Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Koty jak na razie nie dla mnie, ale muszę przyznać, że strasznie podoba mi się to zdjęcie, cudne. :loveu: [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01732_zpsba646ced.jpg[/url] [SIZE=1]Ale muszę zdradzić, że być może jak już będę mieszkać we własnym mieszkaniu to wezmę kota. tylko od małego. :oops:[/SIZE]
  2. [quote name='szalej']nie wiesz? to są przecie bite, torturowane psy :D Każe im leżeć i robie zdjęcia... straszna jestem :([/QUOTE] Zrobimy Ci wjazd na chatę. :diabloti: [url]http://images46.fotosik.pl/1933/45a71bee8e952e9a.jpg[/url] rozkosz. :loveu:
  3. Fajnie by było, gdyby w końcu wiosna sobie do nas przyszła, bo co się wszystko roztopi to zaraz znowu śnieg pada. Np. u nas dzisiaj, tak zaczął prószyć jakby zima była, a teraz wali słońce.. [url]http://img571.imageshack.us/img571/5438/dsc056022.jpg[/url] Cześć Sonieczki. :)
  4. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SJj-_7wHfX0/UWGDk5O6O2I/AAAAAAAAAYA/EVC965IqRZ8/s640/DSCF8317.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Renzgzn0Xxo/UWGDk0H2ZqI/AAAAAAAAAYE/YHLYlx5-SWo/s640/DSCF8319.JPG[/IMG]
  5. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-i80xS1Llkqc/UWGDgcX1aZI/AAAAAAAAAXU/f2HySwiY4GM/s640/DSCF8307.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zDG3K3i5rMU/UWGDhFNNBLI/AAAAAAAAAXc/zWvNzFKUxJg/s640/DSCF8310.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JzlhizeKgVU/UWGDhikJZpI/AAAAAAAAAXk/rArPRU9QOqA/s640/DSCF8313.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mRuMzd4tt3Y/UWGDifATwBI/AAAAAAAAAXs/bwcatCzbXHk/s640/DSCF8314.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ASyggOlJqpY/UWGDi1OW8BI/AAAAAAAAAX0/H8exwv1PQeM/s640/DSCF8315.JPG[/IMG]
  6. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NFPhupwaRjI/UWGDdToaKmI/AAAAAAAAAWk/FQSYIPKb1D0/s640/DSCF8294.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--WpuevUOetU/UWGDdk6mAoI/AAAAAAAAAWw/LUOfOR3PCe8/s640/DSCF8295.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LZUIN24bORI/UWGDfMCyYYI/AAAAAAAAAW8/JewGXbbFPYI/s640/DSCF8302.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZNXYrheWtCU/UWGDf1DPXwI/AAAAAAAAAXM/FQbDX01ljK4/s640/DSCF8304.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hJEHBmtHW2A/UWGDf2LiXbI/AAAAAAAAAXE/kMJTW-RUJmA/s640/DSCF8305.JPG[/IMG]
  7. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-loV73SWiKoI/UWGDZ0upVDI/AAAAAAAAAWE/ZhJauSNTr1o/s640/DSCF8288.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mTWChUPWYaI/UWGDbC9lVvI/AAAAAAAAAWU/MDouiVwLjqI/s640/DSCF8290.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-O6FYo8vasWY/UWGDbL3Q-FI/AAAAAAAAAWQ/qWqymq3_rEA/s640/DSCF8291.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vVQ4mB4f2Zw/UWGDbxh7G8I/AAAAAAAAAWc/B89A3A4SbHI/s640/DSCF8292.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NFPhupwaRjI/UWGDdToaKmI/AAAAAAAAAWk/FQSYIPKb1D0/s640/DSCF8294.JPG[/IMG]
  8. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-W0vOp7hLCr4/UWGDXDIBXfI/AAAAAAAAAVk/_zaW6ZM_qFc/s640/DSCF8274.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9UrWSXn9T1E/UWGDXA3z8kI/AAAAAAAAAVg/p3e4ZA7YDPo/s640/DSCF8275.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-X4fHgRGhYpA/UWGDX12sNVI/AAAAAAAAAVs/Bg70enrXUUY/s640/DSCF8279.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6ZdqdB91tc0/UWGDZsZXcnI/AAAAAAAAAV4/StX8PqBO5jw/s640/DSCF8282.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dg1YOFaYbcQ/UWGDZt89Z5I/AAAAAAAAAV8/fZ2Vecf1FQQ/s640/DSCF8287.JPG[/IMG]
  9. Dzień doberek kochane. :) Wczoraj sobie poszliśmy z Żabcią a Markiem na spacerek. :) Śnieg się topi, więc błoto i wody pełno, ale daliśmy radę. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MadzOMxfyx4/UWGDSiZfqTI/AAAAAAAAAU0/hLQCuiCsIXE/s640/DSCF8266.JPG[/IMG] moje kochane. :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-O7iJI0V6vwo/UWGDTmbVGRI/AAAAAAAAAU8/rpwI53K2yLI/s640/DSCF8268.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EHnnM_o1XYU/UWGDU8v_tyI/AAAAAAAAAVM/nupjH4XUhFU/s640/DSCF8269.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BlTMWqtXgg0/UWGDU1hc1RI/AAAAAAAAAVI/nfmnu233MU0/s640/DSCF8270.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-aHLnULvt8s8/UWGDVlt4adI/AAAAAAAAAVU/7MeOwc2sZZw/s640/DSCF8272.JPG[/IMG]
  10. A ja tak z ciekawości zapytam, bo Akira ma kopiowane uszy a Balo nie, nie chciałaś już po prostu mu kopiować? I ten uśmiech. [url]http://i399.photobucket.com/albums/pp80/smileofredwitch/Akira%20and%20Baloo/2013/DSC_0305_zpsabcf602b.jpg[/url] :loveu:
  11. Faktycznie macie wiosnę. :loveu: Nie da się nie oprzeć. :) [url]http://i399.photobucket.com/albums/pp80/smileofredwitch/aki%20i%20bal/DSC_0282_zpse590c3d1.jpg[/url]
  12. W szelkach wygląda bardzo, bardzo ładnie. :)
  13. Wygląda bosko w tych szelkach i obroży!
  14. Gratuluję!!! Ale wieści! :)
  15. [quote name='Ty$ka']Eh... a u nas jest niezłe błotko, normalnie SPA za darmo :lol: Zdecydowanie wolałabym mróz i brak śniegu :PPP[/QUOTE] Dokładnie tak samo jak u mnie.
  16. Tylko czemu tak mało. :lol:
  17. Hello, hello Oscarki. :)
  18. [quote name='Jean']Ty$ka oj Lunka jest przekochana. Reaguje na każdy płacz i kwilenie. Liże go po rączkach i zagląda mi na przewijak jak go przebieram :) Jest kochana.[/QUOTE] Wspaniale! :):loveu:
  19. A u mnie w końcu słoneczko wyszło! :multi:
  20. Ale świetny! Jakieś imię ma? :cool3: [url]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/24429_4572081496311_1724875901_n.jpg[/url]
  21. [quote name='Sonka95']Wszystkie psiaki są fajne , ale ten zwrócił na początku moją uwagę :loveu: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-DnC4-GUkIoA/UVhdlg0NjGI/AAAAAAAABjc/hjHMDgRiNA4/s609/DSC_0118.JPG[/URL][/QUOTE] Taki kudłaczek. :) [quote name='Ty$ka'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-DnC4-GUkIoA/UVhdlg0NjGI/AAAAAAAABjc/hjHMDgRiNA4/s609/DSC_0118.JPG[/URL] nie lubię kudłaczy, ale ten :loveu: :loveu: A haszczaki strasznie brzydki :PPP[/QUOTE] No ma coś w sobie. :) [quote name='unikatowydiament']miłego weekendu:)[/QUOTE] Dzięki kochani. :) [quote name='kalyna']szybko znajdzie domek :loveu:[/QUOTE] Na pewno. :) [quote name='Patik'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-DnC4-GUkIoA/UVhdlg0NjGI/AAAAAAAABjc/hjHMDgRiNA4/s609/DSC_0118.JPG[/URL] już się zakochałam,uwielbiam takie psy, jakbym mogła to brałabym od razu ,śliczny:loveu: Pozdrawiam weekendowo :D[/QUOTE] Zapraszam do Olsztyna. :grins: A co do Beksi, patrzcie jaka to miziaka. :lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WAE1IIoH9zE/UV6gPbUWQTI/AAAAAAAAAQg/y8Bcn4TJ83U/s512/DSCF8026.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6dFyQQCokT0/UV6gPRBF2LI/AAAAAAAAAQk/6NM_0fykNjY/s512/DSCF8028.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jD2_JCUG3_M/UV6gj2_ucyI/AAAAAAAAATE/HyXu1N-afDM/s512/DSCF8011.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cpmg1Mfe9Ns/UV6gj7Y-qTI/AAAAAAAAATI/y6y8v8PJPFI/s512/DSCF8012.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-B1aSXa36Quw/UV6gkAYBSNI/AAAAAAAAATM/IoTPJQkFaYU/s512/DSCF8013.JPG[/IMG] Wyszło słoneczko. :)
  22. Jaka rozkraczona Żaba. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-8ynHiTAJErE/T4WpexlihZI/AAAAAAAAMrU/kZZwqGFLlfQ/s640/IMG_7360.JPG[/url] :loveu:
  23. [quote name='Patik']Mam prośbę znajoma poszukuje psa do oddania młodego do ok.1 roku, psy ją interesujące to yorki,shih tzu,maltańczyki itp. ważne,zeby nie wypadały im bardzo włoski. Pies najlepiej do odebrania w okolicach Krakowa lub Limanowej,Koninek. Jakbyście coś wiedzieli to piszcie :D[/QUOTE] Daj jej linki te, może "coś" znajdzie. ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/197999-Yorki-do-adopcji-w%C4%85tek-zg%C5%82oszeniowy-i-dyskusyjny/page73[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198023-SHIH-TZU-w-potrzebie!/page47[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/107855-Malta%C5%84czyki-w-potrzebie/page5[/url] Albo nawet w ogłoszeniach niech poszuka, tablica.pl itp. ;)
×
×
  • Create New...