-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Owczarki niemieckie i psy w typie ON - schronisko w Jastrzębiu Zdroju.
phase replied to izek77's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Z informacji, które do mnie doszły to chyba odebrał go właściciel ...[/QUOTE] A czemu znalazł się w schronisku? żeby znowu do niego nie wrócił.... A jak trzyma się ta oneczka? [url]https://lh6.googleusercontent.com/-3hXfgwaBFQI/UWrXyr-knXI/AAAAAAAAB2g/wAL1nwOKNBk/s612/DSCN60943808.JPG[/url] -
[quote name='Sonka95']Fizyka to jest przedmiot z , którego po prostu nic nie rozumiem :crazyeye: a pan zamiast nam wytłumaczyc jeszcze bardziej nam miesza :roll:[/QUOTE] U mnie facet normalnie potrafił stanąć nad nami i się z nas zacząć śmiać. :) Myślałam, że z siebie wyjdę i stanę obok, by mu przywalić.... Zero szacunku do nas. Fizyka dla mnie to czarna magia..
-
[quote name='lula2010']w Bydgoszczy ULEWA i WICHURA :placz: :mad:,teraz dolaczyl GRAD :angryy:.....nie mozna wyjsc z suniami na dworki ....:shake:[/QUOTE] O mamo, co za pogoda... U nas od kilku dni niby zapowiada się na deszcz, ale na razie jest pięknie. :)
-
Zachwycam się. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: łooooo jaką sztuczkę umie. [url]http://images44.fotosik.pl/669/4bc2f6e78ffb2016gen.jpg[/url] :evil_lol:
-
[quote name='Ty$ka']O raaany, współczuję. Żabcia chyba zresztą też, sądząc po jej minie :) Jednak ja poprawiłam fizykę, trzymam kciuki, by i Tobie się udało :)[/QUOTE] U mnie jest tak, że mamy robić doświadczenia wszystko sami. Jednak to UWM, tego nie ogarniesz, naprawdę. :roll::roll::roll: [quote name='marra']Ja też uczę się w towarzystwie moich kudłaczy i tłumaczę im, że uczę się właśnie o nich :D o ich brzuszkach,łapkach,kostkach,chorobach itd. ale kompletnie nic nie czają :) Pozwolę sobie jeszcze wrócić do tematu domków i ogródków oraz szczęścia, że przy deszczowej pogodzie można same psy wywalić na siku-u mnie nie ma o tym mowy ! Odkąd pamiętam, jak Bobka wypuszczałam na podwórko to siadała na progu drzwi i ani rusz!!!!!!!! Znajdywałam ją dokładnie w tej samej pozycji i w tym samym rogu, między murkiem a drzwiami po 15 mintuach....dopóki sie z nią nie poszło, ani drgnęła. Teraz na starość tym bardziej nie pójdzie, baaa mało tego, jak była młoda i zwinna to na ranny spacer wychodziła z moim tatą, znajdywała dziurę w płocie kiedy tata nie widział, przechodziła przez podwórka sąsiadów, kawałek ulicą i wskakiwała na parapet okna w moim pokoju !!!!!!!!! potem szczekała żeby ją wpuścić...:shake::shake::roll::evil_lol: typowy pies którego jak się wywali drzwiami to wróci oknem:diabloti:[/QUOTE] Buhahahahaha. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzisiaj po zajęciach pojechałam do babci. Ogólnie trzyma się bardzo dobrze. Pojechałam z nią do sklepu, wróciłyśmy spacerkiem . Jedyne co jest najgorsze, to, że wypadły jej rzęsy i ciągle łzy jej z oczu lecą..
-
Dzień doberek. :) U nas jakoś od 3 dni zapowiada się na deszcz, ale kropla nie spadła. Dziś troszkę chłodniej, ale i tak pięknie. :) Moja mama jest alergiczką. Niedawno kupiła coś co pryska do nosa i oczu, jak na razie pomaga. Ale trochę kasy na to poszło.. [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01729_zpse4ce087c.jpg[/url] Ibri chyba chciała strzelić Neronowi. :razz: Piękne te foty. :loveu: Nawet kocie. :grins: Ale zwierzaki są naprawdę wypielęgnowane. :):)
-
Wszystko co na zdjęciach u was to piękne po prostu. :oops::loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Faktycznie jak u Was jest PIĘKNIE!! Na każdym zdjęciu Torcik wygląda rewelacyjnie. :loveu::loveu::loveu::loveu: A jak teraz Theosiek się czuje? -
Chyba chudego psa nie widziałaś. :razz: Na zdjęciach ładnie wygląda. :)
-
Owczarki niemieckie i psy w typie ON - schronisko w Jastrzębiu Zdroju.
phase replied to izek77's topic in Już w nowym domu
I co z Leo, już grzeje dopkę w domku? :) [url]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/563001_505826039454011_1851131845_n.jpg[/url] -
[quote name='Sonka95']Żabcia się załamała jak zobaczyła ile masz nauki :crazyeye: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-OdjGlUSMa2Y/UW-zzx4BfVI/AAAAAAAAAfM/arBvMIqIgYM/s640/DSCF8450.JPG[/URL] Kochana Żabcia korzysta ze słoneczka :loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-TiI-HXlr21M/UW-z2sCcX-I/AAAAAAAAAfk/TgKzp0zuYQc/s640/DSCF8454.JPG[/URL][/QUOTE] Żabcia stwierdziła "to nie na moją banię" :diabloti: [quote name='kalyna']Buuu ale to masakrę masz z tą fizyką :roll: I jak czytam i myślę o tych zaliczeniach, kolokwiach, egzaminach i ogólnie znowu o sesji to czarno przed oczami mi się robi... w sumie to to, że skończyłam swą edukację to jakoś mi nie żal.. tylko teraz jestem na błogim bezrobociu.... :grins: ale od października, to rodzice mi nie popuszczą :placz: Żabcia po tym wkuwaniu to się relaksuje na słoneczku :loveu:[/QUOTE] Szkoda gadać.... Tak mówią, że robić studia, studia, ale co z tego jak później i tak kłopot z pracą. A nie chcesz sobie wyjechać za granicę zarobić? [quote name='Molowe'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-HAA7cdAy_uE/UW-z2uxk7DI/AAAAAAAAAfo/dk0Ti1unZZk/s640/DSCF8456.JPG[/URL] jak się fajnie wygrzewa :loveu: no to powodzenia z tą fizyką ;)[/QUOTE] Dziękuję. :)
-
To kurujcie się! I cieszcie wiosną na dworze. :evil_lol::loveu: Kolor nowej obroży baardzo ładny!
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzień dobry Madziu w ten cudowny, ciepły dzień. :) Theoś i zieleń to najlepsze połączenie. :loveu: -
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HAA7cdAy_uE/UW-z2uxk7DI/AAAAAAAAAfo/dk0Ti1unZZk/s640/DSCF8456.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-auFlKRgIILg/UW-z3gg7cDI/AAAAAAAAAfw/U9Dc9jArplU/s640/DSCF8458.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-t1Eka9zs6mA/UW-z4BhphuI/AAAAAAAAAf0/j0iIAW9uvmk/s640/DSCF8459.JPG[/IMG]
-
[quote name='marra']Balkonowa Julia :-D lubi się wygrzewać jak moje dwa maluszki, Dżok nie przepada :smile:[/QUOTE] :evil_lol: Dżok to Dżok. :D [quote name='rashelek']Ja teraz też staram się nabijać obecności, pisać kolokwia etc, bo w czerwcu to już na 200% nie będzie mi się chciąło siedziec ;-)[/QUOTE] U mnie jest taki problem, że w poniedziałek mam ostatnią poprawę z fizy, jak się nie uda to baj baj UWM. I do zobaczenia w październiku... A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że mam odpowiedzieć na 100%. :roll: Długa historia z tym facetem od fizyki. Wszystko ładnie za pierwszym razem zaliczyłam, sprawozdania także, i mówi "Nie chcę Pani usadzić", myślę sobie, gdybyś nie chciał to już byś wpisał zal. :roll: A najbardziej żal mi, bo fizyki już nie mam, dobrze mi teraz idzie i przez taką zwaloną fizę miałabym to wszystko zakończyć..... [quote name='Sonka95']Ja to bym najbardziej chciała mieć chociaż mały ogródek do , którego Sonka mogła by schodzić :smile:[/QUOTE] Ja chcę domek. :grins: [quote name='Ty$ka']Ja jestem szczęściarą, bo piesek ma ogródek i codziennie grzeje na nim dupę :-D[/QUOTE] [quote name='magdabroy']U mnie też :smile: I nawet kot się wygrzewa ;-)[/QUOTE] [quote name='marra']Też jestem ogródkową szczęściarą :smile:[/QUOTE] Przestańcie. :placz: Ja z domu jestem zadowolona, jeszcze po remoncie to już w ogóle jest dobrze. :) Ale jednak domek to domek.. [quote name='unikatowydiament']w domu,Oscar łapie każdy promyk słońca i się tylko wygrzewa,a jak jest w ogródku i gdyby mógł,cały by go skopał i krzaki po przesadzał:diabloti:[/QUOTE] :evil_lol: Może jest w nim duch ogrodnika. :evil_lol: [quote name='kalyna']my też jesteśmy tymi szczęściarzami :loveu: A jaka to wygodna i luksus.. brzydka pogoda, niechcenie się itp, to wystarczy psa na podwórko wywalić i spokój :loveu:[/QUOTE] Dobijaj jeszcze bardziej. :mad::diabloti: Żabcia wygodniś. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nKiaeMOxa4I/UW-zz2vcz2I/AAAAAAAAAfE/YWZvmFL4Eq8/s640/DSCF8448.JPG[/IMG] Żabcia pomaga w nauce. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-W7A6evJlDAs/UW-zzxSokwI/AAAAAAAAAfI/3ipiEvBsXVE/s640/DSCF8449.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-OdjGlUSMa2Y/UW-zzx4BfVI/AAAAAAAAAfM/arBvMIqIgYM/s640/DSCF8450.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-uA9iWE8y5Zg/UW-z2PVUPxI/AAAAAAAAAfc/QhMZp1UgqGc/s640/DSCF8451.JPG[/IMG] Żabcia promień słońca. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TiI-HXlr21M/UW-z2sCcX-I/AAAAAAAAAfk/TgKzp0zuYQc/s640/DSCF8454.JPG[/IMG]
-
Dzień dobry kochani. :)
-
Uwielbiam właśnie w staffikach ich uśmiech, zarażają nim!! To czekam na foteczki. :)
-
Uwielbiam oglądać ich. :loveu:
-
[quote name='lula2010']Buba dziekuje za urodzinowe zyczenia :loveu:[/QUOTE] Nie dziękować tylko wymiziać solenizantkę od cioci phase. :)
-
Matti to po prostu CUDO! [url]https://lh6.googleusercontent.com/-hiwyK-Jo2eQ/UWxDIDfJNpI/AAAAAAAAAbc/N2Hev_fVHhk/s965/DSC00475.JPG[/url] Fajnie, że macie takiego kompana na wspólne spacery. :) Ciekawe co z malucha wyrośnie, jak na razie wygląda bardzo ładnie. :)
-
Widać, że on to uwielbia!
-
[url]http://img222.imageshack.us/img222/7219/dsc04509kopiowanie.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img594.imageshack.us/img594/4053/dsc02229b.jpg[/url] cóż za szczena. :cool3:
- 173 replies
-
- bordercollie
- collie frisbee
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Jesteście fenomenalne. :)
-
[quote name='rashelek']A tu co taka cisza? Może by jakieś WIOSENNE foty? :cool3: [/QUOTE] Jestem za. :grins: