-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-v1TMvcViTig/UgEE8rNDplI/AAAAAAAAHHQ/AS8iMKZYqFY/s512/20130731_112347.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jF1qRxQSSe4/UgEE_JxswqI/AAAAAAAAHHs/7b_FqYGbvos/s640/20130731_125736.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZkOhf6_CQhs/UgEE_CPKUdI/AAAAAAAAHHo/nKai9fKdqPo/s640/20130731_125740.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8RCXDTQVxic/UgEFIZWyG4I/AAAAAAAAHI8/HBVjhriGTkA/s640/20130802_192323.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1vrMOxlV9ds/UgEFaOX9wJI/AAAAAAAAHLE/UBQX8s83j9g/s640/20130803_122805.jpg[/IMG]
-
[quote name='kalyna'] oo możesz pokazać.. ja widziałam ich dużo i nawet przed nimi uciekałam :grins: [/QUOTE] A przę. :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4pedWPJVtps/UgEFkyNJ2kI/AAAAAAAAHMc/T1EGIkjaBbw/s640/20130805_125148.jpg[/IMG] A taką sobie sprawiłam w Sztutowie.:) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zaaBi8cnndw/UgEFlesA--I/AAAAAAAAHMk/7Fk_RAC8lqo/s640/20130805_125203.jpg[/IMG] [quote name='Błyskotka']Miłego dnia :)[/QUOTE] Dziękujemy. :) [quote name='unikatowydiament']Żabuś :iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/QUOTE] Miło nam. :):) [quote name='dOgLoV']ile zdjęć :crazyeye: :loveu::loveu::loveu::loveu: Kajtuś też słodki :loveu:[/QUOTE] A no trochę mnie poniosło. :lol: Ale dawno nic nie wrzucałam. Kajtuś jest najlepszy, bo zasypia jak kto - siedzi i zamykają mu się oczy. :loveu: Śmiesznie wtedy wygląda. [quote name='monia&nero']fajny fryz ma tu żabcia :) :loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-mQLo8FeqEkQ/Uf90SHymmMI/AAAAAAAAHFc/AcU_hrQCBkg/s640/PC310572.JPG[/URL][/QUOTE] Taki wsiowy. :evil_lol: [quote name='pcheelkaa']Kajtek - oczy wariata :D[/QUOTE] Łobuza. :evil_lol: Już ostatnie. Podróż: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xCm03y63edY/UgEE10yzurI/AAAAAAAAHGc/Rc_ZqMYyWrM/s512/20130731_112100.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--NZ86xyQUPw/UgEE4rZm9gI/AAAAAAAAHGs/2qh0blxfqVo/s512/20130731_112144.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-o5ke6Mged0s/UgEE7SqMx9I/AAAAAAAAHHE/5TkxrHRXeng/s512/20130731_112339.jpg[/IMG]
-
No proszę bardzo, wakacjujecie na całego. :)
-
Wedel w typie Kelpie poszukuje sportowego domu!
phase replied to marlenab's topic in Już w nowym domu
Nie mogłam nie podążać za jego losami, bo potrafi skraść serce. Trzymam kciuki, by chłopak szybko znalazł ten najlepszego i odpowiedni dom!! Oby długo nie musiał czekać.. -
Witamy Was kochani :loveu: w ten upalny wtorek. [quote name='Lili8522']nawet dziecko które piaskiem rzuciło w nią bo przecież taki ładny piesek :angryy: [/QUOTE] Ja to na ogół nie przepadam za dziećmi, ale czasem rodzice są naprawdę bezmyślni.. [url]http://img138.imageshack.us/img138/7268/7iwq.jpg[/url] jaki dzieciaczek. :loveu:
-
Jaki czyściutki piesecek. :loveu: [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/lipiec%202013%20vera%20vito/_DSC9974Kopiowanie_zps38aa6b0c.jpg[/url]
-
Jaki różowiutki jęzorek. :loveu:
-
Mogłabym na niego patrzeć i patrzeć! Chłopak imponujący!
- 173 replies
-
- bordercollie
- collie frisbee
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!
phase replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
To dziś? Trzymam mocno kciuki! -
[quote name='rashelek'] Też tak sądze :D Dlaczego?[/QUOTE] Ja mam zamiar któregoś dnia kupić Pulpecikowi jakąś różową obróżkę. Wolałabym na bazarku jakimś, by kasa poszła na jakiegoś psiaka, więc poczekam może a nuż coś się znajdzie. A bo zawsze na smyczy widziany jest. :eviltong:
-
[url]http://www.iv.pl/images/54195786423271542339.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
-
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
phase replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I ja pytam jak zdróweczko Lusi? -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
phase replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Ludzie już na łeb upadli...... -
Nawet moja Żabka kochająca słonko siedzi od rana w przedpokoju na kafelkach, no upał niesamowity! Na wsi co chwila oblewana wodą nawet nie miała nic przeciwko temu... Po Twoich "kluskach" widać, że też mają dość tego upału (przesadnego:lol:) Całuski dla ekipy, pozdrawiamy.
-
[quote name='Patik']Wybaczcie nam ,ale wkurzyłam sie na tą stronę i problemy z nią :P Z naimi w sumie Ok, oprócz tego ,że Doris nie widzi ;/ Jeszcze raz Was przepraszamy i witamy :D[/QUOTE] Heeeej. :loveu: Nie zostawiajcie nas na tak długo. :eviltong: Jak to? Co się stało??
-
Pięknie wygląda, cudnie się prezentuje.
-
[quote name='anett']a gdzie przebywa?[/QUOTE] cyt. "Aktualnie przebywa w hoteliku pod Krakowem."
-
Dzień doberek. :)
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
phase replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Te jego uszy są niesamowite! Wygląda jak inny pies niż na pierwszych zdjęciach. Cudny Pluto jesteś! -
No i jak można go nie kochać??? :loveu::loveu:
-
[quote name='elaja'][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ma na imię Dropek , chociaż tak naprawdę powinien mieć chyba CYWIL bo zupełnie przypomina tego psiego bohatera z przed lat ( hehe , kto jeszcze pamięta Cywila ??? Pilnie szuka domu ! Pozytywny psiak. Bardzo lubi ludzi, także obcych, radosny troszkę szalony, uwielbia biegi i skoki, hałaśliwy ale tylko na zewnątrz, bardzo lubi dzieci. Nadaje się na stróża ogrodu, bo sprawia wrażenie groźnego, ale tak na prawdę wpuści nawet obcego. Do suk ok, z samcami różnie. Do kotów, jeśli uciekają to ma odruch łapania. Nie niszczy jak zostaje sam w domu, utrzymuje czystość , widać , że wcześniej był wychowany w mieszkaniu . Dropek ładnie chodzi na smyczy i lubi jazdę samochodem . To taki psi ideał , bezproblemowy , wpatrzony w człowieka z niemym pytaniem w oczach : Co mogę dla Ciebie zrobić ? Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy o adopcję . Kontakt 509-260-604[/FONT][/COLOR][URL="https://www.facebook.com/elzbieta.janusz/media_set?set=a.492958927448218.1073741830.100002023443913&type=1#"] [/URL] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/247626_492959204114857_1296294481_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1017697_492959420781502_1554541936_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/69500_492959174114860_747773748_n.jpg[/IMG][/QUOTE] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-M82BL-TPNfw/UccGNGrfilI/AAAAAAAABI0/pYsxvLBOS-g/w687-h515-no/DSC00289.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-cp1pEvDoHGU/UccAkjA4X8I/AAAAAAAABEE/6fijMXIFNG4/w687-h515-no/DSC00247.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-l-Yb-6BCksY/UccE2m_topI/AAAAAAAABHI/xgyyryJBORk/w687-h515-no/DSC00279.JPG[/IMG]
-
Siemanko. :loveu:
-
[url]http://radikal.ru/fp/52b7940003524fef98f8366adc6232f2[/url] pan i wladca. :)
-
Piekny chlopak. :loveu: bedziemy zagladac. ;)
-
[url]http://photos.nasza-klasa.pl/52571668/349/main/6b0fa8c3fa.jpeg[/url] zdjecie lata. :loveu: