Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Zapisuję sobie..
  2. [quote name='Ptysiak']Cześć Żabunie :) Piękne zdjęcia !!! :loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-3s0WE_lYRpw/UU84s81vMdI/AAAAAAAAApk/DPFodfzPunY/s640/DSC_0530.JPG[/URL] :( [*][/QUOTE] Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeej. :loveu:
  3. Strasznie, strasznie się cieszę! :) NUTA, schroniskowa sunia, która od 2010 roku czekała na dom, niestety odeszła za TM. :( To takie niesprawiedliwe... [*] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3s0WE_lYRpw/UU84s81vMdI/AAAAAAAAApk/DPFodfzPunY/s640/DSC_0530.JPG[/IMG]
  4. [quote name='phase']NUTA Nuta to wspaniała sunia w typie owczarka niemieckiego. Ma ok. 7 lat, zachwyca urodą, jest łagodna w stosunku do człowieka, mądra, czujna. Została znaleziona... ktoś ją porzucił, komuś się znudziła. Teraz suczka szuka drugiej szansy, odpowiedzialnego i doświadczonego opiekuna i domu na zawsze. Musi być to dom bez zwierząt – Nuta nie toleruje żadnych. Jest wysterylizowana, posiada aktualne szczepienia, chip identyfikacyjny. Prawie 3 lata czekała na dom, niestety odeszła za TM... :(
  5. Siemanko. :grins: W końcu do Was zawitałyśmy. :) Oczywiście będziemy zaglądać. ;) pzdr.
  6. Dzień dobry. :)
  7. Tyle czekała na domek.... To takie niesprawiedliwe... Nutka. [*]
  8. A na tą chwilę jak jest z kasą u Tymonka?
  9. Jaka jest słodziutka na tych zdjęciach. Urocza. :loveu:
  10. [quote name='marra']Jeju ja nawet przez te zdjęcia czuję jak to psisko uwielbia spacerować, jak całym sobą korzysta z tej wolności, ze spaceru i przyrody. Bardzo jest pozytywnym psiakiem, może wrzucić go na fb ?[/QUOTE] No pewka! :) Jutro jedziemy z Markiem do Gosika. :loveu: Trzymać kciuki za pogodę! Zmieniłam trochę tekst, no i wiek Gluta, w końcu ciągle 8 lat nie będzie miał... Jak widać Gosek już w końcu nie jest bojlerem :evil_lol: pięknie schudł, mam nadzieję, że już utrzyma taką wagę.
  11. Żaba to ciągle bierze jakieś rzeczy, więc musimy zamykać wszystkie pokoje. :D A rodzice no tak zadowoleni, że nie da się tego opisać. Jeszcze różne filmiki mają. :) Oni jak rozmawiali ze mną przez telefon to słychać było, że są w siódmym niebie. :) Babci odrastają włoski, już rzęsy ma! :multi:
  12. [quote name='phase']Olsztyn Imię: Kier Numer rejestru: 354/2013 Wiek: 8 lat W schronisku od: 05.2013 Wielkość: średni/duży [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ufTVqaAnov4/UY_3TJNTUhI/AAAAAAAAChk/5Sa_ISePoUk/s512/DSC_0419.JPG[/IMG][/QUOTE] Kier cudowny, starszy psiak w typie owczarka belgijskiego. Jest bardzo towarzyski i przyjazny. Kier uwielbia kontakt z człowiekiem. Gdy tylko ma okazję przytula się i domaga pieszczot i głaskania. Jest bardzo spokojny i zrównoważony. Kier ma niewydolność nerek. Obecnie jest na specjalistycznej diecie Royal Canin Renal. Jego właściciel strasznie go zaniedbał. Psiak ma straszne zwyrodnienia w łokciach, przez co bardzo cierpi. Jego poprzedni właściciel musiał widzieć, że psiak ma problem z poruszaniem się jednak nie zrobił nić żeby mu pomóc. Do tego Kier ma problem z biodrami. Obecnie jest rehabilitowany. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MtDKl2y5mRw/UaJIpnvmGQI/AAAAAAAAIaA/tLoGXb9u5q8/s640/DSC_0401.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_UacJdcIhU8/UaJIpev4ltI/AAAAAAAAIZ8/xGcUIKz4bhY/s512/DSC_0406.JPG[/IMG]
  13. Ale nas rozpieszczasz z tymi zdjęciami. :loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LI44CQdu0LA/UbDWwJzn_3I/AAAAAAAAFc4/Z5RUXyKw3Sg/s640/DSCF9592.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-yUTbaRPMNjk/UbDW2fAOb3I/AAAAAAAAFdA/LKcqKr5FMrU/s640/DSCF9606.JPG[/IMG]
  15. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BR_fd1gUQpc/UbDWT8zw52I/AAAAAAAAFcQ/mGZ6wW1J5gA/s640/DSCF9558.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CKdYXHi4sfY/UbDWXxPwtJI/AAAAAAAAFcY/5xUBBBxYNEA/s640/DSCF9563.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xKChUDBL-C0/UbDWccmMibI/AAAAAAAAFcg/lwJy4HQCI5I/s640/DSCF9567.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-B3iS8O5ux5I/UbDWlBuCxPI/AAAAAAAAFco/-GJGgrmQ1N0/s640/DSCF9582.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZP3F4LQT5Z0/UbDWo80kr8I/AAAAAAAAFcw/C6nJMntAIpY/s640/DSCF9585.JPG[/IMG]
  16. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4GKdXIF3PyE/UbDV-kLQs_I/AAAAAAAAFbo/dSoIvBf8ljA/s512/DSCF9534.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kadxXURg_7s/UbDWHys5qTI/AAAAAAAAFb4/3uzgV3mNsH4/s512/DSCF9543.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ubtayjOqO-E/UbDWM7EmVPI/AAAAAAAAFcA/GWFCxNiiRk4/s512/DSCF9553.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Xdlm3XKCkzg/UbDWQXsxnFI/AAAAAAAAFcI/4zWLsJqZRpY/s640/DSCF9557.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Vg6wUJ4fIsg/UbDWCXVcCrI/AAAAAAAAFbw/tpKP6QCeKmc/s640/DSCF9535.JPG[/IMG]
  17. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-s6qttBArsQo/UbDVetLsVoI/AAAAAAAAFa8/x8HTHagOWr8/s640/DSCF9497.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ERKgV-1t0Sw/UbDVkyQEW-I/AAAAAAAAFbE/QryLkP3fG28/s640/DSCF9506.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9FkGxptNWBo/UbDVwc2wQ_I/AAAAAAAAFbM/A0wrCQIm2QA/s640/DSCF9518.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pMX6CWPf0l0/UbDV1UhcDKI/AAAAAAAAFbU/cVMb85dmqp0/s640/DSCF9525.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jaCXj3hWBEc/UbDV5D5OZLI/AAAAAAAAFbc/8l_E1gTYM8s/s640/DSCF9528.JPG[/IMG]
  18. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Nf8MSXll5ak/UbDUvZPsjeI/AAAAAAAAFaM/NgKYuPbhYAA/s512/DSCF9432.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sJS-Livyqmg/UbDU5Mhxt8I/AAAAAAAAFaU/x6_7wR8BWwM/s640/DSCF9460.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-tiaUV1MR7j4/UbDU7c-P6DI/AAAAAAAAFac/yvN-SwWDKN8/s640/DSCF9462.JPG[/IMG] Muszelka. :grins: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OmFjNck8Fh8/UbDVBSY0pCI/AAAAAAAAFak/MHYLY2zVo8w/s640/DSCF9477.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6VceyV4teZ4/UbDVIAlkSPI/AAAAAAAAFas/Q6c9a3GECOQ/s640/DSCF9483.JPG[/IMG]
  19. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HfpjsFDYFTo/UbDUTFQbNyI/AAAAAAAAFZk/Kx5evP8jaoQ/s640/DSCF9391.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZzZxN4Fmj7g/UbDUX3JEm6I/AAAAAAAAFZs/vFRrpOB-1NE/s640/DSCF9396.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mFqlkPmtnjM/UbDUdc-cV3I/AAAAAAAAFZ0/CyQfCoyFAZ8/s640/DSCF9400.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8rzQy9FiT9s/UbDUitpDJRI/AAAAAAAAFZ8/FXDRZdbR7fw/s640/DSCF9408.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Y3CXPqWYiPk/UbDUsnTy7HI/AAAAAAAAFaE/CMoeGxOdpsM/s512/DSCF9429.JPG[/IMG]
  20. Widok z hotelu. :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uUH6cxjskbM/UbDT3ihujiI/AAAAAAAAFY8/o44Ko6Esl38/s512/DSCF9355.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UsOYJSKJSME/UbDT7rF9iNI/AAAAAAAAFZE/u-yKXm26mnc/s640/DSCF9365.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wuhGSaO9QpY/UbDUFHnaAzI/AAAAAAAAFZM/IGXVJOEewvo/s640/DSCF9373.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5UsrN5SrHDU/UbDUHoTwCoI/AAAAAAAAFZU/0vBe43_oGvg/s640/DSCF9374.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Om1CjOWkero/UbDUPCABrqI/AAAAAAAAFZc/TBpN0Veu8-0/s640/DSCF9388.JPG[/IMG]
  21. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-29P_Fqt_Pv8/UbDTk3y1LgI/AAAAAAAAFYU/6Fu0N81EqVQ/s640/DSCF9344.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/---N98bK8Ao8/UbDTn5M_b9I/AAAAAAAAFYc/MOJ6_btUSp0/s640/DSCF9346.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-h_ZYYmB5kXY/UbDTqefX9OI/AAAAAAAAFYo/gv543C6Uq3M/s640/DSCF9347.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4kzN5is2rwA/UbDTqlrKbDI/AAAAAAAAFYs/ShYIK6mnvyg/s640/DSCF9348.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-BuOgpAdC6h4/UbDT0KPKLzI/AAAAAAAAFY0/TrYoVWfC3Tg/s640/DSCF9350.JPG[/IMG]
  22. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0G8zvuDX3M8/UbDTUwJ3-LI/AAAAAAAAFXs/d-YZZgkbd9Q/s512/DSCF9332.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FrOd_YfUCOg/UbDTWohUq4I/AAAAAAAAFX0/YoAIGHNX2so/s640/DSCF9334.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9V-7axxcYyk/UbDTcTSof_I/AAAAAAAAFX8/_wLfc1C3X5s/s640/DSCF9339.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-l_VKWZXHE5w/UbDTej_-v8I/AAAAAAAAFYE/eNyGUGhbdXQ/s640/DSCF9340.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0Xh_ZlY1vJM/UbDTiQ8Hn4I/AAAAAAAAFYM/ylG9Q488sk4/s640/DSCF9342.JPG[/IMG]
  23. Mojego psa coś opętało... Wczoraj jak rodzice wrócili to tata poszedł potem po zakupy, Żaba zaczęła latać po całej chacie, piszczała, gapiła się to na mnie to na mamę, sapała. Nie wiedziałyśmy o co chodzi. Po chwili patrzymy a ona.......... się zsikała!!! Wyszłam z nią na dwór a ta zaczęła szukać taty, patrzeć na drzwi wejściowe i wąchała ciągle. Dzięki Bogu była na smyczy bo pobiegłaby za "śladem taty". Myślała dziewczyna, że znowu ją zostawią. :roll: Od czasów szczeniackich Żaba nigdy się nie zlała i wierzyć nie mogłyśmy, że to zrobiła. Grecjowe fotki rodziców. :loveu::loveu::loveu: I tak jestem dumna z mamy, że zrobiła naprawdę ładne zdjęcia. :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZdSg6XFnn7s/UbDTF13HScI/AAAAAAAAFXE/xcXrzNcGsF4/s640/DSCF9315.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pDAOE4FFwVw/UbDTLDMgcEI/AAAAAAAAFXM/PmrFQsrF_q4/s640/DSCF9319.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xhBcDW7SINs/UbDTQTcJ01I/AAAAAAAAFXc/L10-ZA8nEhw/s640/DSCF9326.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0ozCrqIj3Og/UbDTS-Yt5II/AAAAAAAAFXk/j8x4wjttRso/s640/DSCF9328.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_TDguNXf4lA/UbDTNtA0lVI/AAAAAAAAFXU/FTJla6BPayQ/s512/DSCF9324.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...