Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Atos o 11 jadę do Ciebie czekaj na mnie umęczona psino :placz:
  2. Oczywiście ,jeśli tylko wyprowadzą mi psa na zewnatrz to postaram sie zrobić jak najwięcej zdjęć i poobserwować biedaka. Tylko boję sie ,ze tego nie zrobia bo oni nas nienawidzą i robia wszystko aby nam zrobić na złość.....
  3. Muszka nikt do Ciebie nie zagląda :roll:
  4. Jesli dobrze kojarze to ta sunia ,która zawsze chowała sie za bude i tylko zerkala zza niej bo była zawsze wystraszona :roll:
  5. Dom w Warszawie juz sprawdzony ,dzieki przyjaciel koni .Domek OK ,ludzie z sercem i podejsciem do tematu małżeństwo z 2 dzieci ,dwoma kotami i fretką .ALE NIESTEY BLOK I 35 m mieszkanie . Maja domek letniskowy i niedługo wyjeżdzaja tam i oczywiście cały czas czekaja na Edena . Czekamy jeszcze na dom w Bydgoszczy mamy umówiona wizyte na poniedzialek na 20 godz. Nie wiem jak to zrobić ,jeśli okaże sie ze Bydgoszcz nie zda egzaminu:roll:
  6. A kto moze Ami zrobić allegro ?
  7. ale fajnie widzieć Amiske !!!
  8. dzisiaj po spacerze ,położyła sie w kojcu przy drzwiach i nie chciała mnie puscic...:placz:
  9. Przepraszam ,zaraz Tola wstawi zdjęcie z czasu kiedy Muszka była jeszcze w schronisku.
  10. NIE ZNAM DOKŁADNIE JEJ HISTORII,ALE WIEM TYLE ZE MIESZKALA W ZAMOJSKIM SCHRONIE I BYŁA W BARDZO DUŻEJ DEPRESJI. NIE OPUSZCZAŁA SWOJEGO BEZPIECZNEGO KACIKA W BOKSIE W KTÓRYM TKWIŁA TYGODNIAMI W TEJ SAMEJ POZYCJI.I TO BYŁO STRASZNE ,ZE ROBIONE MIAŁA ZDJECIA CO TYDZIEŃ I ZAWSZE SIEDZIAŁA W TYM SAMYM MIEJSCU I W TEJ SAMEJ POZYCJI,bYŁA PRZERAZONA I BARDZO ZDOMINOWANA. TYDZIEŃ TEMU ZABRALIŚMY JA ZE SCHRONU W TROSCE O JEJ LOS,MIESZKA W KOJCU I ODŻYŁA JEST INNYM PSEM .MA BARDZO DUZY TEMPERAMENT I JEST WESOŁA ,mOZE MIEĆ OK.2 LAT . PROSZE DAJMY JEJ SZANSĘ ,TO TAKA FAJNA MUSZKA ....
  11. RESZTA ZDJĘĆ NIE CHCE SIE WKLEIC ,CAŁY CZAS MI WYRZUCA ZDJECIA:shake:
  12. [URL=http://img150.imageshack.us/i/dsc01644640x480.jpg/][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/7636/dsc01644640x480.jpg[/IMG][/URL]
  13. wstawię ,wstawie tylko póżno w nocy bo nie mam jak z doskoku zaglądam .Komputer włączony i wątki a ja latam za małą córunią i w między czasie odbieram domofony na przemian z komórką ,zaraz zwariuje:eviltong:
  14. Będę sie starać aby wymknąć się z pracy ,muszę pojechać .Tylko wątpię czy pozwoli wyprowadzić go z budy :shake:
  15. Pieseczku juŻ bĘdzie tylko lepiej;)
  16. Czekam w napięciu na tą wizytę :razz:
  17. Dzisiaj założe wątek Muszce ,ogłoszeń nie ma żadnych:roll:
  18. Brązowy biedaku ,będzie dobrze;)
  19. spacerek dzisiaj z dziewczetami był fajny ,obszczekuja wszysto co sie da a zwlaszcza większe psy . Niestety Muszka zdominowała Ami i próbuje ja gryżć i rządzi na całego Ami to bardzo wystraszona sunia ,daje sie każdemu zdominować :shake:
  20. dzzieki Lucynko ,serce mi sie raduje:loveu:
  21. [quote name='Filipki']Poczytałam ten wątek i ...po prostu brak słów. Wszystkie psy tutaj mają za sobą dramatyczne przeżycia , ale 3 lata bezdomności i to okrucieństwo, które go spotkało po prostu poraża. Mój syn, nastoletni gimnazjalista postanowił przekazać na Reda 100zł. Są to pieniądze,z jego stypendium za wyniki w nauce. Postaramy się je jak najszybciej przesłać, zwłaszcza, że Red może wymagać leczenia.[/quote] Wspaniałego masz syna ,gratulacje :klacz:
  22. Nie zapominajcie o nim ,prosze :modla::modla:
×
×
  • Create New...