-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Pirania a ty byś nie podjechała po niego,bo do ciebie moze by wlazła klatka na niego :cool3:
-
Labek chodzi za pijakiem ,śpi pod jego domem .Czasami wpuści go na podwórko ,ale wiecie co to za życie z osoba pijącą ..... Po za tym biega po całym mieście za jedzeniem .Jego złapanie też musi być pod kontrolą ,to duży pies i nikt nie wie jak zachowa się w aucie :roll:
-
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Na razie niech Diabełkowa trzyma kasę .Jak będzie potrzeba to uradzimy co i jak ;) -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
U Maniusia wszystko super ,wyniki badań są rewelacyjne .Znowu zaczął normalnie pić i sikać .Zrobił się bardziej wesoły ,czyli wszystko idzie w dobrą stronę . Wiedziałam ,ze Maniek to zuch chłopaczysko stare ale jare:evil_lol: No to teraz czekamy na zdjęcia ,mam obiecane;) -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Dostałam wiadomość od Maniusia ,jest po kompleksowych badaniach i dzisiaj będa wyniki krwi . W nocy śpi nie robi kłopotu ,podchodzi juz nieśmiało po dawke pieszczot .Zostaje na troche w domu sam ,zeby sie przyzwyczaił .Włączaja mu państwo radio ,zeby cos tam mu gadało .Martwi pana to ,ze mało pije i sika ,ale poczekajmy na wyniki badań . Maniuś musisz być zdrowy to twoje nowe życie nie wygłupiaj sie jesteś super chłopak ;) -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ania ,a jak tam jej zmiany skÓrne sa ,czy nie ? -
aNIA ONA CAŁKIEM WYGLĄDA JAK NASZA PREGUSKA KTÓRA ODESZŁA Z POWODU NIE LECZONEJ PARWOWIROZY ,WYKAŃCZAŁA SIE POD OKIEM PRACOWNIKÓW SCHRONU ,,
-
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
z wROCŁAWIA BEDZIE TRUDNO ZŁAPAĆ KOGOŚ DO POZNANIA,:roll: lEPIEJ BY BYŁO Z wARSZAWY ,TAM NAWET ŁATWIEJ BY BYŁO PRZETRTZYMAĆ GDYBY KTOS MIAŁ GO ODEBRAC -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
TO NIE WIEM ,:roll:MOZE ZNAJDZCIE GDZIEŚ JAKAŚ BIDE I ZADECYDUJEMY -
dZIEWCZYNY ,KTÓRE ZDEKLAROWAŁY SIE PŁACIC NA hOTEL ,CZY MOZECIE PRZEZNACZYC TE PIENIĄDZE NA KARME DLA NIEGO ,BO MOZE UDA NAM SIE ZAŁATWIC MU DOM TYMCZASOWY .tYLKO Z KARMA BĘDZIE KRUCHO nAPISZCIE ,CZY ZGADZACIE SIE NA TO ?
-
Prosze w razie jakichs pilnych kwestii pisac do mnie to ja poprzez jej znajoma moge dotrzec do psa i wiadomoŚci o nim
-
Piękna ale płochliwa - marmurkowa Fionka z obozu zagłady... MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Z chęcia bym dała ale mam juz parę deklaracji na dogo ,ale jeśli tylko któraś z nich znajdzie dom to obiecuję dać 10zł na Fionkę :roll: -
Piękna ale płochliwa - marmurkowa Fionka z obozu zagłady... MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Fionka jest wyjatkowa no i czeka od szczeniaka:-( -
Piękna ale płochliwa - marmurkowa Fionka z obozu zagłady... MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Fionia ty biedulo bez żadnej perspektywy:shake: -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
odpisali ,ze Maniuś juz po wizycie u weta,dostał puszkę dla seniora .Zaliczył trzy spacerki i smacznie zasnał we własnym łóżeczku .Zacytowałam słowa pana Maniusia , Staruniu bądz szczęsliwy i nie daj plamy ;) -
No właśnie :roll:
-
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Pewnie można zmieniać ,nie chcę juz ich gnębić i dopytywać bo raz dzwoniłam . Niedawno wysłłam smsa ,zobaczymy co odpisze ;) -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Maniuś juz o około 3,30 był w nowym dom.Dzwoniłam dzisiaj o 10 i pan mówił,ze Maniuś musiał być przez dwie godziny głaskany przez jego żonę i dopiero sie uspokoił.Na spacerze też juz byli .Teraz są u weta bo chcą ,zeby go obejrzał.;) -
Łatek po długim oczekiwaniu już w super domu!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
BYŁAM WCZORAJ U MURKI ,WIDZIALAM ŁATULE .aLE JEST Z NIEGO CHŁOPAK ŚLĄSKI W BARACH SZEROKI W DUPIE WASKI :evil_lol:żARTUJE ,BIEGAŁ SOBIE JAK PAN NA WŁOŚCIACH I NIC SOBIE NIE ROBIŁ Z GOSCI .oN BIEGA TAK JAKBY WIDZIAL W 100% JEST BARDZO SZCZĘŚLIWY U MURKI ,nA ŻYWO JEST JESZCZE ŁADNIEJSZYM PIESKIEM -
Lady już w nowym domu!wszystkiego dobrego księżniczko!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
ŚLICZNA SUŃKA ,NIESTEY NIE MOGE NA RAZIE SIE ZDEKLAROWAC :shake: -
boze tak chciałabym pomóc ,ale nic mi do głowy nie przychodzi...
-
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Dostałam smsa od pana Maniusia z podziękowaniami za info i pisze ,ze czekaja na niego :loveu: Denerwuje się ,czy wszzystko pójdzie gladko bo Maniek nerwowy był w tym kontenerku :roll: -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Maniuś właśnie wyjechał z moim mężem .Tamten transport nie wypalił bo za pózno było juz dla niego .I ku memu zdziwieniu zgodzil się :-o Trzymajcie kciuki za udaną podróż bo pogoda jest fatalna ,leje ,wieje i zimno jak cholera ,zła widocxznośc\ Ok 3 w nocy odbiór Mańka w Wieliczce :multi: -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Moze nadrapie ,ale czy diabełkowa nie będzie miała nic przeciwko :roll: