Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Pirania a ty byś nie podjechała po niego,bo do ciebie moze by wlazła klatka na niego :cool3:
  2. Labek chodzi za pijakiem ,śpi pod jego domem .Czasami wpuści go na podwórko ,ale wiecie co to za życie z osoba pijącą ..... Po za tym biega po całym mieście za jedzeniem .Jego złapanie też musi być pod kontrolą ,to duży pies i nikt nie wie jak zachowa się w aucie :roll:
  3. Na razie niech Diabełkowa trzyma kasę .Jak będzie potrzeba to uradzimy co i jak ;)
  4. U Maniusia wszystko super ,wyniki badań są rewelacyjne .Znowu zaczął normalnie pić i sikać .Zrobił się bardziej wesoły ,czyli wszystko idzie w dobrą stronę . Wiedziałam ,ze Maniek to zuch chłopaczysko stare ale jare:evil_lol: No to teraz czekamy na zdjęcia ,mam obiecane;)
  5. Dostałam wiadomość od Maniusia ,jest po kompleksowych badaniach i dzisiaj będa wyniki krwi . W nocy śpi nie robi kłopotu ,podchodzi juz nieśmiało po dawke pieszczot .Zostaje na troche w domu sam ,zeby sie przyzwyczaił .Włączaja mu państwo radio ,zeby cos tam mu gadało .Martwi pana to ,ze mało pije i sika ,ale poczekajmy na wyniki badań . Maniuś musisz być zdrowy to twoje nowe życie nie wygłupiaj sie jesteś super chłopak ;)
  6. Ania ,a jak tam jej zmiany skÓrne sa ,czy nie ?
  7. bOŻE JAKA ONA PIEKNA ,A JESZCZE MAM W PAMIĘCI OBRAZ JEJ ODGRYZINEGO OGONKA I KIEROWNIKA SCHRONU ,KTÓRY NIESIE JA PRZERAZONA NA KIJU HYCLOWSKIM ,tRAGICZZNE TO BYŁO ; kAMUSIU BADZ SZCZEŚLIWA PEREŁKO
  8. aNIA ONA CAŁKIEM WYGLĄDA JAK NASZA PREGUSKA KTÓRA ODESZŁA Z POWODU NIE LECZONEJ PARWOWIROZY ,WYKAŃCZAŁA SIE POD OKIEM PRACOWNIKÓW SCHRONU ,,
  9. z wROCŁAWIA BEDZIE TRUDNO ZŁAPAĆ KOGOŚ DO POZNANIA,:roll: lEPIEJ BY BYŁO Z wARSZAWY ,TAM NAWET ŁATWIEJ BY BYŁO PRZETRTZYMAĆ GDYBY KTOS MIAŁ GO ODEBRAC
  10. TO NIE WIEM ,:roll:MOZE ZNAJDZCIE GDZIEŚ JAKAŚ BIDE I ZADECYDUJEMY
  11. dZIEWCZYNY ,KTÓRE ZDEKLAROWAŁY SIE PŁACIC NA hOTEL ,CZY MOZECIE PRZEZNACZYC TE PIENIĄDZE NA KARME DLA NIEGO ,BO MOZE UDA NAM SIE ZAŁATWIC MU DOM TYMCZASOWY .tYLKO Z KARMA BĘDZIE KRUCHO nAPISZCIE ,CZY ZGADZACIE SIE NA TO ?
  12. Prosze w razie jakichs pilnych kwestii pisac do mnie to ja poprzez jej znajoma moge dotrzec do psa i wiadomoŚci o nim
  13. Z chęcia bym dała ale mam juz parę deklaracji na dogo ,ale jeśli tylko któraś z nich znajdzie dom to obiecuję dać 10zł na Fionkę :roll:
  14. Fionka jest wyjatkowa no i czeka od szczeniaka:-(
  15. Fionia ty biedulo bez żadnej perspektywy:shake:
  16. odpisali ,ze Maniuś juz po wizycie u weta,dostał puszkę dla seniora .Zaliczył trzy spacerki i smacznie zasnał we własnym łóżeczku .Zacytowałam słowa pana Maniusia , Staruniu bądz szczęsliwy i nie daj plamy ;)
  17. No właśnie :roll:
  18. Pewnie można zmieniać ,nie chcę juz ich gnębić i dopytywać bo raz dzwoniłam . Niedawno wysłłam smsa ,zobaczymy co odpisze ;)
  19. Maniuś juz o około 3,30 był w nowym dom.Dzwoniłam dzisiaj o 10 i pan mówił,ze Maniuś musiał być przez dwie godziny głaskany przez jego żonę i dopiero sie uspokoił.Na spacerze też juz byli .Teraz są u weta bo chcą ,zeby go obejrzał.;)
  20. BYŁAM WCZORAJ U MURKI ,WIDZIALAM ŁATULE .aLE JEST Z NIEGO CHŁOPAK ŚLĄSKI W BARACH SZEROKI W DUPIE WASKI :evil_lol:żARTUJE ,BIEGAŁ SOBIE JAK PAN NA WŁOŚCIACH I NIC SOBIE NIE ROBIŁ Z GOSCI .oN BIEGA TAK JAKBY WIDZIAL W 100% JEST BARDZO SZCZĘŚLIWY U MURKI ,nA ŻYWO JEST JESZCZE ŁADNIEJSZYM PIESKIEM
  21. ŚLICZNA SUŃKA ,NIESTEY NIE MOGE NA RAZIE SIE ZDEKLAROWAC :shake:
  22. boze tak chciałabym pomóc ,ale nic mi do głowy nie przychodzi...
  23. Dostałam smsa od pana Maniusia z podziękowaniami za info i pisze ,ze czekaja na niego :loveu: Denerwuje się ,czy wszzystko pójdzie gladko bo Maniek nerwowy był w tym kontenerku :roll:
  24. Maniuś właśnie wyjechał z moim mężem .Tamten transport nie wypalił bo za pózno było juz dla niego .I ku memu zdziwieniu zgodzil się :-o Trzymajcie kciuki za udaną podróż bo pogoda jest fatalna ,leje ,wieje i zimno jak cholera ,zła widocxznośc\ Ok 3 w nocy odbiór Mańka w Wieliczce :multi:
  25. Moze nadrapie ,ale czy diabełkowa nie będzie miała nic przeciwko :roll:
×
×
  • Create New...