Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Macie jakieś legitymacje członkowskie Klubu Miłośników Ryska? Bo ja bym chciała:p
  2. Chcieć a móc... bolesna różnica:shake:
  3. [quote name='Ra_dunia']A do takich idiotów to tylko porządna kara pieniężna by przemówiła. Całkowite pokrycie kosztów sądowych + kosztów leczenia psa + kosztów interwencji + datek na organizację / schronisko... :angryy:[/quote] Tylko i wyłącznie w formie zajęcia środków przez komornika. Inaczej oleje i nie zapłaci.:angryy::angryy::angryy:
  4. Zdjęcia, zdjęcia, chcemy zdjęć Maniusia troszkę szczęśliwszego:)
  5. Maniuś gdybyś ty wiedział ile osób tutaj cię kocha biedulku :bigcry:
  6. [quote name='Megi3']to jest nas dwie:razz:[/quote] i ja jeszcze, trzecia;)
  7. Jak było naprawdę to już pewnie się nie dowiemy... Najważniejsze że pies przeżył i dostał drugą szanse od losu. Azor też.
  8. OKtawia, zgadzam się z tym co napisałas powyżej. Pamiętaj tylko że dopóki nas to dziwi i szokuje, dopóty jest szansa żeby to zmienić. Na "doł" najlepsza lektura wątków na podforum [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/"][B]Już w nowym domu :)[/B][/URL] [/B]
  9. Orzeszku, wracamy na czołówkę :)
  10. Pinio? Masz już chyba nowe imie i życie też zaczynasz nowe... spokojnej nocy malutki.
  11. Dobranoc Kropeczko. Dobranoc Maksiu. Dobranoc Zmysł;)
  12. Gross, jakoś cię piechu tu znalazłam i zapamiętuję wątek... trzymam kciuki bo masz duuuuuże szanse na lepszy dom:)
  13. Orzeszek właśnie sobie rządzi na pierwszej stronie... hop:)
  14. No, chyba że w przerwach między kolejnymi adopcjami;)
  15. [quote name='Zmysł']No to czas korzystać z życia O nie nie, najpierw kochający dom dla Cziłaków :)
  16. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Teraz jestem najbogatszym człowiekiem na świecie:p
  17. Gdybym tylko mogła zapewnić jej dobre warunki, wzięłabym bez zastanowienia. W tej chwili po prostu nie mogę...:-(
×
×
  • Create New...