Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Jakie one są cudowne. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Słodkie, ale jakie piękne! I tak bardzo zadbane. :loveu::loveu::loveu: Pozdrawiamy. :)
  2. [url]http://imageshack.us/a/img825/3395/s5002611.jpg[/url] :roflt: Świetne!
  3. Hej kochani. :)
  4. [quote name='Ptysiak']Fajny masz kolor włosów :)[/QUOTE] Wręcz za.....isty. :D Ja mam w planach walnąć sobie rudy na urodziny. :)
  5. [quote name='Sonka95']Pokazuje swoje białe ząbki :) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-I-zynxSq39g/UbL8fWxXjwI/AAAAAAAAFdY/khbpTZj3-Pk/s640/DSCF9647.JPG[/URL][/QUOTE] Dopóki jeszcze ma co pokazywać. :evil_lol::diabloti: [quote name='Ptysiak'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-rY3v74q5cZo/UbL8ffqgy1I/AAAAAAAAFdU/YptU4gMYzrE/s640/DSCF9646.JPG[/URL] Żabunia :loveu:[/QUOTE] :D [quote name='magdabroy']A Żabka znowu się opala :D[/QUOTE] Łapie każdy promień słońca. :) Jutro jedziemy na łódkę za miasto, znaczy ja z rodzicami. Żabci niestety nie biorę, bo mieszka tam olbrzymi husky (przepiękny:loveu:, jak dam radę to zrobię mu zdjęcia) a ona będzie pewnie darła swoją przecudowną mord(k)ę.:mad: Mamy nadzieję, że się znowu w domu nie zleje, myśląc, że gdzieś wyjeżdżamy. :roll: Muszę się opalić, jestem najbielsza z całej rodziny, dzisiaj brat wrócił sobie z nad morza!
  6. Jakbym Żabkę widziała. :evil_lol:
  7. Jaki zmokły piesecek. :loveu::loveu::loveu:
  8. Właśnie, wiadomo jak tam u Jasperka?
  9. [quote name='Luzia']Haha jestem genialna, właśnie miałam pytać ile ona ma lat :diabloti: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-rY3v74q5cZo/UbL8ffqgy1I/AAAAAAAAFdU/YptU4gMYzrE/s640/DSCF9646.JPG[/URL] jaka niewinna :eviltong:[/QUOTE] Już Cię lubię.:evil_lol: :ylsuper:
  10. Faktycznie cicho tu, oj cicho..
  11. Wracaj do zdrówka! ;):)
  12. [quote name='Luzia'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-5UsrN5SrHDU/UbDUHoTwCoI/AAAAAAAAFZU/0vBe43_oGvg/s640/DSCF9374.JPG[/URL] nic tylko wskoczyć i się kąpać :) A muszelka niezła, do niej zamiast przystawiać ucho, można by całą głowę zmieścić :lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: [quote name='unikatowydiament']extra widoki:loveu: super że Babci włosy odrastają,dużo zdrowia życzymy,miłego weekendu,całuski zasyłamy:)[/QUOTE] Dziękujemy, wzajemnie. :loveu: [quote name='Sonka95']Widoki są cudowne :loveu: .... też chce tam pojechać :cool3: Wow :loveu::loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-6VceyV4teZ4/UbDVIAlkSPI/AAAAAAAAFas/Q6c9a3GECOQ/s640/DSCF9483.JPG[/URL][/QUOTE] Ja też bym sobie pojechała, taaak zazdroszczę rodzicom. :lol: A kuku. :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rY3v74q5cZo/UbL8ffqgy1I/AAAAAAAAFdU/YptU4gMYzrE/s640/DSCF9646.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-I-zynxSq39g/UbL8fWxXjwI/AAAAAAAAFdY/khbpTZj3-Pk/s640/DSCF9647.JPG[/IMG]
  13. Tu to już w ogóle cisza....
  14. To i my się przywitamy. :)
  15. Ucichło u chłopaka...
  16. Ona zawsze taka uradowana. :) [url]http://imageshack.us/a/img593/2072/s5002585j.jpg[/url]
  17. Zostawiacie sobie jakiegoś malca, czy już wszystkie są zarezerwowane? Mój faworyt. :loveu: [url]http://imageshack.us/a/img812/4488/blizzarde.jpg[/url]
  18. Ile labków. :loveu: Piękne zdjęcia!
  19. Ptysiu już taki piękny, duuuży, ale dalej dziecko. :evil_lol::loveu:
×
×
  • Create New...