[quote name='magdabroy']Po takim wypadku, to cud, że ma tylko limo pod okiem i jest poobijany :roll: Po tym co widać na zdjęciach, mogło się to skończyć dużo gorzej :shake:[/QUOTE]
Oj tak.. W ogóle cud, że nikomu (oprócz jednemu chłopakowi) nie stało się nic poważnego..
Straszne są te wypadki, przez czyjąś głupotę można płacić swoim zdrowiem..
Jedziemy dziś na wiochę. :multi: