Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. I ja się dołączam do powyższych pytań.
  2. [quote name='NESTOR.NOTABILIS'][FONT=comic sans ms]Ty to wiesz jak skraść serce hodowcy, co? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ach Ty .... :eviltong: Ale poważnie to bardzo dziękuję. Jak zawsze jest mi ogromnie miło [/FONT]:loveu:[/QUOTE] hihi, naprawdę podziwiam Cię ile wkładasz serca w tą hodowlę. Tyle psiaków i to jakich zadbanych, pięknych, ułożonych. Właśnie tacy ludzie powinni dawać przykłady! Brawo!
  3. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-ZvdSPuxf9m8/UgJ2d-1xT-I/AAAAAAAAEiw/xs1A1DvPqHw/w640-h424-no/DSC_0192+%2528Kopiowanie%2529.JPG[/url] leniuchy jakie. :)
  4. Cuuuuuuuuuuuudowne wieści!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. Słodkości. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. Dziewczyna w swoim żywiole. :loveu:
  7. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IVT2DJhRtfc/UgkMFomykeI/AAAAAAAAHWY/St-Wxr8wUkg/s512/20130807_181636.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-msK2T7z-4mI/UgkMGv5HklI/AAAAAAAAHWk/AiQgqDCh75I/s512/20130807_182520.jpg[/IMG]
  8. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xej7N1oON8U/UgkMEP3qagI/AAAAAAAAHWM/La8qfLh79iY/s700/2013-08-10%2014.47.53.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ByZtMn2iJvM/UgkMEx7FfLI/AAAAAAAAHWc/Rd5lznm_KbY/s700/2013-08-10%2014.49.06.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-k5TBnZ7acGE/UgkMIfLSuFI/AAAAAAAAHW0/1-s10R5ksog/s700/Gh.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Llj-X_lKXRU/UgkMJ0CRA8I/AAAAAAAAHXE/duOslYyWcFg/s512/Jxj.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5W9pFSeo76w/UgkMKk-O8tI/AAAAAAAAHXM/bt9dYA-tE2M/s512/Vj.jpg[/IMG]
  9. Mam już nasze wspólne. Ucięty łeb mam dzięki siostrzyczce, która robiąc zdjęcia chyba była ślepa. :diabloti: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OeP8fStuxTc/UgkMAzkFM2I/AAAAAAAAHVs/Mm_MNSc3M94/s512/2013-08-10%2014.32.02.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-n3T25eCtWCA/UgkMJChqt4I/AAAAAAAAHW8/aiqW8rJ-cHc/s512/J.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--ae-FnXuAlU/UgkMB4E1-1I/AAAAAAAAHV0/CqRzK6eM9So/s700/2013-08-10%2014.44.31.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LgPjxomBPi8/UgkMCriyroI/AAAAAAAAHV8/DgJPCzj0SSI/s700/2013-08-10%2014.45.14.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-x5fUL1Q7_to/UgkMDVmATJI/AAAAAAAAHWI/l8oCP3D0d38/s700/2013-08-10%2014.45.58.jpg[/IMG]
  10. I jak i jak? Dogadali się chłopaki?
  11. Sama jakbym go zobaczyła to już byłby dla mnie wygrany. Robi chłopak wrażenie.
  12. [quote name='phase']Olsztyn Imię: [B]Grand [/B] Numer rejestru: 336/2013 Wiek: 5 lat W schronisku od: 04.2013 Wielkość: duży Uwagi: nie powinien mieszkać w domu z dziećmi. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-g2XGitWjsXE/UXQmnX0eLeI/AAAAAAAACL0/W3nUwp3QF-I/s640/IMG_7463.JPG[/IMG][/QUOTE] W nowym domu.
  13. [quote name='phase']Imię: Kier Numer rejestru: 354/2013 Wiek: 8 lat W schronisku od: 05.2013 Wielkość: średni/duży [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jp8oKGH_tzM/UgS7rErMfCI/AAAAAAAADtk/fMLFstEjt6s/s512/DSC_0419.JPG[/IMG][/QUOTE] za TM........ [*]
  14. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-txQflRdL7Og/UgkGcnNQ_ZI/AAAAAAAAHVE/Hj9j5nmFFyQ/s512/IMAG0508.jpg[/IMG] Nakryta na kradzieży wody z balii (gdzie w ciepłe dni się moczyliśmy) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_nRtKuGzl6c/UgkGdxhRL6I/AAAAAAAAHVU/UntYJ1uIfwA/s512/IMAG0549.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-S8DEL5Vfeoc/UgkGeejHmUI/AAAAAAAAHVY/asHOVsDnx4c/s700/IMAG0551.jpg[/IMG]
  15. [quote name='unikatowydiament']fotki świetne:loveu:[/QUOTE] Dzięki. :):) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-tlWv30qz1LI/UgkGYxPcBqI/AAAAAAAAHUY/vrJ2gf3XZhE/s640/20130810_201830.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JSDypFkkbcs/UgkGaA1LqyI/AAAAAAAAHUk/sizglbmjGWQ/s640/20130810_201835.jpg[/IMG] Wygodny pies.. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VC0xwOozjxs/UgkGbTD5ZWI/AAAAAAAAHUw/Ucd2P7sHrls/s640/20130810_221812.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AyNItKtsZUM/UgkGak5D5XI/AAAAAAAAHUo/sshxqYH5Isg/s640/20130810_221818.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lA_GOWc3KO4/UgkGcS09wSI/AAAAAAAAHU8/VSqhj3KxWVk/s512/IMAG0506.jpg[/IMG]
  16. Żabcia znalazła posłanie dla siebie... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oG66QtR4mRE/UgkGT0mLZdI/AAAAAAAAHTw/ZpXpeIdItzI/s640/20130807_205427.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-w_LyMe8X8u0/UgkGVXV5tBI/AAAAAAAAHT4/G6y0UDU0lW4/s640/20130808_104812.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-w7OAnRpKXsY/UgkGWG0jYuI/AAAAAAAAHUA/HY8OTVcl4tI/s640/20130808_104818.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-yb2d4b6kxN0/UgkGW5Y8DoI/AAAAAAAAHUI/au62MsI0Olo/s640/20130808_105006.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IeSiDi6GNjc/UgkGX97RRgI/AAAAAAAAHUU/FlyikhNaJpw/s640/20130809_130822.jpg[/IMG]
  17. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AU7hV3zi6d8/UgkGPUT1GdI/AAAAAAAAHTA/u_Rf6CdNUcQ/s640/2013-08-10 14.42.13.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rNiOUad7wNw/UgkGRzvRdfI/AAAAAAAAHTU/pLrPSZXuma0/s640/2013-08-10 15.08.46.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--Hmb16SVUhQ/UgkGSkUtT9I/AAAAAAAAHTk/p_DG7EZ9OV8/s640/2013-08-10 15.14.56.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-53Ft7wnr66c/UgkGTL9hwnI/AAAAAAAAHTo/RJkmh3CtTrc/s640/20130806_195101.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5DIaM9AZtT0/UgkGSITeSlI/AAAAAAAAHTY/AOiMN3FRuyQ/s512/2013-08-10 14.42.43.jpg[/IMG]
  18. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NtBLOBdDghA/UgkGKcgWjrI/AAAAAAAAHSY/osVM_qxzpHQ/s640/2013-08-10%2014.39.13.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AOgdJhY8e0A/UgkGMHqRhtI/AAAAAAAAHSo/1qV_CS443_s/s640/2013-08-10%2014.39.41.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XwA0gKZPSuA/UgkGLUGCmXI/AAAAAAAAHSg/WNOc0w5HwLc/s640/2013-08-10%2014.40.23.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FeYhEl8YvkA/UgkGNGZyzAI/AAAAAAAAHSw/_xoPJ2kqQ9g/s640/2013-08-10%2014.41.00.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3p0m3OoFoZk/UgkGOGfEl-I/AAAAAAAAHS4/abac7gk-OJU/s512/2013-08-10%2014.41.46.jpg[/IMG]
  19. No to macie na razie samą Żabcię. :) Mamy jeszcze nasze wspólne fotki. :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FDmasCV0S68/UgkGEHExocI/AAAAAAAAHRo/oExgKVR4u88/s640/2013-08-10%2014.33.02.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-yDEfem6kx_k/UgkGFkzonKI/AAAAAAAAHR0/nSQKbpcC7zo/s640/2013-08-10%2014.34.14.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1fFngbwYCOE/UgkGF21D75I/AAAAAAAAHR4/YtBvbIXOfHA/s640/2013-08-10%2014.34.42.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jtIT0YrGQaI/UgkGHOEP1gI/AAAAAAAAHSA/JzA_g6RatVU/s640/2013-08-10%2014.36.30.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PiyYqd41ZU0/UgkGJpE7v2I/AAAAAAAAHSQ/TOCL7G_d6ss/s640/2013-08-10%2014.37.37.jpg[/IMG]
  20. Siemanko. :) U nas kiepsko z pogodą, jakby już lata miało nie być..
  21. Szczyl mi się bardzo podoba. :) Pięknie rośnie.
  22. [quote name='Ty$ka']Cześć :) Cieszę się, żę wróciliście. I czekam na fotki :D[/QUOTE] Dzięki. :loveu: Wstawię dziś, tylko później. :lol:
  23. Ach, nieziemsko jest chłopak przystojny. :):loveu: Gratuluje. ;)
×
×
  • Create New...