Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Jestem taka szczęśliwa...[IMG]http://yelims4.free.fr/Sourires/Sourire04.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/Sourires/Sourire39.gif[/IMG]
  2. A co na to "coś" w pyszczku weterynarz?
  3. I pamiętajcie o zdjęciach!:loveu:
  4. Zaraz przelewam, jak zwykle niewiele:oops: - ale z głębi serca. Trzymam kciuki, nadal.
  5. Miło mi Basię oblukać ;) Pani Marysia chyba powinna wiedzieć jak to wszystko wygląda na co dzień, naprawdę. Wiem, że jestem po prostu podejrzliwa - wszak los Dyzia mi nie obojętny :D - ale czasami właśnie te niewinne pytania ukazują że oczekiwania rozmijają się z rzeczywistością:shake: Żeby było jasne - cały czas trzymam kciuki za Panią Marysię :kciuki:
  6. Dyzio na rączkach:crazyeye::crazyeye::crazyeye: nie wierzę:lol: Basiu, to ty czy kandydatka na Pańcię?Bo jeżeli to drugie to chyba miłosc od pierwszego wejrzenia:cool3::cool3::cool3:
  7. Mam nadzieję że najgorsze już za Duchem...
  8. W górę, psia rodzinko:loveu::loveu::loveu:
  9. Już jestem. Już trzymam kciuki. Już dobrze, dobrze piesku...musisz być silny...
  10. Myślę, ze potrzebna będzie mapa pomocy - zobaczymy kto jest w pobliżu tej Pani by zrobić wizytę przedadopcyjną, i kto dysponuje transportem i poprosimy o pomoc. A nuż się uda? Już szukam linku do tej mapy :-) EDIT: Mapa Pomocy Dogomaniakow Poproszę o miejscowość, w której mieszka pani chętna do przygarnięcia pieska.
  11. Rzadko to robię, ale dzis dziękuję Temu na Górze za takich ludzi jak Pani :Rose:
  12. Rany, ten pies potrafi poprawić mi humor nawet w najgorsza pogodę :D:loveu:
  13. Tara, ty piękniejesz w oczach:cool3: Twoje opiekunki to anioły, cudotwórce jakieś :D
  14. SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA i to zarówno Pani, jak i pieseczkowi :)
  15. :placz::placz::placz: aż się spłakałam ze szczęścia:loveu:
  16. I znów, aż do skutku:angryy:
  17. Ja już dzisiaj trzymam kciuki od samego rana :happy1:
  18. Dawno mnie tu nie było...:shake::shake::shake: a u maluszków bez zmian?
  19. Śledzę na coll-owym forum... i wyjść z podziwu nie mogę... dla niego,dla p. Ewy...:crazyeye::crazyeye::crazyeye: :modla:
  20. Nie martw się Kama, jeszcze się znajdzie Pańcio, jestem tego pewna!
  21. Podbijam wątek Kai!
×
×
  • Create New...