[quote name='sacrum']Ty kobieto siedzisz tutaj całymi dniami, podobnie jak na stronie schroniska. Ledwo otworzysz oczy i myslisz jak podniesc sobie samoocene. na prawde nie mam przyjemnosci z czytania tego co piszesz,BZDURY kochana. Zajmij sie domem idz cos ugotuj, mozesz sie dowartosciowywac w inny sposob.
PS. nik genialnie do ciebie pasuje.[/quote]
Wow, sacrum ja nie musze gotowac jadamy z rodziną w restauracjach stad tyle wolnego czasu rozumiesz :diabloti:.Domem zajmuje sie gosposia przychodzi po południu posprzata ,popierze i uprasuje po to własnie zeby Funia mogła ledwo oczy otworzy siedziec na stronie schroniska .Teraz zatrudnie ja w niedzielę w godzinach otwarcia schroniska .
Fajnie ,ze mój nick pasuje Ci do mnie .
twój z kolei to tragedia w twoim przypadku ,sacrum to z łaciny swiętosć ,strefa świetości .Przeciwieństwem jest profanum ---może to byłoby lepsze ?