Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. :shake::shake::shake: Do góry głowa, lisku, nie damy się tak łatwo :shake::shake::shake:
  2. Zaglądam do Barbiutki:loveu:
  3. Lisku a co ty robisz tak niziutko?:shake: na górę :)
  4. No proszę :) Ale jeszcze znalazłam to, może się przyda? [url=http://mapapomocy.dogomania.pl/]Mapa Pomocy Dogomaniakow[/url]
  5. Transport - pilnie poszukiwana osoba, która się przez to przekopie lub sama ogłosi :p ja muszę wracać już do pracy... [url=http://www.dogomania.pl/forum/f521/]Transport - Dogomania Forum[/url]
  6. Tu na dogo na pewno jest gdzieś wątek transportowy i mapa od kogo można oczekiwac pomocy w danej okolicy... niech no tylko poszperam:help1::candle::candle::candle:
  7. :-( Ryśku, dobrze znów Cię tu poczytać:)
  8. O rany , podnoszę, podnoszę, podnoszę bo WAŻNE :D
  9. Miki, trzymaj się. Jeszcze będzie dobrze, zobaczysz.
  10. Będę czekać i trzymac kciuki :nerwy: :kciuki::kciuki::kciuki:
  11. Och, jak miło to przeczytać:loveu: Jeszcze milej obejrzec takie zdjątka :loveu: Bafuś, trzymam kciukolce dalej bo chyba trochę działają;)
  12. hehehe a to babcia :cool3::loveu:
  13. Coraz lepiej. Gdyby jeszcze w tych oczkach pojawiała się zwykła psia radość życia:placz:
  14. Dużo wspaniałych wieści dzisiaj na dogo:loveu:
  15. Stanisławie :) Niniejszym gratuluję i życzę wszelkiej pomyślności w nowym domciu :lol:
  16. smutna rocznica:placz:
  17. Fifito, pewnie jeszcze nie wiesz jaki jesteś sławny:cool3: W moim domu widzieli cię w tv i dziś pytali czy masz swoją stronę w internecie... a potem bylo im tak ciężko patrzeć na te zdjęcia...:-(
×
×
  • Create New...