Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Nie martw się Baronku, trzeba jeszcze chwilkę poszukać :calus:
  2. Kama, nic się nie martw, prawdziwe życie zaczyna się po dziesiątce:loveu::loveu::loveu::calus::calus::calus:
  3. Oj ślicznotku, biedaczku, to dla Twojego dobra malutki...:loveu::oops: edit: czy ja dobrze widzę w kadrze fragmenty Kropki?:cool3: one są naprawdę, ale to naprawdę nierozłączne!
  4. Czy to napisał człowiek czy anioł??? :loveu:
  5. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-540.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-540.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-162.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-162.gif[/IMG]
  6. :painting::painting::painting::painting::painting::painting::painting::painting::painting::painting:
  7. Haniu :) Jakie miłe wieści na dobranoc :loveu:
  8. Statystycznie patrząc półtora tego "rodzeństwa" powinno więc znaleźć domek :D
  9. :kciuki: :kciuki: :modla: :modla: :kciuki: :kciuki: :modla: :modla:
  10. czyli to trojaczki?:crazyeye::lol: Tyle tych bidek że troi mi się w oczach :-o [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/maly-piesek-do-12-lat-krakow-125618/#post11311792[/URL] Vanilia potrzebuje pilnie pomocy!
  11. No tak, widziałam suczynke na kilku banerkach tutaj :) Bliźniaki - jak dwie krople wody:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slabo-widze-slysze-staruszka-sunia-blaga-o-dom-schron-radom-125150/[/URL]
  12. Dyzio pewnie wie, że mu się ładnie fartnęlo i bardzo się stara :D
  13. Tak mi przykro było to czytać, choć przecież od jakiegoś czasu przygotowywałam się na te wieści. Jest wiele psich legend, ale ta będzie jedną z najpiękniejszych. To legenda o psie, który walczył do krańców swych sił; psie który poruszył ludzkie sumienia, który sam mówił Śmierci, kiedy uzna za konieczne odejść. W tej legendzie jest też miejsca dla Pani, której siła pokonała przestrzeń oceanów i dla zwykłych niezwykłych, przypadkowych a może przeznaczonych sobie ludzi - którzy nieśli pomoc i dobre słowo do ostatniej chwili. Piękna to legenda. Winniśmy za nią Duchowi podziękować. Pani Ewo, jestem z Panią. Proszę się trzymać. Duch już spokojny i szczęśliwy.
  14. Chętnie bym dodała banerek tylko niestety one potem na dogo "znikają" i nie można zamienić ich na inne. Np. mam w podpisie dwa obrazki, a przy wprowadzeniu kolejnego dostaje info że mam już ich 6:crazyeye: a maksymalnie można 5 :crazyeye: Niestety podobnie jest z linkami - bo "zawsze" przekracza 1000 znaków, choć wg mnie na bank nie przekracza :niewiem: To chyba wina systemu... Może ma ktoś tensam problem, bo ja nie lubię pisać o wszystkim do moderatorów;) Niezależnie od tego trzymam kciuki za szczeniory:loveu:
  15. Dobrze przeczytać kilka słów od optymistki... ja przez te forumowe milczenie pani Ewy zaczynam mieć coraz gorsze przeczucia...:shake: Pani Ewo, proszę również dbać o siebie!
  16. Dzięki za szybką reakcję:loveu:
  17. Nie zapominajmy, że Córunia i Mel trafili do schroniska w lipcu, a na łamy Dogomanii w sierpniu br.... minęło dosyć dużo czasu. Na pewno można już dużo powiedzieć o ich charakterach i jak duże mogą urosnąć. Ze będa duże to widać - choćby na nowszych zdjęciach:eviltong: [B]Ala&Zetka[/B] czy możemy liczyc na nowe zdjęcia i infromacje?:razz:
×
×
  • Create New...