Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Bardzo sie ciesze ze tak Tu gwarno !!!:loveu:
  2. Moge zasponsorować Baszy piłeczke,nie wiem tylko czy ma byc mała czy wieksza ? Proszę o adres na Pw to ja wyslę ;)
  3. Lucynka zlituj sie napisz cos o maleńkiej :razz:
  4. Na tygodniu pojade do schronu i poprosze o wyprowadzenie psa ,moze mi sie uda i zrobie lepsze zdjecia . Tymczasem proponuję imię dla tego biedaka ,moze być Atos?:oops:
  5. [quote name='Isadora7']Dopiero jestem, zaraz sie biore za banerek.[/quote] Super :laugh2_2:!!!!
  6. Skoro z toba Funiu spędził czas i się otworzył po chwili, to będzie jak z Muszką. Totalne wycofanie w schronie, a poza nim radość. Trzeba go zgłosić do fundacji:cool3: Tak jOGI tylko dziwi mnie ,ze ten pies w ogóle nie wychodzi przez tak długi czas ,jego światem jest tylko i wyłącznie buda . Muszka troszke jednak sie przemieszczała po boksie ,o nim niestety świat nic nie wie:shake: Obserwowalam juz wiele przypadków w schronie,psy wycofane i w depresji ,ale takiego psa nie widziałam .Jeden bedzie sie snuł po kątach ,drugi leżał w jednym miejscu ale tak jak on sie poddał ? Straszny jest jego przypadek bo on juz sie poddal i na nic nie czeka....
  7. [quote name='Dogo07']Zaznaczam. Ten psiak przypomina mi innego, który już jest u mosii: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9636/psyzeschronu008.jpg[/IMG][/quote]faktycznie jest podobny:-o
  8. [quote name='*Gajowa*']Wkleiłam piesia na wątek "Owczarki kaukazkie i rasy pokrewne"[/quot DZieki gajowo ;)
  9. Dzięki dziewczyny za zainteresowanie :loveu: Odpowiadając na pytanie ,niestety nie ma nikogo takiego w schronie kto mógłby takie info mi przekazac o nim i porobić zdjecia :shake: Jest tylko pani ,ktora zowie sie wolontariuszką i jest po stronie kierownika .Więc totalna przepaść między nami jest.....
  10. tAK MA ZWYKŁE ALLEGRO DO 13 LIPCA:roll:
  11. [Chyba ktoś Muszkę i Amisię nam podmienił:cool3: [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/3600/p1000555i.jpg[/IMG] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/5137/p1000556.jpg[/IMG][/quote]
  12. [quote name='funia'][URL="http://img40.imageshack.us/i/dsc01594640x480.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4747/dsc01594640x480.jpg[/IMG][/URL] Czy w tej smutnej suni rozpoznaje ktoś dzisiejszą Muszkę ?
  13. Ale dziewczyny czy wy nie widzicie ,ze to kojec Full wypas z tapczanikiem i narzutka czerwoną ,jak wam nie wstyd nic nie piszecie ze tak ładnie jest:evil_lol:
  14. Beka to piękny młody piesek ,tam gdzie jest dłużej być nie moze :shake:
  15. Rozpuściłam wici ,moze coś z tego wyjdzie;)
  16. To super ,dzielna maleńka:multi: A moze by jej dać na imię Simba :oops:
  17. DZiewczyny mam pytanie ,bo łeb mnie juz boli od płaczu czy stan tego pana jest naprawdę beznadziejny ? Bo mam znajomą ,która też choruje na SM i jej stan również sie pogarsza ale nie tak zeby odchodzić .Więc może zorganizować osoby do wyprowadzania psa i niech te dwa cudowne stworzenia bedą jak najdłuzej razem ,no nie wiem tak mi do głowy przyszło:oops: Mamy tu też wielka tragedię człowieka ,to straszne z jaka on musi żyć świadomością :placz: Jestem z dala od was ,ale sercem jestem z wami i będę się modlić o zdrowie dla tego Pana i jego psa. Dziękuje ze tam jesteście
  18. Nikt do niego nie zagląda ,tak jak w schronie .Czy on naprawde jest bez szans:-(
  19. jak jej damy na imię? Piszcie jak sie mala czuje bo bardzo ciekawi wszyscy :cool3:
  20. TeŻ w to wierzĘ ,ze dobro uczynione powraca wiĘc zŁo tak samo
  21. ALE FIFCIA UROSŁA ,PIEKNA DZIEWCZYNKA:loveu: pOPROSIC O ALLEGRO?
×
×
  • Create New...