Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='unikatowydiament'][COLOR=#ff0000][SIZE=5]Jutro IV randka[/SIZE][/COLOR]:multi::multi::multi::multi::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:[/QUOTE] No to życzę by była udana i byś wróciła z niej zadowolona! :)
  2. No i ja trzymam za Was kciuki , kibicuję Wam! :)
  3. Nawet domowe jest piękne. :loveu:
  4. O Bozie. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://imageshack.us/a/img542/9514/zdjecie891.jpg[/url] Ale jednak jest taka urocza. :loveu:
  5. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-Dp3P7UHjRhA/UaYtIQv4IeI/AAAAAAAAJS8/FPJy_SqxG4c/w611-h517-no/IMG_0113.JPG[/url] mogłabym patrzeć i patrzeć na to zdjęcie. :loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. I mama jaka dumna. :):)
  7. [quote name='magdabroy']Tym razem nawyk wróci z potrójną siła :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol:
  8. Właśnie, nie dość, że coraz piękniejsi się robią to jeszcze uśmiechają się. :loveu:
  9. Brawo!! Gratki. ;)
  10. Heloł, heloł księciulki. :)
  11. [quote name='unikatowydiament']też taką mieliśmy Ja i brat,i brat tak samo lubił grę Snake,a teraz Nokię zdradziliśmy na Samsung:diabloti:[/QUOTE] Niestety ja tak samo. :lol::evil_lol: Chociaż muszę przyznać, że jak na razie Samsung się sprawdza, ale ciekawe co będzie jak kiedyś, kiedyś spadnie. :lol: [quote name='Sonka95']O gra [COLOR=#000000]Snake wymiatała [/COLOR]:cool3: Ja to teraz mam Nokie 5130 ( niebieską ) :smile:[/QUOTE] [quote name='Pixeloza'] Mój pierwszy :grins: Pamiętam, że jak się go wyłączało to mi żabka po ekranie latała :-D[/QUOTE] Uśmiałam się czytając te wszystkie historie Nokiowe. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wczoraj do brata przyszli koledzy i tak się złożyło, że z nimi grałam w xboxa w tenisa i w lotki. Było super! Tylko, że jak już zabawa się skończyła i zobaczyłam, która godzina to sie załamałam, przed 4 się położyłam. :diabloti: Dzisiaj na obiad frytki i, surówka i paluszki rybne. :ylsuper: Tęsknie za tatusiowym jedzeniem. :placz::evil_lol: A tak na marginesie rodzicee baaaardzo zadowoleni, dzwonią prawie codziennie, dzisiaj sobie statkiem płynęli, jutro mają wycieczkę. Już się opalili, jest 30 stopni. No po prostu czują się jak w raju. Jedynym tylko minusem jest to, że ciężko złapać zasięg. Tata coś ma z plecami, bierze tabletki, ale nie jest najlepiej.. Kiepsko. Babcia jest najlepsza. Pojechałam dziś na basen, potem na zakupy i byłam zgłodniała, że szok. Dzwoni babcia, rozmawiam i nagle mówi, jeszcze nie umarliście z głodu? Przyjeżdżajcie do nas, zrobię ziemniaczki, jajeczko, a do tego kefirkiem sobie zapijecie. To ja padam z głodu a babcia mi tu opowiada takie pyszności. :diabloti: Myślałam, że ślina to mi poleci i zrobi się z tego kałuża, ale tak to jutro jadę najpierw do cioci po jajka a potem do babci na rosołek. :loveu: No i swoją drogą babcia czuje się dobrze. :) Nawet ostatnio mówiła, że nogi goliła!! Więc włoski rosną. :multi: U nas w sumie w Olsztynie też ładnie, ale słońce się właśnie schowało, pewnie będzie padać.. Dobra, lecę myć naczynia. ;)
  12. [quote name='Ptysiak']To nie Ludzie... to jakieś wybryki natury... Niestety jest ich wielu na świecie... o wiele za dużo :/ [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-I3cCLElrrwk/UZ5w54LmfpI/AAAAAAAABPU/NdvVn1f14mk/s700/_DSC0088.JPG[/URL] ale masz śliczne długie włosy :smile: świetne te fotki :smile:[/QUOTE] Najsmutniejsze jest to, że to nigdy się nie skończy, a kary dla nich no cóż pewnie też będą jakie będą, o ile to można nazwać karami.... Dziękuję. :):oops: Ale muszę iść w końcu do fryzjera, bo ostatni raz nawet nie pamiętam kiedy byłam, ale pomyślałam, że na urodziny w lipcu pójdę do "mojego" fryzjera i od razu sobie pofarbuję włosy. :) A na pocieszenie dodam, że[B] SKIPER, ten piękny DOnek MA DOM! :)[/B] [quote name='Pixeloza'] Płytka w proszku, klucze i dokumenty na szczęście przetrwały, a nokia? Jedno, malutkie pęknięcie obudowy, więc to były telefony :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='leónowa']O tak nokia to było coś, maniakalnie grywałam Snake'a, potrafiłam wstawać o 6 rano podbierać tacie telefon (bo to jego był), jak jeszcze spał i grać kilka godziń:evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Luzia']Moja pierwsza była taka : spokojnie mogła służyć jako narzędzie do samoobrony :lol: Zaliczyła tyle upadków że cała się powyginała, nawet obudowa nie wchodzi jak trzeba, ale po naładowaniu działa pięknie :lol:[/QUOTE] Też miałam taki sam pierwszy telefon!! :):)
  13. łoł, PIĘKNIE WYGLĄDA!!! [url]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/934995_516121985101890_233391912_n.jpg[/url]
  14. [quote name='Sonka95'] Dojście nad Wisłe wiodło przez kałuże z błotem:diabloti: Jak wracaliśmy to Sonia cała była w błocie :evil_lol: ja zresztą też całe nogi miałam brudne i jeszcze tam z rowerem wpadłam :diabloti: [/QUOTE] Ja wczoraj wzięłam na spacer Żabci wodę, zrobiłyśmy postój chciałam jej elegancko dać się napić, odwracam się a pies sobie urządził kąpiel błotną. :roll: Jak dochodziliśmy do jeziora to na Żabę patrzyli ludzie i nie wiem co myśleli, wyglądała strasznie! Błoto pomieszane z piachem, kłaki. :modla: Za karę potem była prawdziwa kąpiel w wannie. :grins: Soniusia to taka słodka dziewczyna. :loveu:
  15. [url]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/970159_516030951777660_591464_n.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='phase']Olsztyn [B]LEDA [/B][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-55D0mMIY-WY/UMTP16xojbI/AAAAAAAAGYQ/yQYh2b2k4Wk/s640/DSC_0302.JPG[/IMG][/QUOTE] [quote name='phase']Leda w podróży do domu.:smile: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zVRlfLcS9uE/UO6Vj1hcvII/AAAAAAAAA9M/-hrCjFgn3Ik/s576/543178_217032401767712_241835943_n.jpg?gl=PL[/IMG][/QUOTE] W połowie stycznia 2013r. pojechała z olsztyńskiego Schroniska do Katowic, do nowego domu, 10-letnia Leda, teraz Lodzia:smile::smile:. Kocha i jest kochana. Wygląda pięknie, nie widać po niej schroniskowego smutku i zagubienia. Zaprzyjaźniła się z 8-letnią labradorką (chociaż Lodzia usiłuje ją zdominować) i kotami. Pilnuje również, by obcy pies nie wpadał znienacka i nie wyrywał "drobiowi" pięknych piór z ogona. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-euKQe_4S0_0/UaY7KmsOMGI/AAAAAAAABd4/4JVIsmkhduI/s640/1.jpg?gl=PL[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VJ5t3hE43Pk/UaY7M9Ih47I/AAAAAAAABeI/tvVcYZgNrcQ/s512/2.jpg?gl=PL[/IMG]
  17. Nokia to Nokia. :grins: Pomyśleć, że kiedyś to było coś :evil_lol: [IMG]http://www.telepolis.pl/grafika/katalog/Nokia/Nokia_3310/nokia-3310_1.jpg[/IMG] A najlepsze w Nokiach starych była gra Snake. :evil_lol: Nareszcie dzisiaj mogłam wyjść na krótki rękawek, bo było słonecko. :loveu: Miałam zajęcia terenowe z geodezji, w sumie było śmiesznie dosyć, bo po 8 osób grupy były. Robiliśmy kwadratowe pole, itp.
  18. [quote name='phase']Olsztyn Imię: Forta Numer rejestru: 345/2013 Wiek: 3 lata W schronisku od: 05.2013 Wielkość: duża [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_V4SF44CUkE/UY_3WcI36qI/AAAAAAAACic/xbKEUMYUcHE/s640/DSC_0563.JPG[/IMG][/QUOTE] Forta ok 3-4 letnia cudowna sunia ON. Forta jest bardzo towarzyska i kontaktowa. Jest wesoła i zawsze gotowa na spacer. Sunia jest przyjazna i łagodna. Dziewczyna ma jedną wadę przeskakuje ogrodzenia nawet te 2,5 metrowe nie stanowią dla niej przeszkody. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uM7_d8ooSKw/UaJI0bsNlII/AAAAAAAAIcQ/LkdUb8KFJmw/s640/DSC_0571.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-85Zu6uMQySk/UaJIygZqScI/AAAAAAAAIb8/vwIAMvDDq2k/s640/DSC_0551.JPG[/IMG]
  19. Dżizys jaka cudna fotka!! [url]http://img259.imageshack.us/img259/2823/1044296.jpg:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/url] :loveu:
  20. Potrafi tak namieszać w głowie tym swoim spojrzeniem. :loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='magdabroy'] Theoś trzymał Lumpka na lince i bardzo mu się to podobało :D [/QUOTE] Chłopak już się uczy. :):) Piękne zdjęcie, piękna Torcia. :) [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0877_zps2962fe10.jpg[/url]
  22. O jeny jaki maluch. [url]http://img819.imageshack.us/img819/493/dsc0072bz.jpg[/url] :loveu: SŁODKOŚCI!
  23. [quote name='ANETTTA'][TABLE="class: photos_external sTable, width: 440"] [TR] [TD="class: center_middle, bgcolor: #FDB016, align: center"][TABLE="class: sTable, width: 470, align: center"] [TR] [TD][TABLE="class: photo_item, align: center"] [TR] [TD="class: center_middle_prev, align: center"][URL="http://zoomia.net/files/i/19/81/adopcje-oddam-psa-bernardyn_big169612_1981699948.jpg?&width=960&height=760"][IMG]http://zoomia.net/files/i/19/81/adopcje-oddam-psa-bernardyn_photo169612_1981699948.jpg[/IMG] [/URL][/TD] [TD="class: right_middle_prev, bgcolor: #FFEB7C"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: left_bottom_simple_prev"][/TD] [TD="class: center_bottom_simple_prev, bgcolor: #FFEB7C"][/TD] [TD="class: right_bottom_simple_prev"][/TD] [/TR] [/TABLE] [LIST] [*][IMG]http://zoomia.net/files/i/19/81/adopcje-oddam-psa-bernardyn_thumbnail169612_1981699948.jpg[/IMG] [*][IMG]http://zoomia.net/files/i/29/29/adopcje-oddam-psa-bernardyn_thumbnail169613_292922015.jpg[/IMG] [*][IMG]http://zoomia.net/files/i/91/82/adopcje-oddam-psa-bernardyn_thumbnail169614_918228533.jpg[/IMG] [*][IMG]http://zoomia.net/files/i/81/54/adopcje-oddam-psa-bernardyn_thumbnail169615_815444481.jpg[/IMG] [/LIST] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [TD="class: right_middle, bgcolor: #FDB016"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: left_bottom"][/TD] [TD="class: center_bottom, bgcolor: #FDB016"][/TD] [TD="class: right_bottom"][/TD] [/TR] [/TABLE] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][TABLE="class: sTable fg, width: 458"] [TR] [TD="class: fs_td_sides"][/TD] [TD="class: fs_td_center"][COLOR=white][FONT=Calibri][B]Rating[/B][/FONT][/COLOR][/TD] [TD="class: fs_td_sides"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: fs_td_middle_left, bgcolor: #FFD74D"][/TD] [TD="class: fs_td_middle_center, bgcolor: #FFD74D"] [COLOR=#A97B10]Rating: [COLOR=#0584CB][B]0[/B]/5, [/COLOR]Votes: [COLOR=#0584CB][B]0[/B][/COLOR][/COLOR] [/TD] [TD="class: fs_td_middle_right, bgcolor: #FFD74D"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: fs_td_sides"][/TD] [TD][/TD] [TD="class: fs_td_sides"][/TD] [/TR] [/TABLE] [/FONT][/COLOR] [TABLE="class: sTable fg, width: 458"] [TR] [TD="class: fs_td_sides"][/TD] [TD="class: fs_td_center_3"][COLOR=white][FONT=Calibri][B]Description[/B][/FONT][/COLOR][/TD] [TD="class: fs_td_sides"][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: fs_td_middle_left_3, bgcolor: #FFEB7C"][/TD] [TD="class: fs_td_middle_center_3, bgcolor: #FFEB7C"][TABLE] [TR] [TD="colspan: 3"][COLOR=#A97B10][B]Description:[/B][/COLOR] [COLOR=#A97B10]Rodi to 4-5 letni, piękny mieszaniec bernardyna. Został oddany do schroniska, bo jego właściciel nagle zorientował się, że nie ma warunków do posiadania takiego dużego psa... :( Młodość spędził na wsi, mieszkał na podwórku, nigdy nie uciekał, niczego nie niszczył, nie wiadomo jednak jak zachowywał się w domu. Podobno Rodi lubi dzieci, jednak szukamy mu domku bez maluchów, bo psiak jest wielki i przypadkowo, nieumyślnie mógłby małe dziecko skrzywdzić. Rodi nie toleruje dużych psów, kocha natomiast mężczyzn - widać, że przywykł do męskiego towarzystwa. Uwielbia się przytulać, na widok swojego schroniskowego opiekuna cieszy się jak szczeniak :) Do kobiet natomiast podchodzi z dystansem, troszkę nieufnie i z rezerwą. Rodi szuka odpowiedzialnego domu, który sobie z nim poradzi i ludzi, którzy kochają duże psiaki (albo najlepiej znawców rasy) :) W odpowiednich rękach Rodi będzie wspaniałym przyjacielem i dobrym stróżem :) Tel. 604 10 50 18[/COLOR][/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/QUOTE] Rodiego wstawiałam parę postów wyżej.
  24. [url]http://i200.photobucket.com/albums/aa43/Sultan_ka/IMG_0907_zps0ce407d2.jpg[/url] noski, noski. :loveu: [url]http://i200.photobucket.com/albums/aa43/Sultan_ka/IMG_0781_zps053cb062.jpg[/url] bardzo podoba mi się to zdjęcie.
×
×
  • Create New...