Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Fajne ,ale faktycznie troszke za długie
  2. czy ktoś zrobiłby małej ogłoszenia ? Opiekunowie Z tymczasu mówia ,ze ona zamęcza dorosłeggo psa w zabawie taka żywiołowa jest:crazyeye:
  3. czy rokowania były z podtekstem? czy wogóle trzeba ruszać tego guza ?
  4. jutro zadzwonie jeszcze w spr .hotelu
  5. [URL=http://img188.imageshack.us/i/dsc01711640x480.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/6829/dsc01711640x480.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://img35.imageshack.us/i/dsc01710640x480.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8562/dsc01710640x480.jpg[/IMG][/URL]
  7. Piesku ,jestesmy z toba ;)
  8. Oj z jagody to chyba kawaŁ baby jest ,co ? Czy tylko tak wyszŁa na zdjĘciu?
  9. aLE PIEKNA KOCICZKA jAGÓDKA ,A MANIEK JAKI PRZYSTOJNY :loveu:
  10. oJEJ ,WSZYSTKO MUSI BYĆ:thumbs: OKEY
  11. hOTELK u mURKI TO BYŁOBY MARZENIE ,JUTRO ZADZWONIĘ .tYMCZASEM ZBIERAMY DEKLARACJE J============================================== fUNIA- 10ZL
  12. sTONECZKO A JAK TAK SPRAWY SCHRONU ,NAPISZ NA pW
  13. Państwo osobiście odbierają Edena w piatek około 18 tej:loveu:
  14. według mnie to ta sama sunia :roll:
  15. [URL=http://img12.imageshack.us/i/p10102471640x480.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2517/p10102471640x480.jpg[/IMG][/URL]
  16. Rozmawiałam z Estera ,wszystko OK PAŃSTWO BARDZO OTWARCI .Duzy dom z wielka działka .Dwoje dzieci ,najmłodsze 12 lat . Bardzo czekaja na Edena i chcą jeszcze kilka dni ,zeby sie przygotować na jego przyjazd.pan zaznaczył ,ze w lecie Eden będzie w budzie a w Zimne dni będą brać go do domu .Maja już jednago psa kundelka ,mieszka z nimi w domu .Pan z zawodu jest architektem,szykuje budę dla Edena ;)
  17. oczywiscie miałam na myśli ,ze Ala opowie częśc z podróży a Marlena pogromczyni dzikusow walnie temat dalej:eviltong:
  18. [URL="http://img32.imageshack.us/i/dsc01681640x480.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5462/dsc01681640x480.jpg[/IMG][/URL] PROSZĘ POMÓŻMY JEJ ,TYLKO LEŻY I JEST TAKA NIEADOPCYJNA:placz::placz:
  19. Przepraszam ,ale tak mnie zawsze prosi ta sunia ona jest taka smutna :placz:
  20. [URL=http://img35.imageshack.us/i/dsc01680640x480.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2453/dsc01680640x480.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...