-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[quote name='rika']Tyler jest po innym wilkołaku :cool3: ale na PW czekam oczywiście :loveu: Rzeczy mamy z ebaya najwięcej. Trochę też szyję ;)[/QUOTE] Ja to też uwielbiam PW. :lol: Film zdecydowanie lepszy niż książka...
-
Bardzo pięknie wygląda w tej obróżce. :loveu: [url]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1070292_zps86e20c7f.jpg[/url]
-
Nadciąga zmasakrowany atak. :evil_lol: [url]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/cleo%209mies/DSC08392dogo.jpg[/url]
-
Bardzo ładnie chłopak wygląda. :) [url]http://images61.fotosik.pl/73/7031cc0fb7f41280med.jpg[/url]
-
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
phase replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
I ja przypominam o Bezuni... -
Jakie piękne zdjęcie, te mnie urzekło! [url]http://i167.photobucket.com/albums/u144/grannuska/IMG_0053m_zps99d8f445.jpg[/url] Ale macie dobrze. :)
-
Że ona jeszcze bez domku....
-
[url]http://photos.nasza-klasa.pl/48144702/2273/other/std/4c768dfa75.jpeg[/url]. lansik. :evil_lol::loveu:
-
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
phase replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Naprawdę chłopak jest śliczny, ładne fotki. -
łoooo jaka fajna wyprawa. :loveu: Ja dziś Żabcię zabieram na spacer, pokonamy może aż... 2 km.:diabloti: No ale jak na nią to dużo. Psiaki mają z Wami dobrze. :);)
-
[quote name='Sonka95']Dobrze, że nic poważnego nie stało ;) ale debili pełno :crazyeye: i takim to od razu powinni prawka zabierać ![/QUOTE] No pewnie, że tak! Powinni mu zabrać prawko i to od razu... Naraził na niebezpieczeństwo 9 osób........ [quote name='Ty$ka']I co z Markiem? W porządku? A ten gość jaką dostał karę?[/QUOTE] [quote name='rashelek']Kretyni są wszędzie :angryy: Jak sytuacja, lepiej coś z Markiem?[/QUOTE] Dziękuję, że pytacie. Marek hmm czuje się jakoś. Jest cały poobijany. Limo pod okiem, sam nie wie jak to się stało. Boli go bardzo noga, ma spuchniętą twarz.. Tutaj jakby kto chciał obejrzeć chociaż jak wyglądają auta.... [url]http://kontakt24.tvn24.pl/temat,czolowe-zderzenie-forda-i-audi-siedem-osob-w-szpitalu,95587.html?categoryId=0[/url] A z lepszych wieści to zamawiam dla Żabci niespodziankę, no i być może pojedziemy jutro na wiochę. :)
-
Udanej wycieczki. :)
-
[quote name='Don_Vito']Zebrałam się w sobie i obfociłam potworka :eviltong: [/QUOTE] Widzę, że bierzesz się za siebie. :evil_lol: Prosimy tak częściej. :grins:
-
Ile pięknych zdjęć. :loveu: Super wygląda. :loveu:
-
Super! Chwal sie nim! Napisz do moda moze on ja tam przeniesie.
-
Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!
phase replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']To jest pies, moim zdaniem, który prędzej umrze z głodu nim podejdzie do człowieka.[/QUOTE] Tez byla moja pierwsza mysl jak tylko przeczytalam, ze Gruzja czmyknela.... -
Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!
phase replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Jezusie......... jak to sie stalo?. Oj nie dobrze nie dobrze.... :(:( -
Maluch z mordki wygląda bardziej poważniej od Dudusia. :cool3:
-
[quote name='Sonka95']Hej dziewczyny :) ale stróże pilnują domu :) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-2Q0AqLHZE8s/UgpUK5lz3fI/AAAAAAAAHY0/o9gCg-QvBHM/s640/P5020361.JPG[/URL] ściana cała w plakatach :cool3: moja też by tak wyglądała jakbym miała swój pokój :evil_lol: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-QEMHFZ0GZCQ/UgpUB19gWMI/AAAAAAAAHXs/RFidGJG1Nq0/s640/P5010121.JPG[/URL][/QUOTE] Siemanko. :) Ściana tak wyglądaŁA. [*]:lol: Mój Marek jechał z kolegami na mecz, mieli czołówkę.. Ja tu siedzę w domu a on jest w szpitalu w Szczytnie! Powinnam tam być. Znaczy nic poważnego się nie stało, taka obserwacja, ale ciągle o nim myślę.. A temu który spowodował wypadek to bym nie wiem co zrobiła!! Powinni mu zabrać prawko i by trzymał się z dala od samochodów!!
-
Przyszłyśmy się przywitać. :)
-
Idealnie wyglądają na takim krajobrazie! [url]http://images61.fotosik.pl/53/f3778b641140f35amed.jpg[/url] Wspaniałe. :loveu:
-
[quote name='rika']Toć to chłopak :diabloti: [/QUOTE] Boże gdzie ja mam głowę. :modla: Proszę nic nie mówić Tylerowi. :lol: Pewnie czekasz z niecierpliwością na kolejny sezon PW. :cool3: A swoją drogą gdzie kupujesz rzeczy dla łobuziaków?
-
Bardzo ładnie wyglądają. Mała wyrośnie na przeepiękną dziewczynę.
-
[quote name='Ty$ka']Żabka na stogach siana :loveu: Wspólne Wasze zdjęcia też fajne i jeszcze te sceny miłosne :siara: :lol: A Kapselek bardzo mi się podoba, tylko aż dziw, że tak duży pies bał się małego szkraba (czyt. Żabki) :lol: Ale z niej postrach :D[/QUOTE] Dzięki,dzięki. :) Hahaha. :evil_lol: A no ja to myślałam, że to żart. :lol: Ale na łóżku już razem leżeli. :) [quote name='rashelek']Malowanie się jest niezdrowe dla cery :P Ja się nie maluje wcale już prawie rok i widze dużą poprawę :) A Tobie uważam, że makijaż nie jest potrzebny, przynajmniej na zdjęciach pryszczy nie widać :evil_lol: Kapselek to cudowne psisko, a ta fotka [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-s8l9OrZKemY/UgpUO6tHCeI/AAAAAAAAHZU/IH4SrkWySf8/s640/P5020416.JPG[/URL] jest wybitna :D[/QUOTE] Ja jestem dumna z siebie,bo wczoraj wyszłam do ludzi bez makijażu - a ostatni raz jak wyszłam na miasto bez make upu było to z 2 lata temu... W sumie nie chce mi się teraz malować. No muszę przyznać, że nigdy nie miałam problemu z cerą, że krosty, pryszcze. Jedynie od czasu do czasu jedna góra dwie krostki. Żaba się wcisnęła nawet do foty. :lol: Piłkę ucięłam, ale weź samemu rób zdjęcia i rzucaj piłkę. [quote name='Ty$ka']Co do malowania... też się nie maluję :P Jako jedyna w klasie... a pewnie też w szkole :lol: Na początku mnie pytali czemu tak, teraz przywykli ;). Jakiejś strasznej cery nie mam, by ukrywać swą twarz :D[/QUOTE] Ja to bym chciała się nie malować, ale jak tego nie robię (i tak maluję tylko oczy i czasem leciutko pudru dam, na pewno nie nakładam tapety, fuj!) to czuję się nie atrakcyjna, że wszyscy na mnie patrzą, bo jestem pasztet. :roll: Żaba wczoraj rzygała, chyba od tabletki na odrobaczenie, bo dzisiaj już spokój. Ale cholera mała się drapie. :mad: A tak ją wczoraj wyszorowałam.. Dziś jeszcze ją obejrzę.