Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [quote name='Dogo07']Funia, chodzi Ci o to żeby w Twoim podpisie ukazywał się ten banerek [URL="http://tiny.pl/3369"][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4761/buda.png[/IMG][/URL] ?[/quote] Bardzo bym tego chciala :oops:
  2. A czy on w ogóle ma zęby??
  3. Trzeba sprawdzić dwa domy jeden w Warszawie ,drugi w Bydgoszczy
  4. Jezusie Maryjo ,w czym teraz mozna pomóc?
  5. jUTRO WSTAWIE WIĘCEJ NIE MAM JUZ SILY :oops:
  6. [URL=http://img387.imageshack.us/i/dsc01651640x480.jpg/][IMG]http://img387.imageshack.us/img387/1456/dsc01651640x480.jpg[/IMG][/URL]
  7. tO PIĘKNY I BARDZO ŁAGODNY PIES;)
  8. [URL=http://img403.imageshack.us/i/dsc01665640x480.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5954/dsc01665640x480.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://img373.imageshack.us/i/dsc01660640x480.jpg/][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/425/dsc01660640x480.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://img21.imageshack.us/i/dsc01662640x480.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3402/dsc01662640x480.jpg[/IMG][/URL]
  11. JESTEM ZA TEPA ,NIE POTRAFIĘ:oops::oops:
  12. Rozmawiałam z Magdą ,cały czas będzie jej sszukać ...........
  13. Juz biedak zabrany ,jedzie do Murki .Jest bezpieczny !!!!!!!!!!!! Odetchnijcie z ulga :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Tola nie moze się zalogowac ,jesli jej sie uda sama napisze jak to było . Jeśli nie ja dopisze resztę . Aha ,prosiła zebym napisała ze pies jest strasznie obolały gdzie go nie dotykać to piszczy .Taki miał żywot kopanego psa.....
  14. Moja znajoma Ania P-20zł
  15. Marta podlicz ile jeszcze brakuje ,będę tarabanić do koleżanki
  16. Moja druga cioteńka Misia 10zł
  17. Moja cioteńka Krysia 10zł
  18. Moja koleżanka Handzia 20zł:loveu:
  19. Moja siostra 15zł
  20. Z tego co wiem Magda biega szukając jej ,ale bez skutku :shake:
  21. Super dzięki Isadora ,jak to się robi zeby u siebie mieć to zdjęcie ?:oops:
  22. Właśnie jest tak jak napisała Ala ,zero agresji tylko mocno wystraszony taki przepłoszony coś w tym stylu . Ale jak ktoś zostałby wyrzucony w srodku miasta z auta to pewnie jego zachowanie byłoby podobne...
  23. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pies-ktory-nigdy-nie-wychodzi-z-budy-141342/index4.html[/url] Sorz ,ale pilne
×
×
  • Create New...