-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Mina niewiniątka. :loveu::loveu::loveu::loveu: pzdr.
-
[quote name='Pixeloza'] Jutro o 7.30 fryzjer więc oto fotka Pixela przed ;) [/QUOTE] O tej godzinie bede sie przewracac na lewy bok. :evil_lol: Czekam na rezultat wizyty. :)
-
[quote name='magdabroy'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-tGPi3bSAEqM/UgpUIKl91JI/AAAAAAAAHYc/1loEtTOiqQ8/s640/P5010216.JPG[/URL] pasowali do siebie :)[/QUOTE] Uwielbiam to zdjęcie. Dogadywali się, może w domu Kapsel się troszkę bał Żaby, ale na wsi naprawdę właśnie tak ze sobą spędzali czas..
-
Jordan to baaardzo piękny, przystojny pies. Dziwię się, że jeszcze on nie w swoim kątku..
- 1607 replies
-
- basset
- bezimienny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zapiszę sobie wątek..
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Witaj Madziu. :) [quote name='magdabroy']Oto co myślały o wspólnym pozowaniu do zdjęcia :diabloti: [/QUOTE] :grin: Urok białego pieska, bruuud. :loveu::evil_lol: [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_2562_zps5e3e55e7.jpg[/url] -
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PtoSG5uVgco/UgpUSswYnAI/AAAAAAAAHZ8/7tIRqMM_8eI/s640/P5030585.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gilpTb5bQlw/UgpUTPPaHlI/AAAAAAAAHaE/B36AP4L_WNw/s640/P5030597.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4MWpzbuSYjs/UgpUT694WNI/AAAAAAAAHaM/QqhdXZ5Dtks/s640/P5030604.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-s8l9OrZKemY/UgpUO6tHCeI/AAAAAAAAHZU/IH4SrkWySf8/s640/P5020416.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-yLFsbPvNvWc/UgpUPWcIiaI/AAAAAAAAHZc/sUcmIwdnHhc/s640/P5030508.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-H-Xa6d-B_CA/UgpUQUFRLyI/AAAAAAAAHZk/sLpCA1QSO4c/s640/P5030536.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jhw4pVy5_yc/UgpURUqF-VI/AAAAAAAAHZs/EE8AR-z69mY/s640/P5030541.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PcFpJa_iP3E/UgpUR0ummQI/AAAAAAAAHZ4/RgeTLu6SMbg/s640/P5030549.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9CFOyQXA3pE/UgpUKPPTJ7I/AAAAAAAAHYs/07uhM3SdLsA/s640/P5010226.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2Q0AqLHZE8s/UgpUK5lz3fI/AAAAAAAAHY0/o9gCg-QvBHM/s640/P5020361.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mEZoz_f6Gzw/UgpULyKxosI/AAAAAAAAHZA/hjYqJycrFB4/s640/P5020368.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9bzGFKFNcsY/UgpUMgr6DpI/AAAAAAAAHZE/RAgQ4RWTBUc/s640/P5020401.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZWyWYkNDA2U/UgpUNyxnyqI/AAAAAAAAHZM/YbhFRUMIOi4/s640/P5020415.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fQ1Yuaz1xo8/UgpUFOj0OdI/AAAAAAAAHYE/Bfj2hCMu7aQ/s640/P5010180.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WxHeB_L4qzE/UgpUGMGwDjI/AAAAAAAAHYM/EcCKD4OjMPA/s640/P5010193.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--nfdiOhNjRQ/UgpUHF_Nx6I/AAAAAAAAHYU/GOZeDjmfMY0/s512/P5010201.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tGPi3bSAEqM/UgpUIKl91JI/AAAAAAAAHYc/1loEtTOiqQ8/s640/P5010216.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PzlW0te-WoQ/UgpUJPH9jzI/AAAAAAAAHYk/YayaFeI7ny8/s640/P5010218.JPG[/IMG]
-
[quote name='rashelek']Ślicznie razem wyglądacie :loveu: Na pchły polecam kupić kropelki, u nas się sprawdził Sabunol, pcheł nie było już po 2 dniach ;)[/QUOTE] Dziękuję. :oops: Na wsi się nie maluję, to nałożyłam wtedy okulary. :diabloti: Już obroża kupiona, więc ją użyjemy, sprawdzimy. :lol: [quote name='magdabroy']Oba dzióbki mogą być :diabloti: Ja krople na kleszcze i od razu mamy zabezpieczenie na pchły ;)[/QUOTE] :evil_lol: No właśnie bodajże rok temu nic nie kupowałam, bo był spokój. Raz brałam kropelki, bo zostało po moim "tymczasowiczu" Kapselku. Dawno, dawno temu. Teraz już wzięłam obróżkę, by ją sprawdzić. [quote name='Sonka95']Cudowne wspólne foty i Żabcia całująca :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dziękujemy pięknie. :loveu: Wróciłyśmy od weta. Ile wstydu i śmiechu Pulpet dał.. Najpierw się buntowała przed wejściem, że prawie się ześlizgnęła z obroży. :modla: W poczekalni piszczała, szczekała, wariowała. Kundelek tylko na nią się gapił i kręcił głową. Była jeszcze dziewczyna z labradorem - prze, przepięknym!! Biszkopcik, spokój nie pies. Była straszna kolejka. Szczepienie przeciwko wściekliźnie podrożało.. Ale 4zł Pani mi podarowała. No i Żabcia dostała smakołyki za spokój w czasie dostawania zastrzyku. Zuch dziewczyna! Waży 8,3kg. Przydałoby się zrzucić kg.. A jak pisałam przy odpowiedzi Madzi o Kapselku to to on. :loveu: Był u mnie na Majówkę, pojechaliśmy na wiochę, parę lat temu (ode mnie ze schroniska), jak wróciliśmy po weekendzie to już była na niego rodzinka. No i tak pojechał do nowego domku.. Chociaż przyznam się, że żałuję, iż nie naciskałam rodziców na niego, bo oni też nim byli zafascynowani.. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MYSa1eoGlgU/UgpUBax_ZYI/AAAAAAAAHXg/1yY6XVxap54/s640/P3310380.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QEMHFZ0GZCQ/UgpUB19gWMI/AAAAAAAAHXs/RFidGJG1Nq0/s640/P5010121.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gGzQ-4Pvt7Q/UgpUBoIbPoI/AAAAAAAAHXo/YnPsrVyNVq8/s640/P5010143.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZrZeuCiRt9s/UgpUDJU24oI/AAAAAAAAHX0/RnPKuna6DpE/s512/P5010150.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UmgRLBM5JTw/UgpUEMCcYQI/AAAAAAAAHX8/31yuup41yW4/s512/P5010177.JPG[/IMG]
-
Jaki mały chomik. :loveu::evil_lol:
-
[url]http://imageshack.us/a/img843/9117/z0qa.jpg[/url] Rubin jaki śpiący. :lol: Abby to naprawdę jak księżniczka, cuuudowna jest. :loveu:
-
No proszę ile zdjęć. Bardzo piękne, naprawdę. [url]http://i44.tinypic.com/qyu0m0.jpg[/url] :loveu: [url]http://i41.tinypic.com/n2hoj6.jpg[/url] :grin::grin: [url]http://i40.tinypic.com/or87ys.jpg[/url] na co patrzył Max? :cool3:
-
Ale tooooort cudny. :loveu::loveu: I ode mnie najlepsze życzenia dla Ciebie i mamy. :):calus:
-
[quote name='magdabroy'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-msK2T7z-4mI/UgkMGv5HklI/AAAAAAAAHWk/AiQgqDCh75I/s512/20130807_182520.jpg[/URL] sweet focia :loveu: A gdzie dziubek :diabloti:[/QUOTE] :roflt: masz na myśli taki? :evil_lol: [IMG]http://demotywatory.pl//uploads/201106/1307193692_by_DestroyingAngel_600.jpg[/IMG] czy taki? :loveu: [IMG]http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdjjofpajM1rjhvjxo1_500.gif[/IMG] [quote name='pcheelkaa']Żabcia na rękach jaka malutka :loveu: a jaka całuśna ![/QUOTE] A jaka grubiutka. :lol::evil_lol: Oj tak! Wtedy to się śmiałam, bo tak się rozcałuśniła, że wierzyć nie mogłam. :) Zawsze to jakieś pamiątkowe fotki są. :) Pulpet ma pchły a na pewną jedną, bo tylko 1 znalazłam.. Dzisiaj pojechałam kupić szampon nowy i obróżkę przeciwpchelną. Jak na złość ciągle leje, a dziś miałyśmy iść do weta na szczepienie przeciw wściekliźnie i odrobaczenie.
-
Chłopakowi się podoba. :):):)
-
Jak takie coś może się dziać w ogóle?? Oni ją z ulicy wzięli czy jak?? Masakra... Nie można gdzieś zgłosić tej "sędzinki" ? Macie w planach kiedyś wybrać się na wystawę do Olsztyna?
-
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
phase replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę. :) -
Borys pojechał do DS na śląsku- powodzenia chudzielcu ;)
phase replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Straaaaasznie sie ciesze ze chlopakowi sie udalo. Powodzenia!! -
No właśnie widać na zdjęciach, że pogoda odmówiła posłuszeństwa...