samo wzrost chartów mnie mocno zaskoczył. [/QUOTE] Widzę, że myślimy tak samo. :) Też najbardziej "przeszkadza" mi ich rozmiar a właściwie wzrost, poza tym są świetne, nie ważne w jakim kolorze. :) Hahahaha. :diabloti: Jak dla mnie pity są wspaniałe, chociaż też mam swój ideał. Drugie są amstaffy. Także jak nie pit to amstaff będzie gościł w moim domu. :grins: Może to młodziaki jeszcze były i parę cm ich dojdzie. :) A nie chcesz kupić Mice Boomer Balla?
-
[quote name='rashelek']Ja to nie widzę, żeby u Was tak pięknie bylo, bo 0 spacerowych fot :eviltong::diabloti:[/QUOTE] To idź za mnie na zajęcia a z miła chęcią porobię jej tysiąc spacerkowych fot. :eviltong::evil_lol: [quote name='unikatowydiament']witamy się cieplutko:)[/QUOTE] Oj ciepło, ciepło. :) [quote name='Sonka95']Hej w ciepły dzionek :) Żabcia opala się na kanapie , a Sonia na balkonie :)[/QUOTE] Jakbyśmy miały balkon to Żaba w ogóle nie chciała, by z niego wychodzić. :)
-
Bardzo fajne obróżki. :) Ale ma szczenę. :evil_lol: [url]http://imageshack.us/a/img811/1373/s5001913.jpg[/url]
-
z tymi piłkami ona jest nieziemska! :) [url]http://img21.imageshack.us/img21/2006/1043368.jpg[/url]
-
Staffiki są niezwykle radosne, a w ich uśmiechu nie da rady się nie zakochać po prostu. :loveu: Ale jednak pitbull to pitbull i akurat moim marzeniem jest posiadanie tej rasy. :) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-GX94F18SKxo/UWvgINmA2oI/AAAAAAAAFrM/7kFCrhZV59I/s640/SDC10279.JPG[/url] najlepszy kolorek u buldożków. :) Piękne psisko! [url]https://lh4.googleusercontent.com/-XXa1VmKhxb4/UWvJNe9bLnI/AAAAAAAAFlk/SnHahp93Sk4/s640/SDC10227.JPG[/url] [url]https://lh6.googleusercontent.com/-spafG3a5YIk/UWvAMFyiDhI/AAAAAAAAFhk/p-z2qsu0hFU/s720/SDC10189.JPG[/url] moja pierwsza myśl, że to gończy polski.
-
Ona taka radosna jest. [url]http://img825.imageshack.us/img825/4753/img2013041500131.jpg[/url] :loveu:
-
U naaaaas wspaniale. Słoneczko sobie wychodzi, Żabcia korzysta z promieni. :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GDT-O5-cZXg/UWzt5LclPoI/AAAAAAAAAeA/M1HUlqUVqeg/s640/25032013.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-m6lb9uSjkFo/UWzt5OAeFrI/AAAAAAAAAeI/77wKOGVyIFg/s640/25032013_001.jpg[/IMG]
-
[quote name='Aleksandra95']Ja wole suczki :D[/QUOTE] Ja tyż. :) Cóż za piękne zdjęcia :loveu: Ciapciak. [url]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0029-1_zps69d2ba68.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
Chce się wycałować, wytulić. :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
phase replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękna ona jest, ale biedna taka zmarnowana.. Na szczęście nie jest sama kruszyna. -
Ciągle zaciskam! :)
-
Suczka moich sąsiadów Beksa, też po sterylce poszła w beczkę.. Teraz już nie wyglądam jak wtedy, ale jednak ma trochę kilogramów.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jakie cuuuuuuuuuudowne fotki. :loveu: Jakbym zaczęła cytować fotki to chyba końca by nie było. :loveu: Od razu człowiekowi chce się wyjść na spacer. :) -
Po 6 latach znalazł swój raj na ziemi! Można? Można!
phase replied to phase's topic in Już w nowym domu
Glut z piłeczką :) A właściwie już z jej brakiem. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Gf9Y0ZGK2xA/UWzt6QuKc7I/AAAAAAAAAeM/k5BT1EsqzWY/s640/29032013.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-M6wxH-ttmxg/UWzt85QQtZI/AAAAAAAAAec/HCWGMYmHVU8/s640/29032013_001.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PfodZpj-UxQ/UWzt9N_kMZI/AAAAAAAAAek/r4ubdCcEuVw/s640/29032013_002.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--29ePIsFlxQ/UWzt9a0qANI/AAAAAAAAAeo/7WclGHCFE0g/s640/29032013_005.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RY-Kdt8fU4o/UWzt-4cNC8I/AAAAAAAAAes/PACRawboNBY/s640/29032013_006.jpg[/IMG]