Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. ['] W tym roku o jedną świeczuszkę więcej...
  2. żadnych nowych wieści?:shake:
  3. Cóż u wariatuńcia?:cool3::loveu:
  4. I czerwony dywanik do samego posłanka...:loveu:
  5. Jak się trzyma psinka?
  6. Koszałku, martwię się ale wierzę, że wszystko będzie dobrze:kiss_2:
  7. Cóż, pewnie niedługo się dowiemy:p
  8. Zabieram psiaki na spacer - idziesz z nami Cora?
  9. Czekam na rozwój wydarzeń:razz::razz::razz::thumbs:
  10. Nie trać nadziei, Trufelku...:glaszcze:
  11. Chodź kochany, ciotka weźmie cię na spacerek...
  12. Jesteś cudowny, na pewno znajdziesz wspaniały dom:multi::multi::multi:
  13. :D w dogo sie godziny pokiełbasiły :evil_lol:
  14. Czyżby jakiś zagraniczny pancio???:cool3::cool3::cool3::razz::razz::razz:
  15. wlodi, złamałaś/eś mi serce tym zdjęciem...:placz::bigcry: Taki szczęśliwy...
  16. Byle nie za długo z tym myśleniem;) Coroczna nagroda dla najlepszego członka Klubu - zaszczyt mizania Prezesa po pleckach przez 10 minut:eviltong: :cool3:
  17. A może pora pomyśleć. Rysio - prezes. Pieczątka - odcisk łapy. Składka członkowska - trzy kości i paczka karmy miesięcznie. Hmmm?
  18. Kika czy u Ciebie wszystko OK?
×
×
  • Create New...