OKtawia, zgadzam się z tym co napisałas powyżej.
Pamiętaj tylko że dopóki nas to dziwi i szokuje, dopóty jest szansa żeby to zmienić. Na "doł" najlepsza lektura wątków na podforum [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/"][B]Już w nowym domu :)[/B][/URL]
[/B]