Spokojnie, ja zaglądam :) Uzgadniałam na innym wątku, czy ktoś mógłby mi pomóc przy bazarku dla Duszka. Niestety, mogę go zorganizować dopiero w grudniu i jaki będzie efekt - teraz trudno mi powiedzieć:niewiem:. Cóż więcej napisać - pomogę jak mogę, Kolio. Mogę trochę poogłaszać w wolnej chwili, ale finansowo u mnie nieciekawie w tym miesiącu :shake:
Pamiętaj, nawet jak nikt tu nie pisze, to nie znaczy że jesteś sama :calus:
SarSar, wygłaskaj od ciotki madcat Duszka i szepnij mu do uszka:evil_lol: żeby się nie poddawał... Dobrej, spokojnej nocy...