Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5mw46NRF_qM/UXPrxXQGx9I/AAAAAAAAAkk/rQFMGVcXDNM/s512/DSCF8525.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2mRZg-mz0qs/UXPr1DJPP9I/AAAAAAAAAlM/kbBN807D7_Y/s640/DSCF8532.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Nh9xxOFLi6o/UXPr1Vi0ehI/AAAAAAAAAlU/NXY2dumcO00/s640/DSCF8533.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SJ_YQv195u8/UXPr3isuxcI/AAAAAAAAAlc/QzEiQzATxYM/s640/DSCF8534.JPG[/IMG] moja dzielna. :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KVNHDPBl4yQ/UXPr3_tfcuI/AAAAAAAAAls/1MaQ6wvpy4k/s640/DSCF8535.JPG[/IMG]
  2. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HWizbfcp7mY/UXPrwgkQ-BI/AAAAAAAAAkc/klfIB3lVyR0/s640/DSCF8523.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JObwG_rLOvo/UXPryJzrgWI/AAAAAAAAAks/dHAd7GD_AXA/s640/DSCF8527.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SgqVLaz5Bzk/UXPryWPlWHI/AAAAAAAAAk0/8F9Qhdwq25E/s640/DSCF8529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-eGXldfkXJ8s/UXPrzvCBTWI/AAAAAAAAAk8/BVEKhuNpBzU/s640/DSCF8530.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GYh09YR3SCc/UXPr0YexN8I/AAAAAAAAAlE/_ak2AjCjsnE/s640/DSCF8531.JPG[/IMG]
  3. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xM-8ilVOPNg/UXPrsyL2o_I/AAAAAAAAAj0/Bw268FmrnFU/s640/DSCF8517.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dwn1PrznDcA/UXPrtpT6fZI/AAAAAAAAAj8/wYVu3Avvryg/s640/DSCF8518.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kYYlmjnTuzs/UXPrunnrdQI/AAAAAAAAAkE/9W5UgkDUq58/s640/DSCF8519.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1JCkat-5lmU/UXPrvNbLyDI/AAAAAAAAAkM/yUSww3IDbVA/s640/DSCF8521.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-uXGMvNECMiA/UXPrvuhIDGI/AAAAAAAAAkU/o4gCD-bnP2U/s640/DSCF8522.JPG[/IMG]
  4. Jestem dumna z mojej perełki. Przeszłyśmy (jak na nią) naprawdę spory kawał drogi. Nad jeziorko, laskiem. Fakt, że sporo przystanków na odpoczynek robiłyśmy, ale sama doszła o własnych siłach, teraz śpiocha i odpoczywa. :) Spotkałyśmy przepięknego pitbulla red nose, który przestraszył się Żaby. :diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-P7hvtK9DxPk/UXPrpHgh5rI/AAAAAAAAAjY/ovvrSWrbkTY/s640/DSCF8509.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sr29HOnrxpQ/UXPro6WmHmI/AAAAAAAAAjQ/uAeQqzqi1uY/s640/DSCF8511.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--yv__X8mEW8/UXPrpZzziEI/AAAAAAAAAjc/T4o6eH4NNKA/s640/DSCF8513.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-n_gjwTAJi_o/UXPrrDrHP0I/AAAAAAAAAjk/bKYZB0QxWgY/s640/DSCF8514.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-10CacyDdKnk/UXPrsDzYTHI/AAAAAAAAAjs/z-SD_v980u0/s640/DSCF8515.JPG[/IMG]
  5. No proszę jaka dama. :cool3:
  6. Faktycznie w mieście szło by lepiej, ale i tak ważne, że próbujecie. ;) [url]http://i167.photobucket.com/albums/u144/grannuska/IMG_8707m2_zps1fc50549.jpg[/url] BARDZO piękne zdjęcie. Lepiej wklejaj po 5 zdjęć do jednego postu - regulamin. :)
  7. [quote name='sylwija']nawet nie bardzo "mini" ;) kawał psa z niego. kategoria wagowa >50 :D[/QUOTE] Wow, to spory jest jednak. :) No to wersji waga średnia. :evil_lol:
  8. [quote name='unikatowydiament']hej,miłego weekendu:) wierzymy że Babci odrosną i rzęsy i włosy[/QUOTE] [quote name='Sonka95']Odrosną tylko potrzeba trochę czasu ;)[/QUOTE] Dzięki kochane .:)) Jest kolejny problem.... Dziadki Marka się dowiedziały, że muszą być przygotowani na najgorsze..... Wujek, który miał przyjechać z Białorusi z rodzina w lipcu, podobno umarł. Taki fantastyczny człowiek, zawsze uśmiechnięty, żartobliwy.. Ciocia miała wylew, też fenomenalna osoba, z mężem nierozłączni. :shake: Prababcia w szpitalu. :placz:Co się dzieje. :-( Wczoraj poszliśmy wieczorkiem (przed "Postaw na milion":evil_lol:) posiedzieć sobie na dworze. Piękną pogodę mamy. Od piątku coś oczy mnie szczypią. Dzisiaj z mamą pojechałyśmy na basen. Słoneczko świeci. Idziemy sobie z mamą jeszcze na spacerek z Żabcią. Później dodam jakieś fotoszki.
  9. [quote name='simbik']Oj ja bym im całą litanię wad wymieniła ;), ale staram się na fotkach je ukryć :eviltong: i jak widzę daję radę :p, dziękuję :-) [/QUOTE] To bardzo dobrze Ci to wychodzi. :) Ależ mają poważny wyraz pyska. :) [url]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/dogo%20cleo&cintra%20april2013/DSC03428.jpg[/url]
  10. Zawsze tu pięknie. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. Jak lubię sobie posiedzieć na dłużej to od razu wchodzę tu i czytam Twoje wypociny. :) Ile fotów. :loveu: A tak w ogóle to dzień Tysiaczki. :)
  12. [url]http://imageshack.us/a/img580/9181/s5002086.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. kiepsko, szkoda, jesli się psiaki nie dogadają i trzeba będzie znowu wsadzić Nixonka za kraty. Chociaż w duchu, mam nadzieję, że skończy się dobrze..
  14. [quote name='Tekla64']u nas dzis byl piekny sloneczny ale mrozny ranek [/QUOTE] To tak jak u nas. Piękne dziewczyny. :):)
  15. [quote name='DomixX']Witajcie, troche mnie tu nie było, ale jakoś tak wyszło, w zimę nawet zdjęć mi się nie chciało robić. W końcu mamy tak długo wyczekiwaną wiosnę :multi: [B]phase[/B] dzziękuję za życzenie, święta jakoś przeleciały, ale nie było za wesoło bo brat całe święta przeleżał w szpitalu.. Co nu nas? U nas jak zwykle maks ma chore ucho, już po prostu nie wyrabiam, co chwile tylko uszy i uszy. Mikuś mi troche osłabł.. nie ma już takiego apetytu, mniej ruchliwy jest, ale teraz ciepło się zrobiło to może też dlatego, jednego dnia jest super, biega, szczeka a drugiego odpoczywa, byliśmy u weterynarza na szczepieniu, został też odrobaczony, no a te zmiany to raczej ze względu na jego wiek. Nie ma już tyle energii co kiedyś wiadomo, zmiana metabolizmu i w ogóle. Kupuje same smakołyki i mu gotuje, i wcina samo mięsko z warzywkami. Wet zaproponował kompleks witamin i minerałów, więc mam pytanie do was może wasze psiaki takie przyjmują? Warto je kupić?[/QUOTE] No nareszcie witajcie. :) Oj, oj to faktycznie święta nie należały do najlepszych, ale chociaż już wszystko w porządku z bratem? Co do witamin, nic nie poradzę, bo nigdy nie kupowałam. Ale pewnie dziewczyny niedługo coś podpowiedzą.:) Zima sobie poszła, przyszła wiosna to dawaj fotoszki. :lol::loveu:
  16. To miłego, ciepłego spacerku. :)
  17. Ważne, że do psiaków chociaż Tymonek zgodny. :) A co najważniejsze do ludzi.. Cudny niedźwiadek z niego. :loveu: To fakt jest pięknie, że nie chce się wracać do domu.
  18. [quote name='szafra'] Oneczki właściciel też się ponoć odezwał, ale jak dotąd chyba nie miał czasu do niej przyjechać ... może lepiej by było, żeby nie przyjechał.[/QUOTE] Dobry mi właściciel....:shake::roll: A można mieć później "na oku" tego jej Pana? Np. mieć z nim kontakt stały, raz na jakiś czas prosić o foty, czy nie za bardzo?.
  19. [quote name='Sonka95']Nasz nauczyciel to uczył kiedyś studentów i do nas nie potrafi dotrzeć :crazyeye: gada i go nikt nie rozumie , a jak poprosisz go by powtórzył mówi '' Po lekcji z pytaniami ''[/QUOTE] Paranoja z tymi profesorkami całymi.... [quote name='magdabroy']Pewnie rzęsy nie długo babci odrosną ;)[/QUOTE] No właśnie mówią, że jak rzęsy wypadną, to włosy nie odrosną, ale babcia mówi, że niby na głowie więcej takiego "meszku". Chciałabym bardzo, żeby rzęsy i wszystko odrosło..
  20. Dogadał się z psem?
  21. [quote name='rashelek']Nieee, pity też kopiowane! :P Ale to jednak spora, ciężka piłka jest, nie chciałoby mi się jej tachać ;) Może kiedyś, jak będe mieć wille z podwórzem :lol: No baaa :cool1: [/QUOTE] Fakt, przyznaję, że niektóre pity czy asty są ładne kopiowane, jednak to mała liczba, ale jednak swojemu psu bym tego nie zrobiła. Są jeszcze takie małe piły. :) Widzę, że nie tylko ja mam marzenie mieć własny domek z ogrodem. :evil_lol:
  22. Widzę, że i do Ryufuska przywędrowała wiosna. :)
×
×
  • Create New...