Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Wiecie co...musiałam wczoraj Sati poluzować szelki,bo miała ciasne...a jak zakładałam jej wtedy gdy założony miała kubraczek,to były w miarę luźno.Czyżby Satka przytyła:-o?No bo szelki same się nie ściaśniły...Muszę ją zmierzyć w obwodzie i za miesiąc jeszcze raz:razz: Wcale bym się nie zdziwiła,jakby troszkę przytyła,bo dziewczynka ma apetyt niezły:cool3:...no i kozie mleczko też robi swoje:p
  2. [quote name='DIF'] Renatko, może dasz radę go jakoś upchnąć... Tak tylko pytam, bo nie wiem jaką masz sytuację, ale kiedyś czytałam, że oferujesz DT. [/quote] W domu mam 6!,a na podwórku on jest bez szans na socjalizację:shake:,poza tym to taka malizna,że mógłby zwiać nawet przez prętki w ogrodzeniu. On potrzebuje iść do mieszkania,być wśród ludzi...:-(
  3. [quote name='luka1']mało czasu, oj mało :shake:[/quote] :crazyeye:..dlaczego mało czasu...że zagryzą go psy,czy jak?:shake:
  4. Matko...jak one patrzą:-( Normalnie serce pęka na milion kawałków:shake::placz:
  5. Ciociu Lu proszę nie zaniedbywać "swojego" wątku:mad: Co słychać u Kacperka?;)
  6. A co tu wszyscy zapomnieli o suni:roll:
  7. Co tu tak cichutko?:shake: Psiaczki domków potrzebują..
  8. Podobno jakoś sobie radzisz w schronie..to pocieszające.Ale domek i tak bardzo by się przydał...:-(
  9. :niewiem: A co my biedne możemy...:-(
  10. Łaciatku,mało tu u Ciebie cioteczek...:-(
  11. Mikołaj jest do du..y.Ominął Ewcię i nie załatwił jej domku:shake: Dla Ewci-:buzi: Dla Mikołaja-:mad:
  12. Gdzieś z miesiąc temu na różnych wątkach ktoś ogłaszał,że zaginął psiak właśnie tej rasy.Ale nie wiem czy to był piesek,czy sunia,ile miał latek,ani skąd było ogłoszenie...nie doczytałam:roll::shake: A Wam gdzieś się nie obiło to o oczy?Ogłoszenie było ze zdjęciem.Może właśnie tej suni szukają?A może nie...nie wiem
  13. Nikt nie zagląda do dziewczynek:placz::mad:,no to jak one mają znaleźć domki? Będą tu u mnie siedzieć chyba ruski rok:shake: :eviltong:
  14. Tam obok jest taki czerwony fotel i na nim leżała,ale jak poleciałam po telefon to właśnie przechodziła z tego czerwonego na ten drugi,bo zobaczyła miotłę.Nie wiem,czy chciała się nią pobawić,czy ją zwalić,bo jej zabrałam no bo by ją rozwaliła i nie miałabym czym pajęczyn spod wiaty omiatać:p
  15. Mikołaju..tobie należą się rózgi:mad: Oby ten domek był,nawet spóźniony...nawet na gwiazdkę może być,byle był:roll:
  16. Nikt Sati nie odwiedza:mad:...nieładnie:shake: Zdjęcia naszej partyzantki:loveu: Jak na partyzantkę przystało,trzeba z cichacza oznaczyć swój teren No i przemknąć się niezauważalnie i szybko jak strzała obwąchując dokładnie teren Partyzantka "walczy "z miotłą na fotelu,który stoi pod wiatą na dworzu
  17. A ja jestem wychowana na Reksiu,Bolku i Lolku,Żwirku i Muchomorku-wie któraś młoda du..a co to za bajki?:eviltong: Na smerfach to moje dzieci wychowane. WIEM!!!:multi: Tycia źle napisała...zamiast smerf,to snurf:splat:no jasne Teraz nawet podobieństwo widzę tego nosa:D
  18. To może jednak dać ją do Dark?:cool3:
  19. [quote name='rybon36']muszę wam w skrytości ducha powiedzieć, że moje serducho było przy niej, zdecydowałam inaczej, bo jestem lekarzem i przede wszystkiem udzielam pomocy chorym a wśród nich chorym bardziej niz inne, którym nie kazdy umie pomóc, jestem chirurgiem.....ale ja chciałam właśnie tę sunie, dla siebie, dla mojej przychodni, dla Kazanka. Lubię stare, duże niezbyt wylewne psy, które się zdobywa. Mam nadzieję, że tara, która do nas przjedzie nie obrazi się za tę szczerość z mojej strony, mam też nadzieję, że się polubimy, mnie psy lubia. Prywatnie jednak same wiecie... mam od lat azjaty i z nimi jest moje serce.[/quote] Rybon rozumiemy Cie doskonale.Masza w schronisku daje sobie jakoś radę,a tamta sunia w schronie miałaby marne szanse..:shake:
×
×
  • Create New...