Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Witajcie. :):) Ile pięknych, cudnych fotek. :loveu::loveu:
  2. [quote name='phase']Kier cudowny, starszy psiak w typie owczarka belgijskiego. Jest bardzo towarzyski i przyjazny. Kier uwielbia kontakt z człowiekiem. Gdy tylko ma okazję przytula się i domaga pieszczot i głaskania. Jest bardzo spokojny i zrównoważony. Kier ma niewydolność nerek. Obecnie jest na specjalistycznej diecie Royal Canin Renal. Jego właściciel strasznie go zaniedbał. Psiak ma straszne zwyrodnienia w łokciach, przez co bardzo cierpi. Jego poprzedni właściciel musiał widzieć, że psiak ma problem z poruszaniem się jednak nie zrobił nić żeby mu pomóc. Do tego Kier ma problem z biodrami. Obecnie jest rehabilitowany. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MtDKl2y5mRw/UaJIpnvmGQI/AAAAAAAAIaA/tLoGXb9u5q8/s640/DSC_0401.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_UacJdcIhU8/UaJIpev4ltI/AAAAAAAAIZ8/xGcUIKz4bhY/s512/DSC_0406.JPG[/IMG][/QUOTE] Niestety za TM..... [*]
  3. [quote name='Błyskotka']Fajnie się macie :)[/QUOTE] :) [quote name='DomixX']Witaj kochana :) Ile zdjęć, fajnie się ogląda :loveu: Kajtuś jakie ma superaśne uszy hehe [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-vucoDoDLR_0/Uf9zgaYxheI/AAAAAAAAHC8/ekzQMR6G1DQ/s640/P1020683.JPG[/URL] Wygłaskaj Wszystkich :razz:[/QUOTE] Hej. :loveu: Miło mi. :) I oczy ma nieziemskie. Takiego łobuziaka. [quote name='Sonka95']Miło się ogląda zdjęcia wakacyjnej Żabci :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy. :) [quote name='unikatowydiament']hej Dziewczyny:)[/QUOTE] Cześć, cześć. :) [quote name='bety'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-ZrJN-S_1lfo/Uf9zCqgaUTI/AAAAAAAAG_c/b6L6xlTDFjc/s640/P1010619.JPG[/URL] - elegantka z kubeczka popija :) [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-05xNReKFBQE/Uf9z7QJbXHI/AAAAAAAAHFU/IjZ3BUZ3fiM/s640/PC310570.JPG[/URL] - jakie skupienie :) Pzdr[/QUOTE] Skupienie psa szukającego powodu do szczekania. :lol: [quote name='Sonka95']Hej Kochani :loveu:[/QUOTE] Witajcie. :) Właśnie wróciliśmy. Było super, tylko pogoda nie do końca dopisała.. Jednak to nam ie przeszkadzało do zrobienia grilla, pójścia na ryby, czy grania w badmintona. :) Żabka nawet była grzeczna. Krok w krok za mną łaziła jak rodziców nie było, aż miałam jej dosyć. :lol: Jeździłyśmy do prababci aż w końcu ja dzisiaj zabraliśmy do Olsztyna. :) Jutro chcę rowerem pojechać do babci i ja odwiedzić znowu. A przy okazji dać leki. Prowadziłam autem dziadka, który nie ma wspomagania kierownicy, myślałam, że padnę. Ciężko w miejscu cokolwiek robić taka kierownicą.. Mam kilka tylko fotek. Dziś/jutro dodam. :)
  4. To pozostaje czekac.. fruzia slicznotka. :loveu:
  5. Jakis on taki obrazony. :lol::evil_lol:
  6. A co tak malo? Nie rozpieszczasz nas. :)
  7. [quote name='magdabroy']Nie za dobrze Ci trochę :mad::eviltong:[/QUOTE] :evil_lol: Nie narzekam. :evil_lol:
  8. [quote name='whiteterrier']Hej witamy :loveu: dziękuję :cool3: Amoor się jeszcze z nim nie widziałam bo to szczylek miesięczny na razie sama chodzę i fotki tylko cykam i patrzę jak się rozwija ^^[/QUOTE] To dawaj, dawaj te fotki. :evil_lol::loveu:
  9. [quote name='monia&nero'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-kQwxouauLWA/UgEFE4bJF2I/AAAAAAAAHIg/WGb7p9JEdDI/s640/20130802_192014.jpg[/URL] spojrzenie hipnotajzing :)[/QUOTE] :roflt: Oczy psa zaszczekanego przez samą siebie. :evil_lol: [quote name='rashelek']Ile fooot :loveu: Uwielbiam tego Twojego Żabulca, ona jest fantastyczna :D[/QUOTE] A my wielbimy czytać te Twoje miłe słowa. :oops::loveu: Dzisiaj po południu przyjeżdża moja siostra cioteczna, wieczorem zaś jedziemy znowu na wiochę i zostajemy do niedzieli. :loveu: Oczywiście psa biorę ze sobą. :)
  10. Nie moge nadziwic sie jego uroda, jest przepiekny!!!
  11. Taka piekna madra sunia tak dlugo bez domu?? :crazyeye: wierzyc az sie nie chce..
  12. [url]http://imageshack.us/a/img41/6236/whlc.jpg[/url] chlopak rozczulil mnie na tym zdjeciu :loveu:
  13. Juz chlopak Ci rosnie a nie dzieciaczek.:cool3: Szczesliwy widac. :):loveu:
  14. [quote name='magdabroy']A czyj ten bernańczyk?[/QUOTE] Chlopak jest sasiadow ktorzy mieszkaja po drugiej stronie drogi. Niezwykle piekny, ale wredota z niego. Specjalnie lata do plotu, by zdenerwowac inne psiaki. :lol: ale za to aniol do dzieci.
  15. To prawda usmiech ma cuuuuuudny. :)
  16. Zagladam do chlopaka.. zeby do niego usmiechnelo sie szczescie jak do Gruzji.
  17. Moze jak bedzie miala czworonoznego towarzysza jeszcze bardziej sie otworzy. :)
  18. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3BLa5dNg7lA/UgEFnZBTTJI/AAAAAAAAHM8/QSwiWUPJkZY/s640/20130806_115046.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cRX3BHKM9A4/UgEFoGsh-DI/AAAAAAAAHNE/qDYeaO8u7Ps/s640/20130806_115340.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WPZxk-mhaFE/UgEFpGQ0dSI/AAAAAAAAHNM/HlW-0sBvFIA/s640/20130806_115344.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-POQUPWBVkJc/UgEFpkwgKWI/AAAAAAAAHNU/EB382MhNAP4/s640/20130806_115352.jpg[/IMG] [B]THE END[/B] :lol:
  19. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GyBtUsgBBpE/UgEFZHExFdI/AAAAAAAAHK8/l-pxUPlAQuM/s512/20130802_194819.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Lx3iPonmsZE/UgEFYHQo2YI/AAAAAAAAHK0/wnX3iUbIhQk/s640/20130802_194752.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3Rq-6KREVbc/UgEFjSUCp1I/AAAAAAAAHMU/TdNA-0p7mH8/s640/20130803_195452.jpg[/IMG] Pulpecik dziś z kosteczką. :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LzJnYZReHBk/UgEFmGL6VXI/AAAAAAAAHMs/u-MA4BrDb7M/s640/20130806_115029.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-B8T-sckRKIY/UgEFm8_QvHI/AAAAAAAAHM4/NcxpMScc_Ho/s640/20130806_115042.jpg[/IMG]
  20. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-igkf97IC4b4/UgEFJrvRwdI/AAAAAAAAHJE/NXFuNmr7MgI/s640/20130802_193550.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-53Oi6GiYSWA/UgEFMNDEu1I/AAAAAAAAHJU/fub6oVoqBo8/s640/20130802_193627.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Bcwtb0l2f4o/UgEFQnpz-nI/AAAAAAAAHJ0/TNqPttkdWO4/s640/20130802_193903.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--M7gfQSSjoQ/UgEFVjYVtaI/AAAAAAAAHKc/pcAlQH92iZ4/s640/20130802_194524.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-p1qc044FFrY/UgEFWUAGYzI/AAAAAAAAHKk/1grmUwVJYFk/s640/20130802_194532.jpg[/IMG]
  21. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sgAwBS_y6xg/UgEFT4oLyBI/AAAAAAAAHKM/tA9_5wj4N0Y/s640/20130802_194318.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KKJcKskmMFE/UgEFPfIgjLI/AAAAAAAAHJs/WFpZHXISpko/s640/20130802_193845.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kvgs-N471sg/UgEFS2j45CI/AAAAAAAAHKE/Tn2SckgTYQQ/s640/20130802_193937.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-paAGSyOYiOg/UgEFSCZIOvI/AAAAAAAAHJ8/mPPZyNuGHJ8/s640/20130802_193945.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Nkogf3ZsGeQ/UgEFDlKiWGI/AAAAAAAAHIM/nmvefYJ1bhA/s640/20130802_191539.jpg[/IMG]
  22. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oaS_0jDieOo/UgEFEYVkBkI/AAAAAAAAHIU/B7ScdFAejjw/s640/20130802_192043.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8G2oq4FPGfI/UgEFFb-jdnI/AAAAAAAAHIk/u9QLGcnjY68/s640/20130802_192101.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ywFXx_BlLeA/UgEFGbjHC0I/AAAAAAAAHIs/O4cYKxLGn5I/s640/20130802_192200.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UruLkdgakag/UgEFIWfiKmI/AAAAAAAAHI4/toGdULnalH4/s640/20130802_192208.jpg[/IMG] Później się opamiętała i zastawiła w spokoju Kajtka. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QNryJ0j6s4Y/UgEFNeo0vqI/AAAAAAAAHJc/o9-cA6chM9c/s640/20130802_193640.jpg[/IMG]
  23. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MHswtCsZtoU/UgEFh14Zc7I/AAAAAAAAHME/1DhgJk8P6ow/s640/20130803_123019.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XCbCEhjssAk/UgEFileyj5I/AAAAAAAAHMM/v4ZhqJMx17c/s640/20130803_123155.jpg[/IMG] A jak Żabcia była niedobra to poszła do kozy. I skubana weszła na fotel, potem wspięła się na stół i się gapiła na nas z okienka. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_y33wphKVUg/UgEFCI6goHI/AAAAAAAAHIA/V6RpH0t2mxU/s640/20130802_190442.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-k7HGpKlb1Sw/UgEFCEiUC3I/AAAAAAAAHIE/K4Q1WcK_ArE/s640/20130802_190448.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kQwxouauLWA/UgEFE4bJF2I/AAAAAAAAHIg/WGb7p9JEdDI/s640/20130802_192014.jpg[/IMG]
  24. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YqUsFE0xsFg/UgEFbFzVkTI/AAAAAAAAHLM/ioAgvUWoNAw/s640/20130803_122845.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MhWqgU_X6rU/UgEFcHO5aaI/AAAAAAAAHLU/vC2u-SAk5O4/s640/20130803_122848.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zZ23n_AwKlE/UgEFcw_DWJI/AAAAAAAAHLc/wQPs-WVxBFk/s640/20130803_122854.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dHnsTW9zVrQ/UgEFf3nTeAI/AAAAAAAAHL0/cSVx6W5DTmk/s640/20130803_122937.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-t5fCi0wrU7k/UgEFd-98J_I/AAAAAAAAHLk/5kWPxxjEd2E/s640/20130803_122859.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...