-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[quote name='monia&nero']Gratuluję! No ale co tu się dziwić Eris jest bajkowy!!!![/QUOTE] Podpisuje sie pod tym. ;):)
- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ja to nie moge patrzec jak Żaba poluje na muchy. Wpada w trans na pol dnia, patrzy w podloge lub skacze po meblach :shake: A najgorzej jak ja zlapie i je, dzizys...
-
Brawo Marto (dobrze pamiętam?:lol: ) i łapka/piątka dla Mikulca. :)
-
[quote name='phase'] POLA czeka... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8FtQybJ5ppw/Ue046lQJxqI/AAAAAAAAGsU/_2ZcPthHK10/s512/POLA.JPG[/IMG] [/QUOTE] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NWRgGfyAZw0/Uer-m30ja4I/AAAAAAAADYw/3IzX8eR0zrQ/s626/DSC_0297.JPG[/IMG] [quote name='phase']BUDYŃ czeka... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-46lp86F44HU/Ue046fbGmBI/AAAAAAAAGsM/_DvwoW_k5SE/s512/BUDY%C5%83.JPG[/IMG] [/QUOTE] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zpC43ZXyF3E/Uer-mCfB_qI/AAAAAAAADYg/zO16NoDV1No/s640/DSC_0210.JPG[/IMG]
-
ma nowy dom....
-
Na tą "buźkę" to bym poszła wszędzie i wszystko dała, no śliczna, pikna, cudna. [url]http://i44.tinypic.com/28wnti1.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Dzień dobry. :) Jeju raptem weekend nas nie było a tu "jak zwykle" nagadane i nagadane. :lol: Teraz znowu przez tydzień nas nie będzie i weź to ogarnij. :lol: Ale tak w skrócie zaglądamy, tulimy i miłego dnia Wam życzymy. :loveu::loveu::loveu:
-
Muszę przyznać, że fotki naprawdę ładne, pięknie wyglądasz. Następnym razem proszę o piękny uśmiech. :):)
-
[quote name='Sonka95']No to miłego wypoczynku na wsi :)[/QUOTE] Było fajnie. :loveu: [quote name='unikatowydiament']gratulacje moja droga:multi: udanego pobytu,całuski dla Żabci:loveu:[/QUOTE] Dzięki. :loveu: [quote name='Ty$ka']Ojej, poczekaj - może wyniki będą :) Zazdraszczam. Chociaż nie. Ja tu miałam się odchudzać :diabloti: Porządek powiadasz? Dobre sobie, ostatnio Morusowi coś nawala i stał się ciepłą kluchą, pozwala się ustawiać nawet Kropce, a wrogów próbuje udobruchać... Jeeeny, co się z nim stało, kiedy mnie nie było? Kto mi podmienił psa? :( Miłego wypoczynku, Kochani :loveu:[/QUOTE] No właśnie mnie coś odchudzanie nie idzie. Jestem beznadziejna w tym. Chociaż niby na noc staram się nie jeść, ale czasem samo mnie ciągnie do lodów. :niewiem: :diabloti: Ale chociaż staram się poćwiczyć wieczorami i przynajmniej to mi wychodzi. :lol: To może Kropce ją dam, ta się boi kotów to może się uspokoi. :evil_lol: Było fajnie. :loveu: W sobotę rodzice kosili, a ja grabiłam potem tą trawę i ją wyrzucałam. :loveu::roll: Żabusia oczywiście pomagała..... szczekając, zawsze coś. Jakby nie była przywiązana, to chyba ta kosiarka by ją skosiła. :shake: Niemądry pies. Ale za to w niedzielę pogoda dopisała, opaliłam sobie twarz i wyglądam jak burak. :loveu::cool1: Przyjechała rodzinka, było ciekawie. :) Żabie się morda nie zamykała, wszystkich doprowadzała do szału. :grins::mad: Dzisiaj pojechałam zawieźć wszystkie papiery, no i w sumie oficjalnie mogę napisać, że jestem studentem Administracji. :) Mam parę zdjęć tego niedobrego kundla, ale na telefonie a komputer nie odczytuje w ogóle telefonów, ni MP4..
-
Zeby Zeus mial dobrze i byl szczesliwy zycze mu tego. Fotki piekne' psiaki cuuuuuudne. :loveu:
-
Milego dnia Wam zyczymy. :)
-
Jaki szczesliwy pies. :loveu: A gdzie Vera?
-
4-letni mieszaniec Alex czeka na dom! - Schronisko w Olsztynie
phase replied to nati_92's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6IXjspmjaRY/UemIiUN07sI/AAAAAAAAByU/DazgoeWXUMY/w800-h572-no/DSC_0073.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-DQB4BuWPu-g/UemIjRZsqfI/AAAAAAAAByc/sVzJ3Cwb9jo/w800-h591-no/DSC_0074.JPG[/IMG] -
4-letni mieszaniec Alex czeka na dom! - Schronisko w Olsztynie
phase replied to nati_92's topic in Już w nowym domu
Nikt nie zagląda do Alexa a to taki piękny i niezwykły pies.. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rKS2WfCUkGw/UemIeTXNRrI/AAAAAAAABxs/JPNw7bFPLGc/w516-h800-no/DSC_0061.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2AY3y-eQKBQ/UemIfFUEPZI/AAAAAAAABx0/pL6JGscJc1g/w544-h800-no/DSC_0064.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4M9UJGzY4L8/UemIgFh5ojI/AAAAAAAABx8/qWiiO4gjahI/w800-h642-no/DSC_0067.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--XOohmCeXOk/UemIgzezvyI/AAAAAAAAByE/UUPNYqKl0QU/w635-h800-no/DSC_0069.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LDWz0KCBqVM/UemIhoGOMAI/AAAAAAAAByM/vWItkVhhYu4/w531-h800-no/DSC_0070.JPG[/IMG] -
[quote name='Sonka95']Gratulujemy :) A torcik wygląda smakowicie :D[/QUOTE] Dzięki. :) I był. :D [quote name='Błyskotka']Najlepszego :)[/QUOTE] Dziękuję. :):):) [quote name='kaska0304']My poprosimy po kawałeczku torcika hii i Gratulacje :D piękny tort a my zapraszmy w Niedziele na Kubaska torcik :D[/QUOTE] Dzięki, dzięki. :):) [quote name='Ty$ka']Jak dostaniesz się na administrację i BW to co wybierzesz? :) Mhm... żałuję, że nie mogłam spróbować, ale wierzę Ci na słowo, że było pyszniaste :) Ej tylko nie wredne, toż to łagodna Żabunia jest :loveu:[/QUOTE] Wolałabym bezpieczeństwo, ale w ogóle wyników nie ma z tego. ;/ Mamusia potrafi zrobić pyszności. :loveu: Morus mógłby ją doprowadzić do porządku. :evil_lol: [quote name='magdabroy']Ale już nie długo :diabloti:[/QUOTE] Kochana jesteś. :loveu: :diabloti: My jedziemy zaraz na wieś. :loveu: Pójdziemy sobie z Żabcią na spacerek, może postaram się o fotki, ale niestety z telefonu, bo Marek ma aparat. Miłego weekendu kochane życzymy Wam. :loveu:
-
[quote name='phase']Olsztyn Imię: Ajka Numer rejestru: 397/2013 Wiek: 5 lat W schronisku od: 06.2013 Wielkość: duża [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2oyrPMBkSbc/UdnTlhOuf3I/AAAAAAAADDA/sdBLyqotgA8/s640/DSC_0017.JPG[/IMG][/QUOTE] Ajka to około 5 letnia "popsuta" husky. :evil_lol: Ajka to po prostu pies ideał zupełnie nie jak husky. Jest bardzo spokojna i grzeczna. Na smyczy chodzi idealnie, nie ciągnie. Jest bardzo kontaktowa, uwielbia się przytulać. Mimo iż człowiek bardzo ją skrzywdził to nadal mu ufa i kocha dosłownie każdego. Ajka trafiła do schroniska z jednej spod olsztyńskich wsi, błąkała się tam zabiedzona i do tego w zaawansowanej ciąży. Kiedy ktoś zobaczył, ze Ajka jest z gratisem po prostu się jej pozbył. A szkoda bo to na prawdę kochana sunia. Ajka jest lepszą wersją husky. Jest po prostu oazą spokoju ;-) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--cAItRf5vns/UelZ2r3l2yI/AAAAAAAABsU/tJPE7I2f3Xg/s640/DSC_0022.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Kd6-B5-X3M0/UelZ3kfrPUI/AAAAAAAABsc/sjMq8cLvOiE/s800/DSC_0027.JPG[/IMG]
-
No prosze jak pogoda Wam dopisuje, super! :)
-
[url]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1070267_zps50ed3ccd.jpg[/url] o mamo co za usmieszek. :loveu:
-
[quote name='Ty$ka']łaaaał, gratuluję :) Naprawdę :)[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-jtfcgnFveK4/UVIIiAEy2bI/AAAAAAAABFw/HSfuoOtvD4Q/s646/19_Bezik.JPG[/URL] :loveu: Mniam, na torcik aż ślinka cieknie ;) Żabka, jak ja ją dawno widziałam, moje skarbie :loveu:[/QUOTE] Dziękuję pięknie. :loveu: A jaki pyszny o jejku, zebrane niedawno jagódki, czereśnie. Mmmm :loveu: A no żyje to nie dobre i wredne. :lol: [quote name='rashelek']No to gratulacje :D A z tego bezpieczeństwa nie było wyników czy Cię nie przyjęli? Torcik boski, podziel sięęę :loveu: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-oH3Wr-dOv1M/UekmYoN8YxI/AAAAAAAAGq8/V6CHE1AQAhI/s512/20130719_124929.jpg[/URL] urocze! :D[/QUOTE] Dziękuję. :):) Jeszcze cholera wyników nie ma z bezpieczeństwa. :niewiem: Jeszcze z 3 kawałeczki będą. :D:D [quote name='magdabroy']Spóźnione sto lat :loveu: No to gratulacje :multi: Teraz się będziesz męczyć :evil_lol:[/QUOTE] Dziękuję.:loveu::loveu::loveu::loveu: Ej, ej jeszcze mam wakacje. :lol::evil_lol:
-
[quote name='unikatowydiament'] Nocki są męczące,muszę się przyzwyczaić,dzisiaj kierowniczka mniem pochwaliła,że super normę wyrabiam,jest zemnie bardzo zadowolona[/QUOTE] No to super, brawo! :)
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Vj4VC6AYzm0/UekmbXpOZnI/AAAAAAAAGrU/YhfyMNqhuhY/s640/20130719_125009.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6zcDT6pBmvQ/UekmcGXDhxI/AAAAAAAAGrg/-GD7pyyLwe0/s512/20130719_125045.jpg[/IMG]
-
Komu, komu? UWAGA! Przepyszny. :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SUAC1jxPxEs/UekmWa-mc-I/AAAAAAAAGqk/QDlQJgujsDw/s640/20130718_175157.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iky0XmD880s/UekmctWg91I/AAAAAAAAGrk/w2h61KRkWLk/s640/20130719_125509.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oH3Wr-dOv1M/UekmYoN8YxI/AAAAAAAAGq8/V6CHE1AQAhI/s512/20130719_124929.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-InRjCm9ymzU/UekmZsDe5uI/AAAAAAAAGrE/cRrewLZacdA/s640/20130719_124954.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-q3rPFN0vxB4/UekmaQ-PA1I/AAAAAAAAGrM/-b3-35DJRQw/s640/20130719_125006.jpg[/IMG]
-
[quote name='Ada i Fanta']Wszystkiego najlepszego! Żeby Ci się w życiu po spełniały wszystkie marzenia :loveu:[/QUOTE] Dziękuję pięknie. :loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu: [quote name='Sonka95']Tyle jest tych psiaków w schroniskach , że trudny wybór którego by tu adoptować ;)[/QUOTE] I kociaków także... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-WIZkhT6cklM/UWsPRFlNhhI/AAAAAAAACHk/Ltu6IwiN88Q/s640/DSC_0703.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7Q9Bifw5SmI/UVIIoWPv8lI/AAAAAAAABIQ/NUZYNq-0KtI/s640/Krecik.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-pTBI2-H7eng/UVIIi2ye-2I/AAAAAAAABGQ/8PnsHr0K9gU/s646/22_Frania.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-v2zfQzyKwTo/UVIIk04cGmI/AAAAAAAABHU/mpbT61JFNYg/s646/9_Tytus.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jtfcgnFveK4/UVIIiAEy2bI/AAAAAAAABFw/HSfuoOtvD4Q/s646/19_Bezik.JPG[/IMG] [quote name='rashelek']Przyjmą Cię, nie zamartwiaj się tak! No właśnie chyba powinnam, bo widzę, że takie rzeczy są w cenie :evil_lol: No to trzymam kciuki :loveu: Ja pocwaniaczyłam, stwierdziłam, że chce iść na kierunek o którym już coś wiem i coś liznęłam tematu ;) Także nudzę się na zajęciach, bo w 2 semestrze mieliśmy zadanie, które ja mialam na początek 1kl... Żałuję troche, że nie poszłam na informatykę, ale na pewno nie dałabym sobie tam rady.[/QUOTE] Dla mnie to czarna magia, tak samo jak fizyka, chemia. :lol::shake: [quote name='Ty$ka']Trzymam kciuki za studia :) Też myślałam o tym kierunku, ale stwierdziłam, że jestem za słaba psychicznie :P [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-ObuQOYP0UqY/UeWsWhJ3mQI/AAAAAAAADQE/YRcKZI3IDbw/s612/DSC_0401.JPG[/URL] cudo, biorę :D[/QUOTE] Udało się. Jestem studentką administracji. :oops::multi::multi::multi: Dawaj, zapraszamy. :grins: