-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Patrzac na te zimowe zdjecia czuje troche chlodu. :loveu:
-
[url]http://img24.imageshack.us/img24/4714/yi37.jpg[/url] usmiech za milion dolarow. :loveu:
-
Nie no ona jest swietna!!!! Naprawde piekna z niej dziewczyna!
-
Heeej. :) oj tak BF sa nieziemskie. :loveu: nie da rady ich nie kochac juz za sam wyglad.
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
phase replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Looooo ile tu psiakow, tez bym chciala miec taki zaszczyt w opiekowaniu sie przynajmniej jednym "olbrzymem". :) Milego udanego wypadu. ;) -
Dzien doberek. :loveu: U nas pokropilo doslownie pare sekund.. skwara ze nie idzie wytrzymac.
-
[quote name='understandme']Fajnie, że wyjazd Wam się udał :)[/QUOTE] :) [quote name='unikatowydiament']hej Kochaniutkie:)[/QUOTE] Heeej. :) [quote name='bety']Trochę ;) spóźnione WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI URODZIN :multi: Dużo zdrówka dla prababci. Fotki zachodu/wschodu (?) słońca cudne - takie nastrojowe. Pzdr[/QUOTE] Miło Cię widzieć na dogo. :) Dziękuję pięknie.:loveu: :loveu: Dzięki, chociaż z tym aparatem to ciężko cokolwiek zrobić, nie to co u Ciebie. :cool3: Witajcie. :) Prababcia w szpitalu, odwiedzana codziennie. Wygląda lepiej, czuje się lepiej. Nic tylko się cieszyć. :) Właśnie wróciłyśmy. Było suuuuuuuuuuuper! Pogoda dopisała, się opaliłam. :grins: Żabunia się wykąpała też w jeziorku. Może w tygodniu jeszcze pojedziemy, zobaczymy. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xf9p3v-SSCM/Uf6XcMD-5XI/AAAAAAAAG9s/o5UX8yELqVc/s640/PC310522.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2hEQE3l4gJg/Uf6XehSjF_I/AAAAAAAAG98/_CU1gWC6lL0/s640/PC310526.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MFxw_bcrxAI/Uf6Xd_CgLUI/AAAAAAAAG90/QPSSl_GCWuc/s640/PC310529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zS4l2kUXbn8/Uf6XfsrqRyI/AAAAAAAAG-I/ZV-kuTx6PIY/s640/PC310531.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-M7rpxQfQe20/Uf6XgVEJWjI/AAAAAAAAG-M/8d-yiML-vV0/s640/PC310534.JPG[/IMG]
-
[quote name='kalyna']Byłaś w Krynicy? wooow :crazyeye: tam jest za**ście :loveu: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-7xsiIII9adg/Ufd7KAwoN9I/AAAAAAAAG4s/gXNVeJ6Z9TQ/s700/DSCF0184.JPG[/URL] aaaaaa :loveu: :loveu: ja też chcę :placz::placz: spotkaliście jakieś dziki? :cool3: A z prababcią to musisz być dobrej myśli i mieć nadzieję ;)[/QUOTE] A byłam. :grins: No właśnie dzików nie spotkaliśmy, a na magnesie na lodówkę, który kupiłam w Krynicy M. widnieją, postaram się zrobić zdjęcie jej to Ci pokażę. :) [quote name='marra']Mój wątek został już zamknięty dawno temu. urlop był długi bo musiałam jeszcze dobrać kolejne dni z powodu psa. Nie było kolorowo. Trzymam kciuki za prababcie![/QUOTE] Eeej nie ładnie! Najważniejsze, że jest dobrze. :) Dziękuję. :loveu: [quote name='Sonka95']Jak dobrze , że z prababcią lepiej :)[/QUOTE] [quote name='unikatowydiament']My tak samo:)[/QUOTE] Dzięki. :):) [quote name='pcheelkaa']Co tam u Was?[/QUOTE] Właśnie wróciłyśmy z wczasów. :)
-
[FONT=lucida grande]Olsztyn Dandee to około 2-3 letni mieszaniec w typie owczarka niemieckiego. Widać iż wiele przeszedł w swoim jak na razie krótkim życiu ponieważ przy gwałtowniejszym ruchu lub podniesionym głosie kładzie sie przerażony. Mimo to nadal ufa człowiekowi i chce być przez niego kochany. To psiak o cudownym charakterze, uwielbia się przytulać. Jest bardzo energiczny i skory do zabawy. Jest idealnym kompanem do długich spacerów. Dandee nie przepada za samcami jest bardzo dominujący w stosunku do psów. Może zamieszkać z uległą suką przy wcześniejszym zapoznaniu się z nią. Mimo iż psy nie są jego ulubionymi kompanami to Dandee bardzo lubi koty. Chce się z nimi bawić, ale kiedy kotki odmówiły zaczął ocierać się o nie. ;-) Widać, ze to jeszcze młody psiak który miłości szuka dosłownie u każdego ;D Trzeba poświęcić mu trochę czasu ponieważ widać, ze jest niewychowanym młodzieńcem który bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem.[/FONT]
-
[quote name='magdabroy']Miłego wypoczynku ;) I buziaki dla prababci :)[/QUOTE] Dziękuję, dziękuję, dziękuję. :loveu: Lecę oglądać mecz. :)
-
[quote name='magdabroy'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-mc_pnR4VBa8/Ufd7MqXD1rI/AAAAAAAAG5M/LcQgroTyimk/s512/DSCF0209.JPG[/URL] faceci, wieczne dzieci :evil_lol:[/QUOTE] :roflt: Prawda, prawda. :diabloti: [quote name='unikatowydiament']oj,Żabuńcia cudna jak zawsze:loveu:,zdjęcia świetne:)[/QUOTE] Dziękujemy. :):loveu: A my jutro jedziemy na wiochę. :loveu: Pogoda podobno ma dopisać. :multi: Z prababcią lepiej, uff. :multi: Jutro ją odwiedzę, nie mogę się doczekać. Wracamy dopiero w niedzielę, ale nie wiem czy będę miała siły jeszcze wtedy zajrzeć, dlatego jak już to do poniedziałku. :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lxKD760LzSU/UfgIEgOhaPI/AAAAAAAAG7c/hVZXtR1PlPk/s640/DSCF0402.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--_zQVq_UAEo/UfgIGE4ytrI/AAAAAAAAG74/B-ZqvIuliWg/s640/DSCF0415.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-YlNgjJZRY8Y/UfgIHpUhl5I/AAAAAAAAG8M/eDfocCdiITA/s640/DSCF0422.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZY0DyRGUM4M/UfgIJQgp7XI/AAAAAAAAG8o/fjvR05AAR8A/s640/DSCF0433.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GZbAv4WQEqM/UfgILnHT4sI/AAAAAAAAG9Q/qq2laQDf5vE/s640/DSCF0439.JPG[/IMG]
-
Ach piekny On. :):)
-
Borys pojechał do DS na śląsku- powodzenia chudzielcu ;)
phase replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Przynajmniej wiadomo, ze ludzie widza Boryska. Widocznie to nie byl te Pan.. -
No to milego wypadu do lasu. :) u nas tez dzis lepiej, chociaz slonka brak, zaraz pewnie bedzie padac, ale jeden taki dzien moze byc.
-
Wyglada jak duzy szczeniak. Cuuudny. :):)
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7xsiIII9adg/Ufd7KAwoN9I/AAAAAAAAG4s/gXNVeJ6Z9TQ/s700/DSCF0184.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jMdKB500A8w/Ufd7KnUQW2I/AAAAAAAAG40/suU9J7IGCJY/s640/DSCF0189.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6ibzGVuRhOs/Ufd7LX_ReAI/AAAAAAAAG48/HxQ2B4X6jz8/s640/DSCF0197.JPG[/IMG] Babko babko udaj się, jak się nie udasz to Cię zjem. :diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mc_pnR4VBa8/Ufd7MqXD1rI/AAAAAAAAG5M/LcQgroTyimk/s512/DSCF0209.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-thtVbvpI7GA/Ufd7GX5RvfI/AAAAAAAAG4A/Fbir3kmV3s4/s640/DSCF0157.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ccPEwCNwbo0/Ufd7G0t2UtI/AAAAAAAAG4E/l4F2qk_F0NA/s640/DSCF0158.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-atDwml00l6g/Ufd7Hpaf2dI/AAAAAAAAG4M/0HgWYebGrnQ/s700/DSCF0162.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Q-z3p1ayOSs/Ufd7IdfICyI/AAAAAAAAG4U/BoR9OCbsDXo/s700/DSCF0164.JPG[/IMG] I Krynica Morska: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9G0O-52xYPs/Ufd7JXgJQ1I/AAAAAAAAG4k/mWupbj9KGL0/s700/DSCF0181.JPG[/IMG]
-
Parę zdjęć z obozu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8rMB9ct4lSQ/Ufd7BWCgdQI/AAAAAAAAG3U/p9uEMwYkvAw/s640/DSCF0143.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6veS7zoqnUw/Ufd7B5MdzlI/AAAAAAAAG3k/cuv9oLUjL3c/s640/DSCF0150.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-p_Thqr6ZEeU/Ufd7CIxw4JI/AAAAAAAAG3g/vgoNut64ZnY/s700/DSCF0153.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2oW7KT5edeM/Ufd7DnuoSKI/AAAAAAAAG3s/LCDXJqbYztw/s700/DSCF0155.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-A8an-ivaE1g/Ufd7FUK-0hI/AAAAAAAAG30/NuNHx6Mx9qc/s640/DSCF0156.JPG[/IMG]
-
[quote name='rashelek']Biegania nienawidzę, po prostu koszmarne to jest. A nie wolisz np. jeździć na rowerze? Żabcię przypiąć do koszyka i na wycieczkę :) Nooo zwłaszcza jak jest 40* na dworze to najlepiej nie wstawać :D Domyślam się, niby się czeka na informacje ale jednak lepiej jak telefon milczy... Trzymaj się jakoś![/QUOTE] Ja to lubię biegać, kiedyś nawet biegałam w AZS, klubie sportowym. :) Rower też fajna sprawa, ale gdzie tu jeździć nim. Żabcię bym nawet do koszyka włożyła, ale to takie głupie, że zeskakuje. :roll::shake: I niech milczy, jeszcze chciałabym odwiedzić babcię. [quote name='magdabroy']Przykro mi :( Musisz to jakoś przetrwać ;)[/QUOTE] Wyjścia nie mam, ale teraz to tylko w głowie.. :(
-
[quote name='rashelek']Sama prawda i tyle :loveu: Ooo to metoda dla mnie, chyba musze jej spróbować :loveu: Przykro mi z powodu prababci...[/QUOTE] Ja to bym z miłą chęcią biegała, ale przyznam się szczerze, że po prostu samej nie chcę, a nie ma niestety nikogo kto by biegał. Dla mnie to też dobra metoda. Bo ja mogłabym spać, leżeć i czasem w ogóle nie wstawać z łóżka. :evil_lol: Dziękuję.. Z rodzicami czekamy na jakikolwiek telefon, chociaż trochę się tego boję. :(
-
[quote name='rashelek']Ile Żabko-zdjęć i wszystkie cudne :loveu: Ona jest po prostu przeurocza! :D A co do odchudzania, odkryłam ostatnio dietę cud! Wystarczy troche nerwów i od razu waga spada, ja w ciągu 4dni zgubiłam 1,5kg :lol:[/QUOTE] Hihi, Żabci na pewno by było miło, jakby widziała takie słowa. :) Ejj! Ja słyszałam, że podobno długie spanie też odchudza. :hmmmm::evil_lol: [quote name='marra']Hej :) dawno mnie nie było ale usprawiedliwię się urlopem :) co słychać ? ja już zdążyłam z Bobkiem oszukać po raz kolejny przeznaczenie, niewiele brakowało a mogła już dziś być za TM. Na szczęście wszystko dobrze się zakończyło, po trudach dochodzi powolutku do siebie.[/QUOTE] Hej. :loveu::loveu::loveu: Faktycznie dawno Was nie było, długi ten urlop. :crazyeye: Jeju, na szczęście wszystko dobrze się skończyło! Daj znać u siebie na wątku co u Was, bo trochę czasu minęło i na pewno nie jedną przygodę mieliście. No i fotki daj swoich "łobuziaków". :loveu: Prababcia w szpitalu, jest tragicznie.. Godziny/dni a umrze... :(:(:( Smutno mi , bo ona by wszystkich chciała uszczęśliwić, by tylko było im dobrze, ona zawsze odżywiała jak tylko ktoś ją odwiedził. Naprawdę wspaniała osoba..
-
Jak sie usmiecha to inaczej wyglada.cudny chlopak.:)
-
Uuuuuuuuuwielbiam Twoja cala ekipe. Popcorn jest naprawde przesliczny!
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
phase replied to winter7's topic in Już w nowym domu
No prosze bardzo nareszcie widza Kostka. :) jesli chodzi o Ostrode, mam niedaleko od czasu do czasu moglabym "sprawdzac" co u Kostka. Trzymam kciuki.