-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[quote name='phase']Olsztyn [B]Vena[/B] ok 3 letnia sunia Husky. Została oddana do schroniska z powodu wyjazdu i choroby właścicieli. Vena mieszkała w domu, jest czysta i grzecznie zostaje sama w domu. Sunia jest towarzyska i przyjazna. Jest łagodna w stosunku do dorosłych, dzieci i innych psów. Nie lubi za to kotów. Vena jak na husky przystało jest niezależna. Powinna trafić do aktywnej rodziny, która zapewni jej odpowiednią dawkę ruchu. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-c4Idy3qJ2cY/UbTpG_6mQ_I/AAAAAAAAIkA/rsHJmtWmtvY/s640/DSC_0206.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zR9OuIOktoA/UbTpH1Riy6I/AAAAAAAAIkM/Z3pTIetPL0A/s640/DSC_0218.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zkE8nm5C6eE/UbTpJzVJ5OI/AAAAAAAAIkk/mgYAEi03B7Y/s640/DSC_0223.JPG[/IMG][/QUOTE] Dziewczyna w nowym domu. :)
-
[quote name='zuzka1601']Czy ktoś widział sunię? Piękna [URL]https://www.facebook.com/przytulisko.przyborowkorusiec/media_set?set=a.529436953786376.1073741881.100001602290010&type=1[/URL][/QUOTE] [quote name='zuzka1601']Sunia przebywa pod opieką Przytuliska Przyborówko -Rusiec [URL]http://przytuliskauwandy.pl/?p=4658[/URL][/QUOTE] Faktycznie CUDO!!!!
-
Dziękujemy. :loveu: Wczoraj pojechałam na ognisko, było fajnie, ale tak mnie komary podziabały, że masakra! Polecam fenistil. Posmarowałam dzisiaj, czuję, że troszkę swędzi, ale idzie przeżyć. :)
-
Chyba się maleństwo lepiej czuje? :)
-
No super!!! Gratuluję. ;):)
-
Myślałam, że może w Olsztynie będziecie, bo bym z miłą chęcią Was zobaczyła.:)
-
Najlepsze! Jeszcze ten jęzorek. :loveu: https://lh5.googleusercontent.com/-T5p7Ir0qcyk/UcS1fn0uLAI/AAAAAAAAAHU/iyx1aQxZMe0/s512/9.JPG No to gratuluję! :) Planujecie w najbliższym czasie wystawę/y jeszcze?
-
[quote name='Nutusia'] Wakacje to fatalny czas na adopcje, więc zacznijcie go chociaż ogłaszać...[/QUOTE] Oj tak, niestety.....
-
Ejj, całe życie przed Tobą, jeszcze tyyyle psów będziesz miała. :) Zobaczysz, skoro już plany masz, to na pewno w końcu jakiś piesecek do Ciebie trafi. :)
-
Witamy znów w paaarny dzień. Miłego weekendu. :loveu:
-
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
phase replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jaka ona cudna!! Jak inna sunia, niż na tych pierwszych zdjęciach! -
Miłego weekendu kochane. :loveu:
-
[quote name='magdabroy']Kurcze, w niedzielę Dzień Ojca :splat: Muszę iść coś jutro kupić dla Bogdana od Theosia :)[/QUOTE] Jednak nie tylko na facebooku jest życie,tutaj też i nawet przypominajka. :diabloti: [quote name='pcheelkaa']Super prezenty :) niestety ja Dnia Ojca nie obchodzę :([/QUOTE] Dziękuję. :) :calus: Tata to i tak jeszcze ma imieniny w poniedziałek. :) [quote name='monia&nero'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-huBgz4nTu9M/Ub7fQr1zLvI/AAAAAAAAF8s/P8X9U0Xv1hw/s700/DSCF9767.JPG[/URL] Mustang :loveu: marzenie mojego męża :) Chociaż on woli mustanga Shelby to ja nawet tym bym nie pogardziła :) Piękne prezenty masz dla swojego Taty! Glaski dla Żabci[/QUOTE] Sam znaczek mustangu to już coś. :loveu::loveu::loveu: Dziękuję. :) G O R Ą C O !!
-
Marek ma taką pracę, że nie dość, że jeździ autem przez praktycznie cały dzień, to jeszcze musi do sklepu w taki skwar nosić towar, no tak mi go szkoda.. A bywa, że niektóre sklepy mają jeszcze schodki!! Kolega miał sytuację, że po tych schodkach wniósł towar a babka do niego, że ona tego nie chce jednak, to się wkurzył i powiedział, by teraz sama go zabrała do auta, to się oburzyła i jednak ten towar u niej został. :roll: U mnie dzisiaj popadało, tyle, że nawet nie trwało to 5 minut. :modla: Wykąpałam się, normalnie w zimnej wodzie, cudowne uczucie. :loveu: Mogłoby chociaż nocą być zimnej, bo mimo, że otwarte okno jest to i tak upał. :shake: A o to cały prezencik dla taty. :grins: Dostanie go dopiero w poniedziałek, ale najbardziej jestem zadowolona z motorka. :grins::evil_lol: Ostatni w sklepie był, się śmiałam, że specjalnie na mnie czekał. :razz: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-C2giuf-Fe4Q/UcSc1Mp9zDI/AAAAAAAAF_s/HMH2XA1KL1Q/s700/DSCF9798.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XV3WmKOCNNM/UcSgF3wpjUI/AAAAAAAAGAM/UR3fvXPyKIY/s700/DSCF9801.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xVvWR0_WXLg/UcSc3jwiN5I/AAAAAAAAF_8/LP9my_l89ZQ/s640/DSCF9805.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kX2e0FaQ58I/UcSc1A9o73I/AAAAAAAAF_Y/78NwPk-2oas/s700/DSCF9800.JPG[/IMG] Jeszcze się wkurzyłam, bo wywołałam zdjęcia i powtórki niektóre były, ażeby też dla Marka dać parę zdjęć, a co do czego ich nie wywołali. :roll::mad: Polacy w siatkę przegrywają. :mad:
-
Eeee tam, na pewno nie jest tak tragicznie i Lunka będzie wiedziała o co chodzi przed i po zdjęciu aparatu. ;)
-
Koszulka świetna! Jaka ona przy nim malutka.:D
-
[url]http://images34.fotosik.pl/695/705c3715f95897ffmed.jpg[/url] ile ich tam było. :crazyeye:
-
Mój Marek też cały dzień w aucie, nie wiem jak oni to znoszą. :shake: Jak ja w domu ledwo żyję. Dzisiaj pogoda nie żałuje sobie, chociaż u mnie teraz jakby na burzę i ulewę się zapowiadało..
-
[quote name='Błyskotka']Dobry wieczór :) 21 na zegarze a nadal nie można wytrzymać z tego ciepła :([/QUOTE] U nas tak samo, wyszłam wczoraj po 21 z Żabą, to i tak krótkie spodenki, bluzka na ramiączka a i tak za ciepło. :shake: Gdzie te deszcze?
-
Witanko. :) Żabcia jest na tyle głupiutka, że na słońcu mogłaby żyć.. Ale dzisiaj to już w ogóle nie taki upał, że nie ma na to słów. Przysięgam, jechałam autem, zostawiłam go na niecałe 5 min na słońcu na parkingu, jak wróciłam to myślałam, że się usmażę....... KOSZMAR!
-
Można tytuł zmienić. :):)