-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Hej, co tam u Was? :)
-
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
phase replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Figusia..... -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
phase replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam..... -
Owczarki niemieckie i psy w typie ON - schronisko w Jastrzębiu Zdroju.
phase replied to izek77's topic in Już w nowym domu
Zaglądam..... -
Urocze maleństwo, te oczka. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: pzdr.
-
Zachwycam się tym pięknem. :loveu:
-
Są jakieś wieści?
-
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
phase replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Można prosić o wieści z domku? :) -
Zaglądam.....
-
Witanko. :) A gdzie wy się podziewacie?
-
Mistrz min. :):)
-
Hej, hej gdzie się podziewacie? ;)
-
Hej, co tam u Was?. ;)
-
Hej, hej, co tam u Was? :)
-
[quote name='rashelek']Pięknie tam jest :loveu: Ja się opalać nienawidzę, leżeć plackiem i dogorywać fuj :P No i muszę bardzo uważać, bo opalam się na czerwono i potem mi skóra złazi... Także opalam się w ruchu i tyle moje :lol:[/QUOTE] Ja też nie lubię się opalać, to jest takie nudne. :shake: Wolę wtedy albo się pokąpać , albo sobie pograć w siatkę, itp. :) Nie lubię się nudzić. Muszę coś robić.
-
Jakie one podobne. :):)
-
Córeczka z tatusiem. :D [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9Rt0G6UZ8AE/UbXvHN5GN4I/AAAAAAAAFgM/ssL7Ni_nms0/s800/DSCF9659.JPG[/IMG] I wredota. ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-eNYGli87qdI/UbXvZTEr3rI/AAAAAAAAFiE/myQ17tMPb4w/s700/DSCF9687.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7V05KxWtb4A/UbXvZ2WE7MI/AAAAAAAAFiI/fnR_tVz7HhY/s700/DSCF9689.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1ivejICelVk/UbXvQsn3CdI/AAAAAAAAFhI/uoNS5hWWsN8/s700/DSCF9680.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8Hv7bBTUFIk/UbXvQpZqXhI/AAAAAAAAFhM/5G5pIy1PfaU/s700/DSCF9681.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4kOVWVXwKGE/UbXvSkWKJqI/AAAAAAAAFhU/xgzoIYta05w/s700/DSCF9682.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qmpZv1eQZQQ/UbXvYhc6ihI/AAAAAAAAFh4/zxeOPqfXD1s/s800/DSCF9683.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HmMBVaiw-6s/UbXvXIx7VYI/AAAAAAAAFhk/1-1zGH7tyt0/s700/DSCF9685.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-A7ByztVlYEw/UbXvH1H9bxI/AAAAAAAAFgE/jmVCrlynM9o/s700/DSCF9664.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-p1eXr6kOdmw/UbXvIa7CU8I/AAAAAAAAFgY/EkztCd-_Goc/s700/DSCF9666.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jx8VA1lPNAs/UbXvJO7aKTI/AAAAAAAAFgc/Vya3vngXn5k/s640/DSCF9671.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-DrDPutkPgaI/UbXvKjv3YsI/AAAAAAAAFgk/To4mrtTAYD4/s700/DSCF9676.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-uNvD91rYCUM/UbXvN6bOlRI/AAAAAAAAFg8/BPjsa4itCnU/s700/DSCF9679.JPG[/IMG]
-
[quote name='rashelek']Szkoda, że z uczelnią się nie udało... Co robisz dalej, będziesz w październiku zmieniała kierunek czy próbujesz jeszcze raz? To super dzień Ci się dzisiaj szykuje, powodzenia w opalaniu!!! :D[/QUOTE] No właśnie nie wiem co dalej, mam liceum skończone, ale co mi po nim? NIC. ;/ dlatego nie wiem czy nie iść na policealne a potem na studia. Albo po prostu na studia tylko, że na inny kierunek. Sama nie wiem. :( [quote name='kalyna']Łoo jak tam pięknie, takie widoki :loveu: no tylko się nie spiecz za bardzo, bo będziesz cierpieć :eviltong:[/QUOTE] Spaliłam plecy. Cierpię. :placz: :lol: Ale przynajmniej złowiłam rybki. :grins: [quote name='marra']Śliczna ta Nuta :( U nas było słoneczko przez weekend a teraz znowu pochmurnie :([/QUOTE] Teraz też u nas nieciekawie, ale niby tydzień ma być piękny - zobaczymy. :) [quote name='Sonka95']To niezły mieliście weekendzik :)[/QUOTE] Zaczepisty! :grins: :) CISZA, SPOKÓJ, PRZYRODA , kormorany, czaple, łabędzie - COŚ CUDOWNEGO... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NXfcEzd919o/UbXvDKabTRI/AAAAAAAAFfg/FFPEIRay09I/s700/DSCF9656.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-58rBkZsbcGc/UbXvD9iLZEI/AAAAAAAAFfk/vgp4BVpBgfM/s700/DSCF9660.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LckVFI-n6EA/UbXvGXwQUZI/AAAAAAAAFf0/8RjRXoHSpt0/s700/DSCF9661.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HwdxfhkI84o/UbXvF38vjhI/AAAAAAAAFfw/aI-I8sRZTI4/s700/DSCF9662.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mvu_8HXMLQ0/UbXvHuYxnDI/AAAAAAAAFgQ/ygOiapZLDqE/s700/DSCF9663.JPG[/IMG]
-
Masz zacięcie, znaczy ja też jeżdżę sobie rowerem, ale nie tak wcześnie. :diabloti:
-
Olsztyn [B]Vena[/B] ok 3 letnia sunia Husky. Została oddana do schroniska z powodu wyjazdu i choroby właścicieli. Vena mieszkała w domu, jest czysta i grzecznie zostaje sama w domu. Sunia jest towarzyska i przyjazna. Jest łagodna w stosunku do dorosłych, dzieci i innych psów. Nie lubi za to kotów. Vena jak na husky przystało jest niezależna. Powinna trafić do aktywnej rodziny, która zapewni jej odpowiednią dawkę ruchu. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-c4Idy3qJ2cY/UbTpG_6mQ_I/AAAAAAAAIkA/rsHJmtWmtvY/s640/DSC_0206.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zR9OuIOktoA/UbTpH1Riy6I/AAAAAAAAIkM/Z3pTIetPL0A/s640/DSC_0218.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zkE8nm5C6eE/UbTpJzVJ5OI/AAAAAAAAIkk/mgYAEi03B7Y/s640/DSC_0223.JPG[/IMG]