Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Proszę zaglądajcie do niego ,wygonili mnie z wolontariatu i tylko w ten sposób moge mu pomóc:placz:
  2. zaraz Tola wstawi zdjęcia;) deklaracje wplat -------------------------------- Funia 10zł Leyla 50zł--- Zuzlikowa 10zł agata51 - 10zł
  3. Ratujmy tego psa ,bo nikt mu nie pomoze jeśli my tego nie zrobimy . Pieska tego odkryłam jak jeszcze było mi dane być wolontariuszką w zamojskim schronisku . Przyznam ,ze będąc rok w schronie dopiero odkryłam go po jakimś czasie . Ten pies nie ma żadnej szansy na adopcję ,on w ogóle nie opuszcza budy ,tylko wtedy gdy je i to zaraz wchodzi do niej .Jego buda jest za mała leży w niej poskręcany . Nikt go nigdy nie widział i nie zobaczy ,bo on nawet nie stara sie pokazać światu .Nie wychodzi na wybieg,nie widzi słoneczka ,nie widzi ludzi ,deszczu .....On ma straszną depresję ,on sie poddał i czeka chyba na TM. Raz poprosiłam pracownika aby ,zamknął reszte psów na wybiegu i spędziłam z nim 20 minut podczas których ten piękny pies dał się całkowicie przekonać ,ze człowiek nie jest czymś strasznym.Głaskałam go i bardzo mu sie to podobało ,dawał mi łapkę i bardzo bardzo był zadowolony z takiego zainteresowania jego osobą . Gdy musiałam odejśc ,znowu wszedł do budy i tkwi w niej do tej pory bez przerwy . Proszę pomóżmy mu ,moze hotelik albo jakiś DT on zgaśnie tam w tym schronie zapomniany przez cały świat....:-( według mnie ma ok 5 lat i jest wielkości bernardyna
  4. Wypatrzyłam ją w schronie i dzięki szybkiej reakcji założycielki wątku kate11 sunia już w ciągu dwóch dni była poza schronem;) Aha i dzieki Lucynce ,która ja zabrała z Zamościa
  5. Serce mi się raduje ,wtedy w rowie były mokre ,skulone i piszczące a teraz ....słów brakuje jak sie cieszę :multi:
  6. Ale jaka charakterna i do tego skoczek z niej niezły:evil_lol:
  7. Jestem ,będę śledzić jego losy
  8. :laola::laola: MUSZKA I AMI JUŻ POZA SCHRONEM !!!!! zABRAŁYŚMY JĄ Z BEATĄ OKOŁO 17 DZISIAJ ,ZABIJECIE MNIE ALE JA ZAPOMNIAŁAM APARATU I NIE MAM ZDJĘC .oBIECUJĘ JUTRO . AMI ZWARIOWAŁA ZE SZCZĘŚCIA ,BIEGAŁA I UŚMIECH JEJ Z MORDKI NIE ZNIKAŁ. MUSZKA BARDZO POWŚCIĄGLIWA W OKAZYWANIU UCZUĆ I EMOCJI .ALE JAK JUZ BYŁA W KOJCU TO POLIZAŁA MNIE PO RĘCE NA POŻEGNANIE ,TO CHYBA DOBRY ZNAK :multi:
  9. Boze ja podobnie jak Jogi myślałam ,ze to pierwsze zdjęcie jest zdjęciem martwego psa .......Ufffffff Ale mi ulżyło .Przecież rano ją widziałam , Dziewczyny sunia w takim stanie trafiła ,naprawdę .Kwestia tylko taka ,ze malo przybyła przez te 10 dni w schronie:roll:
  10. Zajrzyjcie do niego proszę !!!
  11. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wyrzucony-onek-na-stacji-paliw-w-zamosciu-141207/#post12548533[/url] pRZEPRASZAM ZA NAJSCIE ,ALE PROSZE ZAJRZYJCIE TUTAJ .
  12. :modla::modla::modla:PILNIE PROSIMY O DT
  13. [URL=http://img20.imageshack.us/i/dsc01635640x480.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8883/dsc01635640x480.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://img231.imageshack.us/i/dsc01634640x480.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2645/dsc01634640x480.jpg[/IMG][/URL]
  15. WCZORAJ Z ALINĄ ,BEDAC NA STACJI PALIW W ZAMOSCIU ZAUWAŻYLYSMY PSA LEŻĄCEGO PRZED WEJSCIEM ,ZROBIŁYŚMY SZYBKI WYWIAD I OKAZAŁO SIE ,ZE PIES BIEGA OD RANA PO ULICY I ZAGLĄDA DO AUT. MY BYŁYŚMY OKOLO GODZ 18 ,WIEC LEZAŁ JUZ ZMECZONY ,GŁODNY I SPRAGNIONY .pRÓBOWAŁYSMY ZŁAPAC GO NA SMYCZ ,ALE UCIEKAL .PO DWÓCH GODZINACH BIEGANIA ZA NIM ,W KOŃCU POPROSZONY PAN DO KTÓREGO PODSZEDŁ BEZ PROBLEMU ZAŁOŻYŁ MU OBROZE I SMYCZ. tULIŁ SIE BARDZO DO NIEGO ,WIĘC DOSZLYŚMY DO WNIOSKU ,ZE JEGO PANEM BYŁ MĘŻCZYZNA . PRZEWIOZŁYŚMY GO DO WYŻEBRANEGO NA JEDNA NOC DT,NIESTETY JUTRO NIE MA CO Z NIM ROBIĆ .pROSZĘ POMÓŻCIE BO SZKODA GO DO SCHRONU U NAS WYDADZĄ GO NA ŁAŃCUCH BO DUŻY.ON MA GÓRA 2 LATA I JEST ŁAGODNY
  16. [URL=http://img193.imageshack.us/i/dsc01591640x480.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5635/dsc01591640x480.jpg[/IMG][/URL] JUTRO O 11 ZABIERAM GO ZE SCHRONU TRZYMAJCIE KCIUKI ZEBY JAJ NIE BYŁO
  17. [URL=http://img146.imageshack.us/i/dsc01590640x480.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5534/dsc01590640x480.jpg[/IMG][/URL]
  18. serce mi sie rozradowało na te wieści .To mój pupil z czasów wolontariatu
  19. Sacrum ,serdeczne pozdrowienia przesyłaj sobie rownym bo twoje pozdrowienia sa tutaj jak obelga .Brr po prostu ohyda ...
  20. [quote name='sacrum']Wszystkie zdjęcia proszę Pani umieszczone sa na stronie schroniska. Jesli nadal ma Pani wątpliwości rosze udać się do odowiednich władz i zrobić z nami porządek. Pani potrafi przeciez udowodnić,że jesteśmy ludzmi niekompetentnymi i zakłamanymi. Prosze lepiej pochwalić za co jezdzicie prywatnymi samochodami. Na kogo piszecie rachunki za paliwo? Czyz nie na fundację? Ja równiez jestem w stanie to [U]udowodnić[/U].[/quote] Ale żenada Sacrum !!!!!!! To z twojej strony okropna zawiść i chwyt poniżej krytyki .Jesli ,ktoś z nas bierze rachunek na fundacje jezdząc prywatnym samochodem to po prostu wczesniej pojechał za własne pieniądze niejednokrotnie setki kilometrów,ktore fundacja po prostu mu zwraca na podstawie faktury.Czy jest w tym cos nie normalnego .Uwazasz ,ze wzbogacamy sie tak jak ty na psach? Obiecuję Ci ,ze informacje które tu opisałeś obciaża pracownika stacji z paliwem .Bo pan ,który sprzedaje paliwo ma to paliwo wlac a nie komentowac do takich jak ty ,kto za co jeżdzi . Bo nie macie zielonego pojecia o czym piszecie ,zawiść i chciwość przysłania wam normalne widzenie świata
  21. Nie damy jej zginąć ,coś trzeba na gwałt myśleć:cool1:
  22. Brawa dla panów .Mam u nas w Zamościu podobną rodzinkę ,wyrzuconą do rowu .Obyło sie bez strażaków ,ale rodzinka liczna sunia i 7 szczeniąt [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/suka-jej-7-szczeniakow-wyrzucone-z-auta-potrzebna-pomoc-141069/[/URL]
  23. Zapomniałam sunie nazwałyśmy ZIUTA:cool3:
×
×
  • Create New...