Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. I ten różowiutki nosek. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bldadcgq8xA/UWkf-tGmUSI/AAAAAAAAAdY/dkRiUWmprrU/s640/DSCF8329.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YeEkHtvkX6w/UWkf_AwbiNI/AAAAAAAAAdc/-3TgDM7CvEg/s640/DSCF8330.JPG[/IMG]
  3. [quote name='magdabroy']Niebieska gumeczka :loveu::multi:[/QUOTE] niooo. :) I szukam jeszcze żeby szersza była. :) [quote name='kalyna'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-M-jxrEHIkbw/UWbZenIuYMI/AAAAAAAAAcc/YpUee7EA3ps/s512/DSCF8446.JPG[/URL] biedny piesek :diabloti: U mnie drzwi muszą być otwarte, bo Ciap też będzie jęczeć po drzwiami....[/QUOTE] Dzisiaj już był spokój, ale ta morda jest taka wytrwała, że gdy nie osiągnie swojegu celu to nie zamknie japy. :roll: [quote name='unikatowydiament']moje cudeńko:laola::laola::laola::laola:[/QUOTE] :):loveu: [quote name='Sonka95']Świetnie wygląda w niebieskiej :multi: teraz ma tego samego koloru gumkę i obróżkę :loveu: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-9qMZ4prZTUo/UWbZb-cePaI/AAAAAAAAAb0/Wn3dDo3wwx4/s640/DSCF8435.JPG[/URL][/QUOTE] Szelki chciałam jeszcze jej założyć, ale czesałam ją, więc i tak musiałaby je zdjąć. Ale jest perfect. :loveu: [quote name='Ty$ka'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-mogp4VXUrTs/UWbZckCMALI/AAAAAAAAAcE/eZhKXStCclI/s640/DSCF8436.JPG[/URL] faszeruje się wiosennym zapachem 8) :D[/QUOTE] Nie tylko ona. :evil_lol: Mamy taaaaaaaaaaaaaak pięknie za oknem, jest cieplutko, ptaki śpiewają, coś pięknego. :loveu::loveu: O 12:30 jadę z mama na basen, potem pójdę zareklamować buty no i na mecz. :) Słoneczko. :loveu::loveu::loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GAdFfBxh7ks/UWkf8O6fwoI/AAAAAAAAAc0/RAXQqpOUOFo/s640/DSCF8321.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wupyDHop8uI/UWkf8Suo1SI/AAAAAAAAAdA/MDluqMg3u9g/s640/DSCF8322.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-S6q6cKhN83s/UWkf8cYevEI/AAAAAAAAAc8/MKIbuzCsVvQ/s640/DSCF8324.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-OOq5_XITJ8U/UWkf83RQdEI/AAAAAAAAAdI/w6XS3grMtLc/s640/DSCF8327.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-e63jz3Kaxsc/UWkf9ee_hSI/AAAAAAAAAdM/QzEN1wu1_wI/s640/DSCF8328.JPG[/IMG]
  4. Zaciskam mocno, mocno, mocno!!
  5. [quote name='Talucha'] Szykujemy się na spacer :P [/QUOTE] Widzę, że nie tylko moja Żaba jest taka szczęśliwa, że musi ruszyć tyłek. :evil_lol:
  6. miłego weekendu. :)
  7. [quote name='Ty$ka'] IPytam się więc najpierw Mamy: - Gdzie Milka? - Co zbroiła?! :diabloti: - Mamo... ale gdzie kot. Pytam serio. Cisza, spokój... zaczynam się niepokoić, że Milka nam gdzieś zdechła od swoich gazów... - Ja bym się z tego powodu cieszyła (moja Mama i jej poczucie humoru:evil_lol:) - ale dodała: - Wkurzała mnie, miałam do wyboru zabić siebie albo ją, więc... wywaliłam młodą na dwór. -Ale jak to? - A tak to. (:lol:) - Samą? - Tak, a co? Martwisz się o nią? :evil_lol: [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Miłego weekendu kochani. :loveu:
  8. Noszek. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-u6yza3yhyts/UWgZctrzXWI/AAAAAAAAFZE/fnZwiTF4vsU/s640/12%20kwietnia%20%284%29.JPG[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='kalyna'] Witaj Aguś mam nadzieję, ze dobrze zapamiętałam imię :oops: :loveu: :loveu: On ma króciutki łapki, więc musi nimi nieźle przebierać ;) ale nie ma jakieś mega energii. Bardzo dobra masz pamięć. :) Chociaż na zdjęciach wygląda na zadowolonego. :) Dawaj wiosenne foty. :evil_lol:
  10. Ale Ci majówkę zrobili. :roll:
  11. Dzień dobry. :) Pogoda jest wspaniała. :loveu: Fotki cudne. Ale za dużo śniegu. :evil_lol:
  12. [quote name='sylwija']Juz nieaktualna Częstochowa pani rezyg.owala albo ja zniechecilam, albo impuls to byl..[/QUOTE] Nie była warta Tymonka..
  13. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zDL7iC_SMc8/UWbZdzjDLiI/AAAAAAAAAcU/KzC6pdP4cws/s640/DSCF8444.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-M-jxrEHIkbw/UWbZenIuYMI/AAAAAAAAAcc/YpUee7EA3ps/s512/DSCF8446.JPG[/IMG]
  14. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9qMZ4prZTUo/UWbZb-cePaI/AAAAAAAAAb0/Wn3dDo3wwx4/s640/DSCF8435.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mogp4VXUrTs/UWbZckCMALI/AAAAAAAAAcE/eZhKXStCclI/s640/DSCF8436.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8UhoLWW6ZBM/UWbZdP3tJeI/AAAAAAAAAcI/XVMChSADL0Y/s640/DSCF8437.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-C8LvmZACbqM/UWbZeFj8YWI/AAAAAAAAAcY/QklX235DKmQ/s512/DSCF8439.JPG[/IMG]
  15. [quote name='Błyskotka']Śpioch :) :) :)[/QUOTE] Ona jest mistrzynią w spaniu. :lol: [quote name='Sonka95']Ja to byłam tylko w Szwecji jak byłam młodsza a tak to tylko po Polsce jeździmy ;) Kochany śpioszek :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-jDBpA3REmMw/UWZ7KwxVPtI/AAAAAAAAAa8/qAOK8-JyjXM/s640/DSCF8341.JPG[/URL] U nas dzisiaj też była piękna pogoda :cool3:[/QUOTE] Ja najdalej byłam w górach. Ale chciałabym kiedyś parę zakątków świata odwiedzić. :) [quote name='Ty$ka']Hej :) U nas od 2 dni wspaniale jest na dworze :loveu: a ja... a ja nie mam czasu wyjść z psem na spacer, buuu :([/QUOTE] Dzisiaj tez u nas pięknie. Jest ciepło, bezwietrznie. :) Ja nie mam gdzie z nią iść, bo tyle błota jest. :shake: Myślałam, że dzisiejszej nocy psa uduszę. Zaczęła o 2 piszczeć pod drzwiami, bo chciała wejść do pokoju. Przez nią nie mogłam zasnąć, o 5 zamknęły mi się oczy a o 6:10 wstawałam. :roll: Wiosna.... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-j48QWeyUcPM/UWbZZUqbf6I/AAAAAAAAAbU/EzLH_2UAyjY/s640/DSCF8414.JPG[/IMG] Wczorajszy kurdupel. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ip61EEgeqcs/UWbZZxsOp7I/AAAAAAAAAbc/9bb3Rh9gmZs/s640/DSCF8422.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0T2N77qXhk8/UWbZZ1fn5JI/AAAAAAAAAbg/HxBMeP0vxX4/s640/DSCF8423.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XKIOAspgVp8/UWbZakWQ1iI/AAAAAAAAAbk/UuBWQ_9BX0A/s640/DSCF8431.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rU1qXJqFAro/UWbZcUweJ3I/AAAAAAAAAb8/fh4f-ObwHzQ/s640/DSCF8432.JPG[/IMG]
  16. Boskie zdjęcia! http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/1-6_zps6ec09005.png i jeszcze ten kolor obroży, po prostu idealnie. :loveu:
  17. Dzień dobry Alinko. :) http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0340-4_zpscd9ae20a.jpg przepiękne!!! Uwielbiam takie widoki. :loveu: http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0553_zps0c5e59d8.jpg Ciapek na każdym prawie zdjęciu biega, lub jest po prostu w ruchu, aż tyle nosi w sobie energii? :cool3:
  18. Rośnie jak na drożdżach, ale wyrosła na naprawdę piękną sunię!
  19. [quote name='Sonka95']A No faktycznie prawie we wszystkim tam mięso ... ja tam zazwyczaj jeżdżę tylko po cheesburgery albo Mcflurry :cool3: [/QUOTE] Nawet nie wiem o czym piszesz. :diabloti: Wiem, że są te właśnie hamburgery i cheesburgery. :lol:
  20. phase

    galeria Vato :)

    [quote name='Rinuś']Chciałam powidzieć, że robi się już cieplej i czekamy na foty :diabloti:[/QUOTE] Dobrze napisane, w liczbie mnogiej. :grins: My też czekamy. ;)
  21. [quote name='magdabroy']9 lat ;) [/QUOTE] Dzień dobry. :) Moja rodzinka (chrzestna z siostrą cioteczną i wujem) mieszkają też jakoś tyle w Niemczech i w ogóle nie narzekają. Na razie nie zamierzają wracać, bo mają tam bardzo dobrze. :) Ja to chyba najbardziej w Anglii chciałabym mieszkać, a przynajmniej parę lat tam posiedzieć, jednak tęsknota byłaby ogromna. :lol:
  22. Byłyśmy dziś na spacerku, a potem wyczesałam Żabcię, bo leci z niej sierść, że ość się jej ma. Teraz wygląda piknie i od razu w dotyku jest milej. :) Jakieś fotoszki mam, ale taakie sobie.
  23. Ale wyżerka. :cool3: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-bH3ng2BxJ3M/UV64G2j1NkI/AAAAAAAAEXc/ksFHQUVFUzM/s637/DSCF1261.JPG[/url]
×
×
  • Create New...