Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Trudno, nie poddawajmy się. Widocznie takie mieli kandydaci podejście i obowiązkowość, że strach powierzyć psa.:shake:
  2. dogo się czasowo rozjechało między postami:D
  3. Dinuś, znalazłam cię na jedynce:cool3::razz: A właścicielem się nie przejmuj, widocznie nie zasługiwał na Ciebie w najmniejszym stopniu. Znajdziemy lepszego, wcześniej czy później, zobaczysz:evil_lol:
  4. Tam sa takie ustawienia w profilu (zresztą każdy co ma konto pewnie wie:cool3:). Możliwe też że w wyszukiwarce nie znajdziesz żadnego profilu fikcyjnego
  5. Moja kochana kiedy się ty się w końcu doczekasz swojego człowieka?:-(
  6. Jest tak cudownie ... maluśki :D:loveu::loveu::loveu:
  7. Wpłaciłam przed chwilą drobną sumę. Mam nadzieję że dojdzie. Życzę spokojnej nocy, kojących duszę i ciało snów...
  8. A ciotka madcat mówi dobranoc, kolorowych snów o domeczku...
  9. Dobranoc psino. Niestety to jeszcze nie dziś:-(
  10. To czekanie mnie wykończy:comp26:
  11. Lucjusz, ciotki się zastanawiają, a ja tymczasem porywam cię na wieczorny spacerek po forum... Dobranoc, kochane cioteczki, wierzę ze każda wasza decyzja w sprawie Lucjusza będzie najlepszą z możliwych.
  12. Boję się że w samotności straci swój niepowtarzalny charakterek:shake:
  13. Naprawdę nikt nie wybiera się choćby w okolice, na groby? :-(
  14. Ja też, jak tylko będę mogła dzisiaj.
  15. A może wiesz coś więcej jak się mają psiaki?
  16. O, dzięki za informacje. Będę trzymać kciuki...
  17. Bywają też - niestety - beztrosko agresywni :shake:
  18. Martulinek, dziękuję za Twojego ostatniego posta, do Idy. Prawdę powiedziawszy, cały czas miałam w głowie te same pytania, tylko nie wiedziałam jak zadać je delikatnie. Bo w to, że każda z cioteczek chciałaby dla Lucka jak najlepiej, to chyba nie ma wątpliwości:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. OK. Ale o nie ja zaczęłam;) Ryśku, czy umyłeś łapki przed drugim śniadankiem???:cool3:
  20. Ludzie!!! Hej! Pomocy!!! Tyle dogomaniaków a nikogo z transportem? Pomocy!!! HALO!!!
×
×
  • Create New...