-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Wiecie co...musiałam wczoraj Sati poluzować szelki,bo miała ciasne...a jak zakładałam jej wtedy gdy założony miała kubraczek,to były w miarę luźno.Czyżby Satka przytyła:-o?No bo szelki same się nie ściaśniły...Muszę ją zmierzyć w obwodzie i za miesiąc jeszcze raz:razz: Wcale bym się nie zdziwiła,jakby troszkę przytyła,bo dziewczynka ma apetyt niezły:cool3:...no i kozie mleczko też robi swoje:p
-
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='DIF'] Renatko, może dasz radę go jakoś upchnąć... Tak tylko pytam, bo nie wiem jaką masz sytuację, ale kiedyś czytałam, że oferujesz DT. [/quote] W domu mam 6!,a na podwórku on jest bez szans na socjalizację:shake:,poza tym to taka malizna,że mógłby zwiać nawet przez prętki w ogrodzeniu. On potrzebuje iść do mieszkania,być wśród ludzi...:-( -
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']mało czasu, oj mało :shake:[/quote] :crazyeye:..dlaczego mało czasu...że zagryzą go psy,czy jak?:shake: -
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Matko...jak one patrzą:-( Normalnie serce pęka na milion kawałków:shake::placz: -
Po 15 latach stracił właściciela-teraz znalazł nowy wspaniały dom
Lionees replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Ciociu Lu proszę nie zaniedbywać "swojego" wątku:mad: Co słychać u Kacperka?;) -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
A co tu wszyscy zapomnieli o suni:roll: -
STARSZE PIESKI w Przyborówku... Zapraszamy do adopcji wirtualnych
Lionees replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Co tu tak cichutko?:shake: Psiaczki domków potrzebują.. -
czy musi umrzeć zapomniany??? Łaciatek ma dom ;0)
Lionees replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Podobno jakoś sobie radzisz w schronie..to pocieszające.Ale domek i tak bardzo by się przydał...:-( -
Słabo widzę i słyszę... staruszka Boni z Radomia już za TM!!!
Lionees replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Musimy w to wierzyć...:-( -
Morwi- coraz gorzej z nim ;( ma wspaniały dom! :) ZA TM
Lionees replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:niewiem: A co my biedne możemy...:-( -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Witaj słodka Ewciu z rana:loveu: -
czy musi umrzeć zapomniany??? Łaciatek ma dom ;0)
Lionees replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Łaciatku,mało tu u Ciebie cioteczek...:-( -
Morwi- coraz gorzej z nim ;( ma wspaniały dom! :) ZA TM
Lionees replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny Morwiś...:shake: -
*FPR-ZwP* umierajacy WEST TERRIER- pomocy!!! - Toska zostaje u nas.
Lionees replied to olgaj's topic in Już w nowym domu
Szkoda...:shake: -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Mikołaj jest do du..y.Ominął Ewcię i nie załatwił jej domku:shake: Dla Ewci-:buzi: Dla Mikołaja-:mad: -
*FPR-ZwP* umierajacy WEST TERRIER- pomocy!!! - Toska zostaje u nas.
Lionees replied to olgaj's topic in Już w nowym domu
Gdzieś z miesiąc temu na różnych wątkach ktoś ogłaszał,że zaginął psiak właśnie tej rasy.Ale nie wiem czy to był piesek,czy sunia,ile miał latek,ani skąd było ogłoszenie...nie doczytałam:roll::shake: A Wam gdzieś się nie obiło to o oczy?Ogłoszenie było ze zdjęciem.Może właśnie tej suni szukają?A może nie...nie wiem -
Tam obok jest taki czerwony fotel i na nim leżała,ale jak poleciałam po telefon to właśnie przechodziła z tego czerwonego na ten drugi,bo zobaczyła miotłę.Nie wiem,czy chciała się nią pobawić,czy ją zwalić,bo jej zabrałam no bo by ją rozwaliła i nie miałabym czym pajęczyn spod wiaty omiatać:p
-
Morwi- coraz gorzej z nim ;( ma wspaniały dom! :) ZA TM
Lionees replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mikołaju..tobie należą się rózgi:mad: Oby ten domek był,nawet spóźniony...nawet na gwiazdkę może być,byle był:roll: -
Nikt Sati nie odwiedza:mad:...nieładnie:shake: Zdjęcia naszej partyzantki:loveu: Jak na partyzantkę przystało,trzeba z cichacza oznaczyć swój teren No i przemknąć się niezauważalnie i szybko jak strzała obwąchując dokładnie teren Partyzantka "walczy "z miotłą na fotelu,który stoi pod wiatą na dworzu
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
To może jednak dać ją do Dark?:cool3: -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Lionees replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[quote name='rybon36']muszę wam w skrytości ducha powiedzieć, że moje serducho było przy niej, zdecydowałam inaczej, bo jestem lekarzem i przede wszystkiem udzielam pomocy chorym a wśród nich chorym bardziej niz inne, którym nie kazdy umie pomóc, jestem chirurgiem.....ale ja chciałam właśnie tę sunie, dla siebie, dla mojej przychodni, dla Kazanka. Lubię stare, duże niezbyt wylewne psy, które się zdobywa. Mam nadzieję, że tara, która do nas przjedzie nie obrazi się za tę szczerość z mojej strony, mam też nadzieję, że się polubimy, mnie psy lubia. Prywatnie jednak same wiecie... mam od lat azjaty i z nimi jest moje serce.[/quote] Rybon rozumiemy Cie doskonale.Masza w schronisku daje sobie jakoś radę,a tamta sunia w schronie miałaby marne szanse..:shake: