[quote name='Sonka95']Pokazuje swoje białe ząbki :) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-I-zynxSq39g/UbL8fWxXjwI/AAAAAAAAFdY/khbpTZj3-Pk/s640/DSCF9647.JPG[/URL][/QUOTE]
Dopóki jeszcze ma co pokazywać. :evil_lol::diabloti:
[quote name='Ptysiak'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-rY3v74q5cZo/UbL8ffqgy1I/AAAAAAAAFdU/YptU4gMYzrE/s640/DSCF9646.JPG[/URL] Żabunia :loveu:[/QUOTE]
:D
[quote name='magdabroy']A Żabka znowu się opala :D[/QUOTE]
Łapie każdy promień słońca. :)
Jutro jedziemy na łódkę za miasto, znaczy ja z rodzicami. Żabci niestety nie biorę, bo mieszka tam olbrzymi husky (przepiękny:loveu:, jak dam radę to zrobię mu zdjęcia) a ona będzie pewnie darła swoją przecudowną mord(k)ę.:mad: Mamy nadzieję, że się znowu w domu nie zleje, myśląc, że gdzieś wyjeżdżamy. :roll: Muszę się opalić, jestem najbielsza z całej rodziny, dzisiaj brat wrócił sobie z nad morza!