No łaaaał:loveu::crazyeye: bardzo się cieszę :) Piwku, nawet nie zdążyłam na dobrze rozgościć się na twoim wątku - a tu takie pozytywy:loveu: trzymam teraz kciuki za szybki DS :kciuki:
Szkoda tylko, że przelewy z piątkowego wieczoru "ujawnią" się dopiero w poniedziałek...:shake:[SIZE=1]
Idź na szczęście, przelewiku:)
edit: a, ktoś już o tym pomyślał ;) ja wolę na priv.
[/SIZE]
Jestem jednocześnie i szczęśliwa:loveu: i tak strasznie zła na całe te polskie piekiełko:shake: Czy naprawdę piękno tego pieska widać dopiero z takiej odległości? Bafusiu, dla Biebie to pewnie i tak bez różnicy, więc p o w o d z e n i a:loveu: