Rozmawiałam z Estera ,wszystko OK PAŃSTWO BARDZO OTWARCI .Duzy dom z wielka działka .Dwoje dzieci ,najmłodsze 12 lat .
Bardzo czekaja na Edena i chcą jeszcze kilka dni ,zeby sie przygotować na jego przyjazd.pan zaznaczył ,ze w lecie Eden będzie w budzie a w Zimne dni będą brać go do domu .Maja już jednago psa kundelka ,mieszka z nimi w domu .Pan z zawodu jest architektem,szykuje budę dla Edena ;)