Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='kiyoshi']właśnie dostałam pierwszą odpowiedż z tablicy...Pani napisała czy Grześ może być do dzieci. Poprosiłam ją by zadzwoniła pod numer podany W OGŁOSZENIU;) od chwili zamieszczenia na tablicy już ponad 100 osób oglądało ich ogłoszenie;)[/QUOTE] Najważniejsze, że ludzie widzą ogłoszenia, cieszę się, że był odzew. Trzymam kciuki, by szybko czmyknęły do wspaniałych domów!:)
  2. Przyszłam na wątek z bazarku, mam nadzieję, że psiaki bezpieczne..
  3. Nie wierzę - FOTY! :evil_lol: Udane zdjęcie. [url]http://img838.imageshack.us/img838/1569/22255845.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  4. Słoneczne witanko. :)
  5. [quote name='marra']Łatka już po zabiegu, miała 13 maluchów....[/QUOTE] O dżizys. :modla:
  6. Uśmiech bulla jest po prostu bezcenny!
  7. phase

    Shila i Abby

    Witamy się pierwszy raz.:) No proszę jakie tu plany są. Gratuluję drugiego psiaka. :)
  8. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NZ3Kx-OrDSw/UbhAl8SN2ZI/AAAAAAAAFlI/zyy37zB4nZI/s640/DSCF9715.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-L0tKwx1u-oo/UbhAmKP-WMI/AAAAAAAAFlQ/eMxmMqltXM4/s640/DSCF9716.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NbPFSw9WZj8/UbhAkB35RSI/AAAAAAAAFlA/oQziT-2h5bU/s640/DSCF9714.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qqI3Huqmd6M/UbhApmcAhlI/AAAAAAAAFlc/UMSpGSt2Ej0/s640/DSCF9719.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-eKOUha5xrOo/UbhAqKavk1I/AAAAAAAAFlg/OwxCVBlySvE/s640/DSCF9720.JPG[/IMG]
  9. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-94xohOSJwc8/UbhAgi0Mu-I/AAAAAAAAFkk/-3gCRSpgy3A/s640/DSCF9709.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8BmK4C9YaP4/UbhAgioByrI/AAAAAAAAFkc/hgZ3XyOR1pM/s640/DSCF9710.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1lqgkjkrdMM/UbhAhiEFiVI/AAAAAAAAFko/NoIQWy4ghsM/s640/DSCF9711.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4goyL74Hx0M/UbhAjI3V6fI/AAAAAAAAFk0/lgbsIfGwCKs/s640/DSCF9712.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0b0orDzf--s/UbhAjTlUy-I/AAAAAAAAFk4/LlYPEFFnNSY/s640/DSCF9713.JPG[/IMG]
  10. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kcTcbjXNbv8/UbhAZ3tWpII/AAAAAAAAFjs/GsQRlF3263o/s640/DSCF9699.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VzCWiHG5i-s/UbhAcApOJAI/AAAAAAAAFj4/hx7GgPNhIb4/s640/DSCF9703.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PUxqXivbkL4/UbhAdcuIjwI/AAAAAAAAFkE/hquxb8pGGUI/s640/DSCF9704.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-q6UMYHP6y-o/UbhAdY2DGkI/AAAAAAAAFkI/QBPUYd0jlro/s640/DSCF9707.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kx6cMVtV_N8/UbhAfUCZpoI/AAAAAAAAFkQ/athM_-qLiX4/s640/DSCF9708.JPG[/IMG]
  11. Mała niespodzianka. :):) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vvDVE4xoDTY/UbhAWBmcCzI/AAAAAAAAFjI/aDGGCUkjx-w/s640/DSCF9692.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-XDQpvlozIVU/UbhAWkS5CqI/AAAAAAAAFjQ/wHD_GJaVD3g/s640/DSCF9693.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2miQRenerzU/UbhAWQTq0II/AAAAAAAAFjM/3AMT3ExLvBs/s640/DSCF9696.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7b012jJIxHo/UbhAXyI4MjI/AAAAAAAAFjY/mXnoBskS5mM/s640/DSCF9697.JPG[/IMG] Żaba bierz w zęby. Marek i jego pomysły. :diabloti: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-u64f8Pfbbm4/UbhAY0_esMI/AAAAAAAAFjg/I0Ryf__W5l8/s640/DSCF9698.JPG[/IMG]
  12. [quote name='monia&nero'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-4kOVWVXwKGE/UbXvSkWKJqI/AAAAAAAAFhU/xgzoIYta05w/s700/DSCF9682.JPG[/URL] wow! ale piękny widok :)[/QUOTE] [quote name='Sonka95']Pięknie jest u was :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='Błyskotka']Jakie ładne widoczki :smile:[/QUOTE] [quote name='ania90']piekne widoki :loveu:[/QUOTE] [quote name='pcheelkaa']Powiem Ci, że widoki masz przepiękne :smile:[/QUOTE] Nie mogę Wam zaprzeczyć. :oops: [quote name='monia&nero'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-5UsrN5SrHDU/UbDUHoTwCoI/AAAAAAAAFZU/0vBe43_oGvg/s640/DSCF9374.JPG[/URL] aż by się chciało wskoczyć :)[/QUOTE] Rodzice sobie wskoczyli, ale większość ludzi pływa na plecach, bo słońce się tak odbija od tej przejrzystej, ciepłej, czystej wody, że ledwo cokolwiek się widzi. :) [quote name='marra']Phase zdaje się, że już kiedyś wspominałam jak bardzo Ci zazdroszczę terenów...jednak zrobię to powtórnie ponieważ nie moge się napatrzeć! A żal mi tym bardziej ponieważ mój Dżok uwielbia się kąpać, uwielbia szaleństwa w wodzie a ja nie potrafię mu tego zapewnić w odpowiedniej ilości :( Gdybym miała taki teren niedaleko siebie prawdopodobnie spędzałabym tam każdą wolną sekundę w towarzystwie rzecz jasna psów i koni ![/QUOTE] A nie masz nigdzie rzeki, jeziorka? Aż samej mi szkoda Dżoka. Szczerze to mi na tych moich terenach brakuje kunia, bo sama z wielką ochotą pojeździłabym konno. Nawet dałoby radę przez rzekę, a o terenach pięknych nie wspomnę.. [quote name='magdabroy']Dzień doberek w słoneczny dzionek :)[/QUOTE] A no ślicznie u nas, a nie mam z kim na plażę iść. :( Samej to się zanudzę. Słoneczko wali, że ho ho. :)
  13. Ja się dziwię, że jeszcze o Tymonka nikt nie pyta. Ja sama zakochana w bullach, ale Tymonek od razu "wpadł mi w oko".
  14. Jaki słodziutki śpioszek. :loveu:
  15. No proszę co za wieści. :) Bardzo się cieszę, że mu się udało. Życzę powodzenia w nowym domku, wygląda REWELACYJNIE!!!
  16. Masz bardzo ładny uśmiech. :) Ozi jaki zadowolony. :)
  17. Ale tu u Was pięęęęęknie. :loveu:
  18. Czaki to taki cudny chłopak, on jakby ciągle cieszył się życiem. :)
  19. Ile tu pięknych fotoszków. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. I jak tam z sunią?. Znalazła domek? pzdr.
  21. Pusia taka jakby uśmiechnięta, a Batkus wręcz przeciwnie. :lol:
×
×
  • Create New...