Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. [quote name='Martulinek']I ja z podpisu Oleny o Timusiu się dowiedziałam :) [/quote] I ja:D Pozdrawaim niniejszym Olenę84 :loveu:
  2. A co ja więcej mogę biedny żuczek :niewiem: Czy potrzebuje kasy na leki na skórne problemy? Jakie to wydatki? Jak jeszcze można pomóc?
  3. Timo, masz już jednego fana więcej [mnie:p]:) Szkoda tylko że domku ci nie mogę dać:(
  4. Ciepłe kolanka, gdzie jesteście? :-(
  5. Co nowego u naszej złośnicy;)
  6. Uf, na szczęście Koss się nie pogniewała za tą uwagę;) Co prawda ja widzę dalej "ten" wyraz, ale to chyba dogo wariuje;)
  7. Koss, proszę wyedytuj post w jednym słowie, bo ... :roll: :shake: marnie wyszło;)
  8. Goniu66, ja też często tu zaglądam. Ten psiak jest bardzo podobny do mojej Suni. Jeżeli ma jej temperament i charakterek - a chyba ma:razz::razz::razz: - mogę tylko zaświadczyć, ze byłby wspaniałym kompanem... I chyba tylko tyle mogę zrobić:-(
  9. O właśnie, właśnie :razz: Przy okazji przypominam o Koszałeczku:loveu:
  10. Orzesiu, trzymam kciuki!
  11. Robercik, ja też wiem jakie to trudne, ale... musisz się trzymać...
  12. Wygląda o wiele lepiej, na pewno jest po dobra opieką. Teraz chłopie będziesz miał jeden profil pysia korzystniejszy :lol: p.s. nie moge znaleźć nigdzie wzmianki o tym programie,a z kolei rodzice tak dokładnie opowiedzieli mi o tym psie, że nie mam wątpliwości o kogo chodziło:diabloti:
  13. Dzielna, silna,wspaniała psinka...
  14. TARA, zapamiętuję. Jesteś już w dobrych rękach, kochana. Nie damy więcej krzywdzić pieseczka.
  15. A tytuł wątku to już chyba można zmienić? Czy jeszcze czekamy co by nie zapeszyć;):p
  16. [SIZE=1][SIZE=2]Wstydze się takich myśli... ale nie potrafię myśleć o tym inaczej...[/SIZE][I] Pokazać im zdjęcia malucha odnalezionego i w czasie operacji. Pokazywać im te zdjęcia codziennie. Obowiązek codziennego przyglądania się tym zdjęciom co najmniej trzy-cztery godziny dziennie. Obowiązek patrzenia na te zdjęcia w zamkniętym pomieszczeniu, by można było sobie w spokojności patrzeć, patrzec, patrzec i może w tym pustym łbie jakas myśl powstanie. Zakaz zamykania oczu, obowiązek patrzenia dopóki nie oślepną, dopóki nie zwariują. [/I][/SIZE] Możecie na mnie nakrzyczec że to sadystyczne ale jak w takim razie nazwać skłonnosci ludzi, którzy odpowiadali a tego psa, którzy mu zrobili lub pozwolili to zrobić???
  17. Nie teraz Robi, nie po tym dobrym które spotkał Stasia i dało tyle nadziei.
  18. sama chcialabym wiedziec:shake: rodzina pamieta tylko ze wieczorem w telewizji:angryy:
  19. Zerżnę z Wikipedii, jeszcze jest szansa w tym roku na imprezę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:: Lucjusz imieniny obchodzi: 8 lutego, 11 lutego, 18 lutego, 24 lutego, 4 marca, 22 kwietnia, 23 maja, 20 sierpnia, 10 września, 19 października i 3 grudnia.
  20. Dzielna psina. Jestem dobrej myśli. Panowie weci, zróbcie co w waszej ludzkiej mocy...
  21. Dobre wieści dla Koszałka:) Czekam na dalsze.
×
×
  • Create New...