Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Baaardzo ładne zdjęcia. :loveu: Kubulek. :loveu::loveu::loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-jLqMfKlDN-M/Ug0nTqvJyrI/AAAAAAAACnY/Z0LXaLe71tw/w356-h535-no/DSC_1480.JPG[/url]
  2. Gratuluję nowego (ślicznego) domownika! :) Trzeba i chyba tytuł galerii zmienić. :evil_lol:
  3. [quote name='phase'][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=3]Olsztyn Dandee to około 2-3 letni mieszaniec w typie owczarka niemieckiego. Widać iż wiele przeszedł w swoim jak na razie krótkim życiu ponieważ przy gwałtowniejszym ruchu lub podniesionym głosie kładzie sie przerażony. Mimo to nadal ufa człowiekowi i chce być przez niego kochany. To psiak o cudownym charakterze, uwielbia się przytulać. Jest bardzo energiczny i skory do zabawy. Jest idealnym kompanem do długich spacerów. Dandee nie przepada za samcami jest bardzo dominujący w stosunku do psów. Może zamieszkać z uległą suką przy wcześniejszym zapoznaniu się z nią. Mimo iż psy nie są jego ulubionymi kompanami to Dandee bardzo lubi koty. Chce się z nimi bawić, ale kiedy kotki odmówiły zaczął ocierać się o nie. ;-) Widać, ze to jeszcze młody psiak który miłości szuka dosłownie u każdego ;D Trzeba poświęcić mu trochę czasu ponieważ widać, ze jest niewychowanym młodzieńcem który bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JmUoxpIKCLQ/Uf5kksYVx2I/AAAAAAAAB3U/UkzL9hZHd-M/w656-h800-no/DSC_0293.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7KGxbjLpn2I/Uf5kxdBQ6VI/AAAAAAAAB3s/GtdCSOSRREw/w800-h696-no/DSC_0311.JPG[/IMG][/QUOTE] W nowym domu.
  4. Nie no swietna ona jest. :loveu:
  5. Udanego wyjazdu. ;)
  6. Pozazdroscic takiego pomocnika. :)
  7. [quote name='magdabroy']Po takim wypadku, to cud, że ma tylko limo pod okiem i jest poobijany :roll: Po tym co widać na zdjęciach, mogło się to skończyć dużo gorzej :shake:[/QUOTE] Oj tak.. W ogóle cud, że nikomu (oprócz jednemu chłopakowi) nie stało się nic poważnego.. Straszne są te wypadki, przez czyjąś głupotę można płacić swoim zdrowiem.. Jedziemy dziś na wiochę. :multi:
  8. I jak wszystkie malce w nowych domkach? :)
  9. Hej, hej co tu tak cichutko? Co u Was?
  10. [url]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1025492_477248359024751_1679985582_o.jpg[/url] :loveu: chciałabym ją zobaczyć w akcji. :)
  11. Ostatnie zdjęcie bomba! Uwielbiam jej urodę!!
  12. Hej, hej gdzie się podziewacie?
  13. Jak tu cichutko się zrobiło.. Gdzie się podziewacie?
  14. Hej, hej gdzie się podziewacie?
  15. Łaaaaaaaaaaaał [url]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/995944_488676477883210_1842822835_n.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Co tu tak cicho? Co u Was, gdzie fotki? :lol:
  16. Oj naprawdę jest prawdą "małe jest piękne" :loveu:
  17. Ja też poczekam. :):cool3:
  18. phase

    Frida i Ozzy

    [quote name='fridaso']Jedziemy do Łeby! O 20 wyjeżdżam, fotki obiecuję jak wrócę, czyli w niedzielę. :D[/QUOTE] I jak wyjazd, udany? :)
  19. Jakie on robi minki, jejku. :loveu::loveu:
  20. phase

    Negra vel Kekła

    Czekam na foteczki. :loveu:
×
×
  • Create New...