-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
SUKA I JEJ 7 SZCZENIAKÓW WYRZUCONE Z AUTA! Wszyscy już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
w jednym uchu szczeniaki miały nawet po 10 kleszczy .Na sierści nie do zliczenia,nawet między pazurkami wielkie bulwy .brrr,okropne . -
SUKA I JEJ 7 SZCZENIAKÓW WYRZUCONE Z AUTA! Wszyscy już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img3.imageshack.us/i/dsc01612640x480.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7664/dsc01612640x480.jpg[/IMG][/URL] -
SUKA I JEJ 7 SZCZENIAKÓW WYRZUCONE Z AUTA! Wszyscy już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img14.imageshack.us/i/dsc01614640x480.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8784/dsc01614640x480.jpg[/IMG][/URL] -
SUKA I JEJ 7 SZCZENIAKÓW WYRZUCONE Z AUTA! Wszyscy już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img29.imageshack.us/i/dsc01615640x480.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5805/dsc01615640x480.jpg[/IMG][/URL] -
SUKA I JEJ 7 SZCZENIAKÓW WYRZUCONE Z AUTA! Wszyscy już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img188.imageshack.us/i/dsc01610rozdzielczopulp.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/4548/dsc01610rozdzielczopulp.jpg[/IMG][/URL] -
SUKA I JEJ 7 SZCZENIAKÓW WYRZUCONE Z AUTA! Wszyscy już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img5.imageshack.us/i/dsc01602640x480.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/4854/dsc01602640x480.jpg[/IMG][/URL] -
SUKA I JEJ 7 SZCZENIAKÓW WYRZUCONE Z AUTA! Wszyscy już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']ludzie to sie nigdy nie skończy?/ Ja mam propozycję - może to głupie, ale juz od dawna nad tym myślałam żeby zacząć szukać "cudownych" byłych właścicieli, którzy pozbywają się zwierząt w ten sposób - trzeba dobrze "obfocić" psiaczki i szukać cholera jasna właściciela. Oplakatowac pół zamojskiego niech w końcu ktoś beknie za wyrzucanie zwierząt!! Na pewno znajdzie się sąsiad który przyuważył, że był taki psiak i go nie ma. trzeba cos pomyśleć w tym kierunku. Tak nie może być!!!:angryy::angryy::angryy: qur.................[/quote] O tym samym myśle zawsze jak jest podobny przypadek ,ktoś gdzieś moze znał tą sunię ,moze była czyjaś przez płot ? -
SUKA I JEJ 7 SZCZENIAKÓW WYRZUCONE Z AUTA! Wszyscy już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Powiem wam tylko tyle ,ze jak jechałyśmy po ta sunię to miałam duszę na ramieniu jak ją weżmiemy do samochodu.Ale była tak wygłodniała ,ze rwała chleb z ręki i w tym czasie założyłam jej obroże na szyje .Jadła i cofała sie do tyłu do rowu gdzie były jej dzieci ,zasłaniała je ciałem .Ale gdy zobaczyła ,ze nie mamy złych zamiarów przestała szczekać .Ale szczeniaki musiałyśmy zabierać gdy była na smyczy bo patrzyła grożnie .W samochodzie siadła z nią koleżanka i bardzo grzecznie jechała ,szczeniaki były w kontenerku mokre ,zziębnięte .W ciągu minuty usnęły . -
SUKA I JEJ 7 SZCZENIAKÓW WYRZUCONE Z AUTA! Wszyscy już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Marta poprawiam .Jest 5 suczek i 2 pieski ;) Przynajmniej tak w lecznicy jak wyciągaliśmy kleszcze to lekarz patrzył. -
Ami już w DT szukamy DS i zbieramy deklaracje!!!
funia replied to Torusia's topic in Już w nowym domu
Zabranie Muszki to priorytet sunia trwa w jakimś letargu od dawna ,zupełnie nie reaguje .Jest po jakimś strasznym przeżyciu ,myślę ze mogła to być śmierć pani albo oddanie jej tak po prostu do schronu .świadczyć o tym moze obroża na jej szyi.....A moze się zagubiła ,moze ktoś jej szuka ? Jestem pełna obaw ,czy ona wogóle je .Dziewczyny ona długo tam nie pociągnie to jest pewne. nie wiem bo teraz nic już nie będziemy wiedziały ,wolontariatu nie ma i juz miasto pozamiatało pod dywan i psy cierpią >Jestem wsciekła ,wczesniej wiedziałam wszystko o nowym psie ,jak skąd i dlaczego .Teraz tylko domysły pozostały. -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Lunka ty szczęściaro bądz grzeczna ;) -
Pirania dawaj ta sunię !!! [URL="http://img4.imageshack.us/i/idota1320x200.png/"] [/URL]
-
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
No trzeba zadzwonić zapytać ,czy apetyt mu wrócił:roll: -
[quote name='GoskaGoska']a co ze szczepieniami ? daj znac jak to jest? Bo ja z bazarku ma ponad 40zl - jesli pies nie jest zaszczepiony to moze lepiej reszte pieniędzy z karmy to sfinansowac jego szczepiania[/quote] bardzo dobry pomysł ,jeśli złapie parwo będzie żle:shake:
-
[URL=http://img341.imageshack.us/i/dsc01590640x480.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5534/dsc01590640x480.jpg[/IMG][/URL] sory .ale ważne .W Zamościu w schronie jest taki biedak z krzywica i zagłodzony .Kto moze pomóc T.601 071 963 warunki w schronie pozosrawie bez komentarza
-
No co tu tak cicho:crazyeye:
-
Magda ma zepsuty telefon,więc nie ma kontaktu z osoba która wzieła Dore.Ale ostatnie wiadomości były dobre.Mieszka w Warszawie na Bródnie ,Jak tylko zadzwonia to napiszę więcej.
-
Ami już w DT szukamy DS i zbieramy deklaracje!!!
funia replied to Torusia's topic in Już w nowym domu
Muszka sięga nizej kolana,jest krępej budowy ciała {jeszcze}i nic więcej nie wiem .Moze ważyć koło 10kg moze troszke więcej:roll: Ami jest drobnej budowy ,sięga poniżej kolana i wazy do 10 kg na moje oko -
pytałam ,Mentos to bardzo przyjazny pies .Potrafi chodzić na smyczy ,bawi się z dziećmi i nie interesują go koty.W towarzystwie innych psów nie reaguje agresją ani zaczepkami . Pies do wzięcia super!!
-
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Martwię sie nim bo bardzo zżył się z rodzina w DT ,biegał wolno po działce .Czy u tej pani jest w bloku ? Napisz Gonia jak cokolwiek będziesz wiedziała,czy troszkę sie przełamał:roll: -
Piękna ale płochliwa - marmurkowa Fionka z obozu zagłady... MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
No to czekamy na odanie terminu przez Marlenę;) -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Gonia ,kto napisze jak tam Wiluś w nowym domu? -
Mentos --tak ma na imię pies;)
-
Wszystkie info o które pytasz zbiore i napiszę .Muszę jeszcze dokładnie wypytać opiekuna psa.
-
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
TRANSPORT JUŻ ZAŁATWIONY .wILUŚ RANO WYJEŻDZA SORY ZE TAK POZNO PISZE ALE MIAŁAM POWAŻNĄ INTERWENCJĘ I PÓZMO WRAÓCIŁAM.