Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Hihi, jakie mokradełko. :loveu:
  2. [quote name='Sonka95']No to sobota super spędzona nad jeziorkiem :)[/QUOTE] I z psem jednak. :lol: Ale już jej nie biorę, darła ryja jak........................... [quote name='Pixeloza']Ja w lipcu biorę psa i nad Chańczę :D Jeziorko na mnie czeka :roll:[/QUOTE] Łooooo, to o fotki prosimy z Chańczy. :)
  3. Uwielbiam kwiaty. :) Śliczny balkonik, jakie wygodnisie z nich. :evil_lol:
  4. Olsztyn Imię: Nika Numer rejestru: 383/2013 Wiek: 3 lata W schronisku od: 05.2013 Wielkość: średnia/duża Uwagi: bardzo nieśmiała.
  5. Też chcę takiego balona.:D Księciulek. :loveu::loveu::loveu:
  6. Dzień dobry. :) Jakie tu ostatnio przeeeeeeepiękne fotki są. :loveu::loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  7. [quote name='monia&nero'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-e_6EZfsNx0A/UbmPprZ_WhI/AAAAAAAAF30/qIYyyaMdbpk/s640/DSCF9721.JPG[/URL] wow! super![/QUOTE] Dziękuję. :loveu: Z Markiem jedziemy niedługo nad jeziorko, niestety bez piesa, bo będzie pewnie dużo ludu i nie zamknie swojego ryjka zapewne. :roll: A za to jutro to jadę na zawody siatkówki do Gietrzwałdu (jak rok temu). Nawet wujek Marka pytał czy będę. :grins: Będę grała właśnie ja, pan Darek i tata Marka, pan Robert. Mam nadzieję, że znowu nie trafimy na "grupę śmierci". :roll: Ale w sumie najbardziej się cieszę, że pogram w siatkóweczkę. Chociaż przyznam, że możecie po cichutku trzymać kciuki. :D
  8. Super1 Oby szło ku lepszemu! :)
  9. Jak inny pies!!!! Wygląda właśnie jak taki misio, rewelacyjnie!!!
  10. [quote name='magdabroy']Poszukaj na allegro tego harleya ;) Ładny rysunek :loveu:[/QUOTE] [quote name='Sonka95']Świetny rysunek :cool3: :cool3: :cool3: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-e_6EZfsNx0A/UbmPprZ_WhI/AAAAAAAAF30/qIYyyaMdbpk/s640/DSCF9721.JPG[/URL][/QUOTE] [quote name='marra']widzę talenty malarskie :)[/QUOTE] Raczej amatorskie. :evil_lol: Dziękuję pięknie. :)
  11. Może znajdziesz kogoś tutaj. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/114405-Pekinczyki-w-potrzebie/page29[/url]
  12. Wszystkiego naj, naj, naj!! :new-bday::tort::BIG::knajpa:
  13. Zazdroszczę grillka. :eviltong:
  14. Może skumała się z Tyśką. :hmmmm::evil_lol:
  15. Mój głosik leci na nr 6. :):loveu: Pozdrawiam.
  16. Niestety ja i facebook tonie jest idealne połączenie. :lol: Nie przepadam za nim. :lol: Ale kibicuję Wam. :)
  17. [quote name='magdabroy'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-kcTcbjXNbv8/UbhAZ3tWpII/AAAAAAAAFjs/GsQRlF3263o/s640/DSCF9699.JPG[/URL] nie chciała nieść w zębach, to będzie nieść na plecach :evil_lol:[/QUOTE] :diabloti: [quote name='unikatowydiament']doberek:) super widoki,całuski dla Żabusi:)[/QUOTE] Dzięki. :) [quote name='Sonka95']Żabcia zrobiła przerwę na opalanie :loveu: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-1lqgkjkrdMM/UbhAhiEFiVI/AAAAAAAAFko/NoIQWy4ghsM/s640/DSCF9711.JPG[/URL][/QUOTE] Ona najchętniej by tylko się opalała. :) [quote name='marra']Phase obok siebie nie mam nic, totalnie :( trzeba wziąć auto i zapylać do innych miast, czyli odbywa się cała procedura jeśli chcemy się wybrać nad jeziorko, z tego jeszcze dostaniemy opieprz od ludzi po drodze bo jak to tak pies do jeziora ? kiedy dzieci są, ludzie się kąpią albo wedkarze...kurcze rozumię ich ale nie może być tak, że oblegają całe jezioro dookoła i wszystkich przeganiają ;/ Z moją Mirą nie przeszłabyś nawet kałuży :D Akurat wczoraj jeździłam i napotkałam taką rwącą rzekę :D Dzięki temu "potokowi" który zjada kasztanowate kobyły miałam niezły trening skokowy! Potrafi i na metr się odbić na widok takiego czegoś :D łeb wielki ale w środku przeciąg :P[/QUOTE] Ludzie to naprawdę parapety. :roll: No weź Ty lepiej uważaj, bo jeszcze ta rzeka Was pochłonie. :crazyeye: Ale szkoda,że nie macie takiego miejsca.. [quote name='Sonka95']Witamy się w słoneczny dzionek :)[/QUOTE] [quote name='unikatowydiament']Dzień dobry w piękny i słoneczny czwartek:) :)[/QUOTE] Witanko. :) Niedługo dzień ojca, więc trzeba myśleć o prezencie dla tatusia. Kupię mu stolik na śniadanie do łóżka, mały samochodzik a najlepiej jak znajdę harleya, bo to jego marzenie. :diabloti: No i jeszcze , że kocha łowić ryby to zrobiłam rysunek,jeszcze nie dokończony, ale bliżej końca.:) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-e_6EZfsNx0A/UbmPprZ_WhI/AAAAAAAAF30/qIYyyaMdbpk/s640/DSCF9721.JPG[/IMG]
  18. Ach ta talia. :loveu:
  19. Jaki spory z niego chłopak jest już. :)
  20. Moja traktuje czesanie jako głaskanie. :lol:
  21. Zaciskam z całych sił!
  22. [quote name='phase']Olsztyn [B]BUBA [/B][SIZE=3][FONT=Arial]Buba została przywiązana do drzewa na pętli autobusowej. Takie brutalne, bezduszne porzucenie musiało być dla niej wielkim szokiem, bo w schronisku jest przerażona, smutna, całe dni spędza w budzie. Dopiero wyprowadzona z boksu na spacer ożywia się, sama podchodzi do człowieka i prosi o głaskanie i odrobinę czułości. Zagubiona i zdezorientowana Bubulka ma około sześć lat, jest zdrowa, łagodna i ... taka bezbronna i nieszczęśliwa... [/FONT][/SIZE][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CqRzq5_UMgw/UMTQONb5RdI/AAAAAAAAGbg/ygzg3wIqfpU/s640/DSC_0372.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5VevEefYTLQ/UMTQPNSzjyI/AAAAAAAAGbo/sWWxhYJfGME/s640/DSC_0375.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GJyKlD8XAFc/UMTQPyL-BKI/AAAAAAAAGbw/22HX2ahEkDc/s640/DSC_0376.JPG[/IMG][/QUOTE] [quote name='phase'][B]Zapraszam na bazarek dla Buby. [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240638-Od-kartek-po-ciuchy-czego-tu-nie-ma-na-BUBĘ-z-Olsztyna-do-22-marca-ZAPRASZAM[/URL][/QUOTE] Wiosenna Buba [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wXQsFtC57kw/UZ-aMSt3HdI/AAAAAAAABiU/dPK37oD7-nQ/s800/DSC_0214.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GXami_18DCw/UZ-aTOR_D0I/AAAAAAAABi0/nf_U4NrL7ZU/s800/DSC_0225.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oFcme8YABtY/UZ-aVjIlQyI/AAAAAAAABjE/YVQMLEzos7Y/s800/DSC_0230.JPG[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239671-Nie-pozw%C3%B3lmy-Bubie-odejs%C4%87-w-samotno%C5%9Bci[/url]
×
×
  • Create New...