Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Baardzo, bardzo się cieszę, że Endek znaleziony! :multi:
  2. A jak ucho śmiesznie ma. :) [url]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/Zdj1190cie-0122_zpsd7b57a19.jpg[/url] :loveu:
  3. [quote name='Zofija']Zdjęcia Gruzji na fejsie. Na dogo wrzucę je później: [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=361680957265132&set=np.63654523.1025094135&type=1[/URL][/QUOTE] A może prosić o foteczki też tu, jak wchodzę na facebooka to widzę tylko jedno zdjęcie, a konta tam nie mam..
  4. Ostatnia fotka prze fantastyczna. :loveu:
  5. phase

    Milka

    cukiereczek. :loveu: [url]http://i1050.photobucket.com/albums/s419/Abietis/DSC_0253_zps72df42b3.jpg[/url]
  6. Cuuudnie. I jeszcze ta obroża. :loveu:
  7. OLSZTYN [B]Wezyr[/B] ok 2 letni miks DONka jest towarzyski i przyjazny. Na spacerach jest grzeczny i spragniony kontaktu z człowiekiem. Dobrze dogaduje się z psami. Gdy kogoś pozna i polubi bardzo szybko się przywiązuje. Gdy robiłyśmy mu zdjęcia strasznie płakał za Panem Romanem, z którym wrócił właśnie ze spaceru. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XX1Mij3bidU/UWq_BAe3FfI/AAAAAAAAH8c/jMVlE8L7AAY/s640/DSC_0195.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-v8BQMOeo9Cg/UWq--OAS2JI/AAAAAAAAH74/bZosbu5jlRw/s640/DSC_0177.JPG[/IMG]
  8. OLSZTYN [B]Wezyr[/B] ok 2 letni miks DONka jest towarzyski i przyjazny. Na spacerach jest grzeczny i spragniony kontaktu z człowiekiem. Dobrze dogaduje się z psami. Gdy kogoś pozna i polubi bardzo szybko się przywiązuje. Gdy robiłyśmy mu zdjęcia strasznie płakał za Panem Romanem, z którym wrócił właśnie ze spaceru. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XX1Mij3bidU/UWq_BAe3FfI/AAAAAAAAH8c/jMVlE8L7AAY/s640/DSC_0195.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-v8BQMOeo9Cg/UWq--OAS2JI/AAAAAAAAH74/bZosbu5jlRw/s640/DSC_0177.JPG[/IMG]
  9. OLSZTYN [B]Wasal [/B]ok 6 letni husky. Jest energiczny i zawsze gotowy na spacer. Jest dość niezależny, ale przyjazny. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-alp0T5RmrkI/UWq-7mkBg3I/AAAAAAAAH7Y/I0WSDYXM8oU/s640/DSC_0095.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oCOWM_b8giM/UWq-8b90lNI/AAAAAAAAH7g/eUbMEQzHn9Y/s640/DSC_0098.JPG[/IMG]
  10. OLSZTYN [B]Akcet[/B] ok roczny ONek. Wulkan niespożytej energi. Wesoły i baaaaaaaaaaardzo energiczny chłopak. Akcet na spacerach niezmordowanie ciągnie jak parowóz:lol:. Jest towarzyski i przyjazny. Powinien trafić do kogoś kto będzie potrafił spożytkować jego energię i poradzi sobie z wychowaniem chłopaka. Akcet kochanym, ale zupełnie nie wychowanym młodziakiem. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-usRhyEdDQVo/UWq_BtB5kVI/AAAAAAAAH8o/YYn8GB0BUAc/s640/DSC_0209.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-GvFCBNvnNfU/UWq_DTCEHOI/AAAAAAAAH84/4FisefdGoM4/s640/DSC_0225.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GcMnsF0EK6M/UWq_EFXoSQI/AAAAAAAAH9E/FJ-YUVQBILQ/s640/DSC_0234.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-saXa14ocI5g/UWq_D13KAKI/AAAAAAAAH9A/T4GRuc_lpSQ/s512/DSC_0227.JPG[/IMG]
  11. Ja bym zaczęła od 20 min i z każdym następnym razem wydłużała czas o 5 min.
  12. [quote name='understandme']Żaba ślicznie wygląda na spacerku :loveu:[/QUOTE] dziękujemy piknie. :):)
  13. [quote name='unikatowydiament']ojej ale się porobiło,przykro Nam bardzo:-( jakie są rokowania? a jak Babcia się czuje?[/QUOTE] Moja babcia czuje się bardzo dobrze. :) Ostatnio przyszła do nas, a mieszkamy na 4 piętrze, było trochę ciężko, ale bez większych problemów. Za to babcia Marka jak na razie jest w domu, je, pije normalnie (wcześniej wszystko zwracała, a picie nosem jej wylatywało:shake:), ale nie wiadomo co dalej.
  14. Zazdroszczę pogody, u nas ziiimno.
  15. Jestem u suni, później doczytam.
  16. Tak nie chce chłopak na dwór a proszę jaki szczęśliwy! :)
  17. Agility?. :evil_lol: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-UjM9b4r1Z8g/UWlsUdHhRtI/AAAAAAAAFcY/KBwoMK7rk6o/s640/13%20kwietnia%2013%20%2820%29.JPG[/url] Ależ on jest piękny. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-X9k83VirIE4/UWlscb0MhGI/AAAAAAAAFdg/82zqMnj3Crw/s512/13%20kwietnia%2013%20%2829%29.JPG[/url] (oczywiście mam na myśli Cekina :diabloti: ) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-YEthTv3wXkY/UWlsIiZ3rAI/AAAAAAAAFao/XtLm7j3jQCc/s640/13%20kwietnia%2013%20%286%29.JPG[/url] wycałować. :loveu:
  18. Na balkonowych fotkach wygląda obłędnie!
  19. Mogłabym na tym zdjęciu na nią patrzeć i patrzeć. [url]http://img69.imageshack.us/img69/5598/1043344.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. Nixonku daj z siebie wszystko!
  21. phase

    CAR Czarny Tulipan

    Co tak mało. Więcej. :loveu:
  22. Piękna! [url]http://images41.fotosik.pl/2010/3f17a277c49853d3med.jpg[/url] :loveu:
  23. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-lUUth6VQ868/UWhOKJ-vMUI/AAAAAAAAid0/nPSrQB-oN6s/s640/DSC03414.JPG[/url] uwielbiam takie jęzory. :loveu: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-Gr5Jm8OWBcg/UWhO6spZY1I/AAAAAAAAig8/Fqyj89gqBzk/s640/DSC03453.JPG[/url] ale chociaż pies zadowolony. :evil_lol:
  24. [quote name='magdabroy']Żabka wie co dobre i korzysta ze słoneczka :)[/QUOTE] [quote name='Sonka95']Żabcia się opala :loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-YeEkHtvkX6w/UWkf_AwbiNI/AAAAAAAAAdc/-3TgDM7CvEg/s640/DSCF8330.JP[/URL][/QUOTE] [quote name='Ty$ka']Wiosna sie zaczęła, a ta śpi :siara: :lol:[/QUOTE] :diabloti: [quote name='Błyskotka']Opalanko w słoneczku :)[/QUOTE] [quote name='wedara']Na słoneczku zawsze najlepiej !!! :loveu: zapewne był w cieplutkim raju :cool3:[/QUOTE] Żabcia korzystała, bo dzisiaj to już zimno, wiatr wieje. Babci wypadły rzęsy.... No i nie dość, że pan Marcin wyszedł z raka (dziadek Marka) to jak na złość teraz jego babcia, żona pana Marcina ma nowotwór krtani. :shake:
  25. [quote name='Smile of Red Witch'] Ja ją uwielbiam i kocham te jej ciemne oczyska ;)[/QUOTE] Od razu przypomniała mi się Dora, którą kiedyś w schronisku się opiekowałam, też jak dla mnie oczy miała nieziemskie, żartowali, że je kredką maluje. :) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Xv05Ku6Zfzw/UWkiCHgbwTI/AAAAAAAAAds/FLhE1coyBmA/s615/260di0k.jpg[/url]
×
×
  • Create New...