-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Dzien dobry. :)Zdrowka zyczymy!!
-
Kala swietnie wyglada w tych szelach. Fajne wspolne fotki.
-
Sliczna ona jest, chyba sporo ma energii. :)
- 1417 replies
-
Jest niesamowity,gratuluje.
-
:diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wBweoGL7iFg/UfUSj2a8G7I/AAAAAAAAGs8/xy8KMHvdrPA/s512/DSCF0250.JPG[/IMG] Szalona Sara [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mtqXL525HXs/UfUSiwluobI/AAAAAAAAGs0/Drj7xuqowd0/s640/DSCF0241.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-T9475ek4_FE/UfUTE0i3lxI/AAAAAAAAGt4/Tdr6wy05deU/s512/DSCF0271.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-c6XZDkLeHgM/UfUTFVgOVjI/AAAAAAAAGtg/vRkMjknVBp4/s640/DSCF0317.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0F0MzN09OA0/UfUTGa5bRbI/AAAAAAAAGts/9QjkF7neKac/s640/DSCF0343.JPG[/IMG] Niesamowicie piękny ONeczek. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PuDmMbKVPPs/UfUTHB1eAAI/AAAAAAAAGt8/DnH-d_cYdd4/s700/DSCF0362.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6ngEhBrZZEk/UfUTGiCHdUI/AAAAAAAAGtw/pJ1EFU0HcVo/s700/DSCF0356.JPG[/IMG]
-
[quote name='Molowe']Udanego wyjazdu! a pogoda dzisiaj podobno nad morzem jest kiepska ale nie martw się od czwartku ma być już cieplutko :loveu:[/QUOTE] D.pa dopiero jako tako od piątku zaczęła się robić pogoda a my w sobotę już żegnaliśmy się z morzem... :( [quote name='understandme']Udanego wyjazdu też życzymy! :)[/QUOTE] [quote name='Ty$ka']To gratuluję wyboru :) Oby był trafny ;D I miłego wypoczywania :)[/QUOTE] [quote name='Błyskotka']Miłego pobytu :)[/QUOTE] [quote name='Sonka95']Wypoczywajcie ;) Pogoda to nad morzem się szybko zmienia ...[/QUOTE] Dziękuję Wam prze, przepięknie! :loveu: Ogólnie było SUPER!!! Co chwila coś zwiedzaliśmy, jedliśmy rybki. Jedynie pogoda nam dowaliła psikusa, bo dopiero w piątek po południu zaczęło się robić pięknie (a my zamiast plażować to z rana zrobiliśmy sobie wycieczkę do Gdańska, ale rano zapowiadało się być brzydko..). W sobotę już o 10 byliśmy na plaży, no i po 17 poszliśmy na PKS. Pierwszego dnia już zwiedziliśmy muzeum Stutthof ("wrażenie" zrobiły na mnie buty, niektóre były takie malutkie... no ryczeć mi się chciało; wierzyć się nie chce, że ludzie naprawdę przeżyli w swoim życiu taki horror.), było cholernie zimno... Drugiego dnia pojechaliśmy sobie do Krynicy Morskiej (pozwiedzaliśmy, poszliśmy nad morze i nad zalew), zjedliśmy przepysznego dorsza; oczywiście pogoda nie dopisała.. Trzeciego dnia zwiedziliśmy Gdańsk (a dokładnie to poszliśmy sobie na PGE ARENĘ, normalnie weszliśmy do środka stadionu i wszystko oglądaliśmy, niesamowite!), swoją drogą mamy w planach pojechać w sierpniu na mecz Polska-Dania; poszliśmy jeszcze na latarnię, Nowy Port, Wisłoujście, widzieliśmy prom Scandinavia - nie zmieścił mi się w obiekcie. :lol: Pod wieczór jeszcze przeszliśmy się nad morze już w Sztutowie (Marek nazbierał parę bursztynów). No i czwartego dnia już siedzieliśmy nad morzem w Sztutowie. Ogólnie wczasowanie nam się udało, było świetnie! Jedynie pogoda nie dopisała, od chodzenia porobiłam sobie bąble na nogach, no i Żabci mi zabrakło... Najśmieszniejszy był mój powrót, siedzi w domu brat z kolegą, wchodzę, psa nie widać to pytam gdzie jest Żaba? A on na wczasach. Myślę sobie to żart? Znowu pytam no gdzie jest pies? A ten do Danielka "Widzisz, nawet nie zapyta co u brata tylko od razu gdzie pies" :diabloti: Jak tą grubaskę zobaczyłam to myślałam, że nigdy jej nie puszczę.. Na razie tylko parę naszych i napotkanych psiaków, potem lub jutro postaram się dać Żabunią i parę z wczasów. :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JWCVDeIsg0A/UfUShZjxWuI/AAAAAAAAGso/8yRbYM7XyDA/s512/DSCF0185.JPG[/IMG] Tu chyba najbardziej widać mój aktualny kolor włosów. :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ONd5IN4mJ4o/UfUS_UTHmLI/AAAAAAAAGtU/YRtsfhgStGI/s512/DSCF0267.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-uIOS5JUYf-I/UfUSh-E7BDI/AAAAAAAAGss/pdBLxXeL05I/s640/DSCF0211.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bTEXxLA-Q78/UfUSka1sJQI/AAAAAAAAGtE/g4uAGIsO8eI/s640/DSCF0252.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7N-GWPk-NYo/UfUSlGUmybI/AAAAAAAAGtM/fjVEIWApnxk/s640/DSCF0254.JPG[/IMG]
-
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
phase replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Bidulinka..... -
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
phase replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
I ode mnie wszystkiego najlepszego zdrowka przede wszystkim! :)Slodki Kubulek. -
I ode mnie gratulacje. :)
-
Cuda pieknosci slicznosci idealy.
-
Bardzo smutna Fruzia .......... ma dom i cztery pańcie do kochania :).
phase replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Biedna niunia.. oby szybko sie to zagoilo! -
Jaki cudny maluch. :):)
-
Szczesliwa Wiki. :)
-
Przyszlam poczytac jak Wam czas mija, poogladac nowe fotki a tu takie wiesci.. bardzo mi przykro, ciezko cos pisac w takim momencie, ale naprawde wiem co czujesz. Trzymaj sie kochana. Masz Sonie, nie jestes na szczescie sama. :calus:
-
Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!
phase replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Bardzo bardzo mocno trzymam kciuki za domek!! Daj ciocia od razu znac jak poszlo spotkanie i jak zareagowala Gruzja. -
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
phase replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
I ja dolaczam do pytania co u Tuptusia? -
Jejku..... tak bardzo mi przykro.... [*]Trzymaj sie...
-
Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!
phase replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Faktycznie nie ma zadnych wiesci co z Gruzja. Prosze dajcie znac czy dziewczyna w domku. -
EUTANAZJA, CZY TO JEDYNE WYJŚCIE? Parys za TM
phase replied to Pyrdka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na razie zapisuje, jutro doczytam -
[quote name='rashelek']Miłego wypoczynku!!! :loveu:[/QUOTE] dziekuje slicznie kochaniutka. :loveu::loveu: wlasnie jedziemy juz autobusem, mamy wifi. Tylko cos pogoda taka sobie. :(
-
[quote name='rashelek'] 0statnio czytałam, że najczęstrzym błędem przy odchudzaniu jest jedzenie rzadko. A wtedy organizm odkłada więcej tłuszczu "na później" i dlatego człowiek nie chudnie, a wręcz przeciwnie ;) I ja to widzę po sobie, że np. 2 tygodnie jem 3x dziennie i od razu mi waga skacze, jak te same porcje dzielę na mniejsze i częstrze posiłki to jest wszystko w porządku. Widzę Żaby pomoc w koszeniu była nieoceniona :diabloti: Nie czekasz na wyniki BW jednak?[/QUOTE] A bo to prawda (niestety).. z tym odchudzaniem to ciezka sprawa.... :( szczegolnie dla nas kobiet. Na dodatek ja wrecz zazdroszcze mojemu Markowi bo on wysoki ale chudy. I przy nim po prostu czuje sie gjuba. Ale jak wrocilismy do domu to padla. :) Po przemysleniu juz wybralam Administracje. Jak nie bedzie bardzo ciezko to zawsze w przyszlym roku moge zaczac kolenny kierunek. [quote name='Sonka95']To super , że się podobało :) Ja wole nie wiedzieć ile przytyje po wakacjach , bo teraz co chwile coś jem ;)[/QUOTE] Ja to juz nawet wole nie stawac na wadze.. A my z Markiem jutro jedziemy nad morze do tego Sztutowa. Wracamy w sobote. Bede odcieta od neta, tableta nie biore, trzeba troche odpoczac od wszystkiego. Zabulek ze mna teraz spi, jak ja wytrzymam bez tej krzykaczki? Tym bardziej ze zostaje ona tylko z bratem.. Slemy buziaki i... do napisania. :):)