Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Jaki lans w okularach. :cool1::evil_lol:
  2. Zaciskam kciuki za jutrzejszy dzień. ;)
  3. [quote name='rika']Boję się wynieść klatkę- zajmowała sporo miejsca w pokoju i nie wyobrażam sobie tej pustki... Powiedziałam sobie, że już nigdy nie będę miała fretek- za często chorują, za trudno coś zauważyć, za szybko odchodzą :-([/QUOTE] Znam to, ja miałam wspaniałego kiedyś królika, który praktycznie w ogóle nie siedział w klatce, był naprawdę cudny, leżał ze mną w łóżku, jak wchodziłam do pokoju to już był przy drzwiach, jak potrząsnęłam karmą to już wiedział, że pora karmienia, nie miał nic przeciwko przytulankom. Niestety zdechł i nie potrafiłabym mieć innego królika.
  4. Patrząc na Paurę trzeba wierzyć, że nawet starsze psiaki na swoje ostatnie latka mogą mieć jak w raju..
  5. Ależ on był za małego baardzo puszysty. Oby więcej tych 2lat. :) :BIG::new-bday:
  6. Nie ma to jak lato. :loveu:
  7. Wspaniale!!! Powodzenia mordunio!
  8. Po zdjęciach widać, że dziewczyna zadowolona i to bardzo. :) A gdzie byłyście nad morzem?.
  9. To tylko do Białego jeździcie, do Wrocka się nie wybieracie?
  10. phase

    Shila i Abby

    Bidulka, wracaj szybciutko do zdrowia kochana!
  11. Trzymajcie się kochani...
  12. Jak razem są, szczególnie na ostatnim zdjęciu to wyglądają rewelacyjnie. :loveu:
  13. Bardzo, bardzo mi przykro...
  14. W schronisku jak szkoliłam Kapsla (PT) to straaasznie nakręcał się na zabawki, nie chciał ich oddać, więc tylko smaczki wchodziły w grę, ale że Kapselek wybredny to musiałam mu dogodzić w jakiś pysznych, innych niż inne psiaki miały. :mad::evil_lol:
  15. U mnie jest cholernie ciepło, a ludzie niektórzy chodzą ubrani jakby jesień była. :roll:
  16. [quote name='Pixeloza']nie cierpię motorów :shake: A dokładniej nie lubię bezmózgich motocyklistów, którzy rozpędzają się do 200 km/h na zwykłych drogach :mad: 3 takich zabiło moją kuzynkę... przeżył jeden z motocyklistów i jej syn [*][/QUOTE] Ja uwieeeelbiam, chociaż przyznaję, że za bardzo za motocrossami nie przepadam. Ale niestety są palanci, którzy naprawdę mózgu nie mają........ [quote name='rashelek']Gratuluję wysokiej lokaty!!! :D Oj na takim pikniku to byśmy się z Adrianem odnaleźli na pewno :loveu:[/QUOTE] Dzięki. :loveu: Wpadajcie za rok. :) [quote name='magdabroy']To jak tak kochasz auta, to zapraszam na przejażdżkę z moim Bogdanem :cool3:[/QUOTE] Pewnie bym się zes..ała ze strachu. :diabloti::evil_lol:
  17. Czyli nie kończycie z agility? Próbujcie. :) Molosy są suuuper. :loveu: Te "misie", olbrzymy, ślinka, fafle. :loveu::evil_lol: Ale to fakt, kiedyś w moim mieście na balkonie cały czas siedział ONek, nawet w gazecie o tym napisali, ale nic z tym nie mogli zrobić, bo pies wygląda na zadbanego. Ale co z tego, że całymi dniami siedział na tym balkonie, nawet w zimę. :shake:
  18. Jaki szczęśliwy , brudny Theoś. :D Ja nie mogę się nadziwić jak on szybko rośnie. :) Buziaki. :)
  19. Czekamy, czekamy....
  20. Lepiej ściszyć, ale nie do końca, bo tu chodzi właśnie o ten dźwięk. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [video=youtube;vGY9gx8N_TM]http://www.youtube.com/watch?v=vGY9gx8N_TM&feature=youtu.be[/video]
  21. Ja i tak obstaję przy nowofundlandzie. Owczarek środkowoazjatycki to już w ogóle inna bajka - jest wręcz olbrzymi, ale nie tak potężny jak chociażby nowofundland. No i żeby teraz spotkać owczarka środkowoazjatyckiego z uszami to cud.
  22. Ślicznota jedna. :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...