Nie mogę zgrać zdjęć Żabci z telefonu, ale za to są zdjęcia Gosiaczka. Czyż nie jest cudny? :loveu:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8NIRgBBxhZk/Uar5cqoaHVI/AAAAAAAABm4/7Qn0_JGlhHU/s800/DSC_0189.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-n_EWlwtJAmw/Uar5elk3riI/AAAAAAAABnI/Se7YEPU35nM/s640/DSC_0199.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-r2yB8Ad-2q8/Uar5fjmXZkI/AAAAAAAABnQ/8Iwy9ykuap0/s640/DSC_0202.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Pk6aNR1CDDs/Uar5gpEL31I/AAAAAAAABnY/Z4gyqeFes0w/s640/DSC_0204.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-I7SFC15_BOs/Uar5iRuaEkI/AAAAAAAABno/_SGRdOwSdA0/s640/DSC_0206.JPG[/IMG]