-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Dzieciaki w siódmym niebie. :loveu:
-
Żyjemy nadzieją, że jednak wrócicie na dłużej. ;)
-
Idealne zdjęcia pod hasłem "nie taki diabeł straszny jak go malują". :)
-
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
phase replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='marra']Podeślij Phase Gosowego linka bo mnie sie gdzieś zagubił ;/[/QUOTE] A prosz. :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/205363-Skazany-na-schronisko-8letni-GOS-do-adopcji!-Olsztyn?p=20659598#post20659598[/url] -
Ta jej piękna powaga. :)
-
[quote name='dOgLoV']Tak w ogóle to Neron jest kochany :loveu: nasz dom stoi na działce narożnikowej i z samego narożnika widać drogę którą wracam z pracy , więc jak wracam to Neron już tam stoi i mnie wypatruje :loveu: codziennie :loveu:[/QUOTE] Prawie jak Lassie. :evil_lol:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Theoś jest coraz lepszy. :loveu: wooooooooow :loveu: http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_1026_zps3500c366.jpg -
[quote name='kaska0304']Dzięki :d ciut nie duszone hehehe[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol:
-
No i swoją drogą jedno cudo ma dom, a następne zajmuje jego miejsce.. oto KAJA, 7letnia przepięknie sunia [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tEAxiizAHi4/Uazzy6BU0_I/AAAAAAAACuU/jQ_NivfyZPI/s640/DSC_0234.JPG[/IMG]
-
[quote name='monia&nero']niestety nasze pierwsze wspólne wakacje z bulwami odłożymy na znacznie później.... wczoraj zmarła moja druga Mama (Teściowa) :( :( :( :( :( :( :([/QUOTE] Strasznie, ale to strasznie mi przykro. Trzymajcie się. [*]
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='lula2010']....dzis mija 5-lat od smierci wspanialego CZLOWIEKA i WETERYNARZA ,ktory zginal tragicznie spieszac do Braci Mniejszych.....JARUS -pamietamy ...... [*]....:-([/QUOTE] Bardzo mi przykro.. [*] [quote name='lula2010']3 lata temu przyszlo na swiat nasze czarne bulwie diablatko - LULA:cunao:;100 latek w zdrowku zyczymy malej ,bulwiej dziewczynce :new-bday::BIG::BIG::BIG:,a po poludniu bedzie :tort:[/QUOTE] I jeszcze więcej wspólnych latek! :):new-bday::BIG:
-
Dzięki kochane moje. :calus: Powiedziałam rodzicom, kazali mi się nie załamywać. Dzisiaj aż z nerwów posprzątałam chatę... Rodzice opowiedzieli jak było, pokazali zdjęcia, zadowoleni, że nie wiem jak opisać ich szczęście. :) Uśmiech sam na buzi wyskakuje widząc ich. :) Tata się załamał trochę tym autem, ale w sumie to nie jego wina, więc nie bierze tego aż tak do siebie.. A ja? Ja dalej trochę podłamana, ale na razie szukam pracy a potem będę myślała, czy zaoczne, czy dziennie, czy jakieś policealne.
-
Te przytulaśne zdjęcia cuuuuuuuuuuuudne. :loveu:
-
Tez bym się wybrała na wieś. :)
-
[quote name='magdabroy']Jak byś okien nie myła, to by nie padało :eviltong:[/QUOTE] A miałam taki zapał, raz na rok. :diabloti: [quote name='Sonka95']U nas wczoraj to była strasznie głupia pogoda :evil_lol: ... z jednej strony nadciągały granatowe chmury i burza , a z drugiej wyszło słońce i padał deszcz nie wiadomo z czego :-o[/QUOTE] Dzisiaj tak u mnie jest... Niby ciepło, ale takie chmury są.. [quote name='marra']Dzień dobry :) dawno mnie tu nie było-proszę mi ten okropny czyn wybaczyć, nie jestem w stanie przeczytać zaległości więc spytam wprost co słychać ? :)[/QUOTE] Heeeeeeeeeej. :) U mnie w sumie kiepsko.. Na studiach się nie udało, ale nie chce się rozpisywać, bo zaraz się rozryczę. :roll: Niedawno tata wymieniał zderzak z tyłu, bo obtarł ktoś. Jak na złość parę dni temu gościu obtarł zderzak, na szczęście zostawił kartkę numeru telefonu, więc cud, że jest uczciwy. Ale nie mówiłam jeszcze tego wszystkiego rodzicom, jutro będą w domu wtedy powiem, ale nie do kitu jest. :( Myślę czy nie wyjechać za granicę zarobić, wrócić i sama opłacić sobie studia, kupić aparat i jeszcze dać kasę dla rodziców. Ale porozmawiam z nimi. Przynajmniej rodzice są szczęśliwi tam, chociaż dziś wracają..
-
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
phase replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='marra']Słabiutko ten nasz wątek działa, może usuniemy ?[/QUOTE] No co Ty wygadujesz, do Gosa też nikt nie zagląda, a są nowiutkie, pięknie zdjęcia... -
No to czekam na jeszcze więcej wieści. Oby dobrych. :)
-
Bardzo smutna Fruzia .......... ma dom i cztery pańcie do kochania :).
phase replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Fruzi... -
[quote name='Luzia'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-tehiLlOsmiQ/Uar5lQaOcNI/AAAAAAAABoA/I3VIlV8b2No/s640/DSC_0214.JPG[/URL] a co to za psisko? :)[/QUOTE] A to GOS, psiak którym opiekuję się w schronisku od czasu kiedy przybył do niego (czyli jakieś 5 lat ), jak i pracowałam nad nim, teraz wyszedł na psa. :) Nie dla każdego, ale na pewno dla osoby, której też nigdy nie kończy się energia i jest konsekwentna. :) Ale mamy ulewę. :shock: o kuwa! A myłam okna dzisiaj. :mad:
-
Nawet pogoda Wam nie straszna. :loveu:
-
[quote name='dOgLoV']cudny jest :loveu:[/QUOTE] nooo. :loveu: [quote name='Sonka95']Nie dość , że piękny to i na mądrego wygląda :) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-tehiLlOsmiQ/Uar5lQaOcNI/AAAAAAAABoA/I3VIlV8b2No/s640/DSC_0214.JPG[/URL][/QUOTE] Ba! Łapkę umie, przyjdzie na zawołanie, puści smycz jak ma nie gryźć. Jeszcze skakanie jego przeszkadza, ale przecież nie ma nic idealnego. :)
-
I ode mnie jeszcze wszystkiego co tylko NAJLEPSZE! :new-bday::BIG::bday::tort:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
I ja! Dzisiaj u nas miało cały dzień padać i burze być, owszem może wieczorem tak będzie, ale jak na razie od rana skwara.. No i dzień doberek. ;)