Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Te linki prowadzą do filmów, ale... moich:evil_lol::evil_lol::evil_lol: tzn. do tego, kto się akurat zalogował:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. Że też dopiero teraz tu trafiłam:roll: Piękna jesteś Kora!
  3. Wow naprawdę:lol::crazyeye::multi: A my tu siedzimy i się martwimy:evil_lol: Może nie ma czym:)
  4. Tak piękny i szczęśliwy jakby już wiedział że jedzie po lepsze życie:-( :-( :-(
  5. Jeżeli nie zaryzykujemy z pomocą, nigdy się nie uda.
  6. No łaaaał:loveu::crazyeye: bardzo się cieszę :) Piwku, nawet nie zdążyłam na dobrze rozgościć się na twoim wątku - a tu takie pozytywy:loveu: trzymam teraz kciuki za szybki DS :kciuki:
  7. melduję się, że się interesuję:cool1: ale na razie więcej niż tyle nie mogę pomóc...:placz:
  8. Mru, błagam Cię, nie zadręczaj się w ten sposób. Serce mi pęka na kawałki gdy czytam jak cierpisz:-(:placz:
  9. Uuuu... nieciekawie to wygląda:shake: może znajdziemy kogoś? Heeeej, ludzie! Pilnie DT! Pilnie!!!
  10. Szkoda tylko, że przelewy z piątkowego wieczoru "ujawnią" się dopiero w poniedziałek...:shake:[SIZE=1] Idź na szczęście, przelewiku:) edit: a, ktoś już o tym pomyślał ;) ja wolę na priv. [/SIZE]
  11. no, to rozumiem. Zaraz pójdzie grosz. Lub dwa:diabloti:
  12. Ja chcę numer konta:diabloti: Tylko szybko!:diabloti:
  13. Jejku, trzymaj się mocno. Spokojnych Świąt Tobie również:)
  14. Mru, tak strasznie,strasznie, strasznie mi przykro...:-(:sadCyber:
  15. :shake::shake::shake:Duduś, jak pomóc?:shake::shake::shake:
  16. [quote name='agniecha82x']kurcze a co napisali w tym fakcie :-o[/quote] [url=http://www.efakt.pl/artykuly/artykul.asp?Artykul=39231]Obdarli mnie ze sk
  17. Jestem jednocześnie i szczęśliwa:loveu: i tak strasznie zła na całe te polskie piekiełko:shake: Czy naprawdę piękno tego pieska widać dopiero z takiej odległości? Bafusiu, dla Biebie to pewnie i tak bez różnicy, więc p o w o d z e n i a:loveu:
  18. Dopiero teraz cię odnalazłam, biedaku:-(
  19. Coś dostałam e-mailem ważnego...:roll: czy mi się przywidziało czy co?:evil_lol:
  20. No nie:placz: Był w Olsztynie????:placz: A ja nic nie wiedziałam:-( A może jeszcze jest:razz:
×
×
  • Create New...