Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [quote name='sacrum']Ty kobieto siedzisz tutaj całymi dniami, podobnie jak na stronie schroniska. Ledwo otworzysz oczy i myslisz jak podniesc sobie samoocene. na prawde nie mam przyjemnosci z czytania tego co piszesz,BZDURY kochana. Zajmij sie domem idz cos ugotuj, mozesz sie dowartosciowywac w inny sposob. PS. nik genialnie do ciebie pasuje.[/quote] Wow, sacrum ja nie musze gotowac jadamy z rodziną w restauracjach stad tyle wolnego czasu rozumiesz :diabloti:.Domem zajmuje sie gosposia przychodzi po południu posprzata ,popierze i uprasuje po to własnie zeby Funia mogła ledwo oczy otworzy siedziec na stronie schroniska .Teraz zatrudnie ja w niedzielę w godzinach otwarcia schroniska . Fajnie ,ze mój nick pasuje Ci do mnie . twój z kolei to tragedia w twoim przypadku ,sacrum to z łaciny swiętosć ,strefa świetości .Przeciwieństwem jest profanum ---może to byłoby lepsze ?
  2. Jeśli uda nam się to moze jutro zajrzymy do Muszki .
  3. Beata Brawo !!!!ALLEGRO SUPER (mała rada ,wpisuj na dole ze wydanie psa warunkuje się podpisaniem umowy adopcyjnej)
  4. Od poczatku nikomu sie nie podobała ,jeju moze teraz w końcu :shake:
  5. Transport pilnie potrzebny do Poznania!!!!
  6. Zdjęć jest duzo ,tylko nie potrafię ich otworzyć .Komu przesłac moze będziecie wiedziały jak to zrobić ,bo mnie to jedno mąż wrzucił .Reszty już nie chciał:mad:
  7. Sacrum wczoraj o pietnastej z kawałkiem był na dogo .Dziewczyny mamy cichego wielbiciela i zarazem głodnego wiadomości:diabloti:
  8. [URL=http://img37.imageshack.us/i/dsc01018640x480x.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8426/dsc01018640x480x.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://img7.imageshack.us/i/dsc01084640x480.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8796/dsc01084640x480.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://img200.imageshack.us/i/pa110337640x480.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/792/pa110337640x480.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://img29.imageshack.us/i/dsc00318640x480.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7950/dsc00318640x480.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://img197.imageshack.us/i/dsc00344640x480.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/5367/dsc00344640x480.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://img38.imageshack.us/i/10200221640x480.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6105/10200221640x480.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL="http://img5.imageshack.us/i/p7070272tq7640x480.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/531/p7070272tq7640x480.jpg[/IMG]http://www.dogomania.pl/forum/f85/prosze-pokochaj-mnie-tez-help-starsza-sunia-prosi-o-zauwazenie-ma-dom-115479/[/URL]
  15. [URL=http://img190.imageshack.us/i/10200221640x480.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6105/10200221640x480.jpg[/IMG][/URL]
  16. Suńka nie wygłupiaj sie,wracaj do zdrowia;)
  17. Nie, jechałaby Torusia ja do 17 jestem w pracy ,dałam jej numer do Ciebie . Zadzwoniłam juz do Szczebrzeszyna ,pies ma być złapany do godz 14 najpózniej .Magda ma mi dać znac ,jeśli wszystko sie powiedzie to wtedu dzwonie do Pirani i ona pojedzie ;)
  18. Jaki on fajny ,zabierzcie go z tego luksusu:angryy:
  19. nO WŁASNIE ZADNE ,NIE MA TRANSPORTU ,nIKT NIE ODPOWIEDZIAŁ NA oGŁOSZENIE O TA TRASĘ :roll:
  20. FiFciu ,dlaczego nikt Cie nie chce taka pieknoya jesteś!!!:roll:
  21. Pirania to co wstepnie na sobote po południu:cool3:
  22. Ania ,ty czarodziejko .Jaka Luna jest piekna !!!Jaka szczęśliwa
  23. [quote name='Torusia']A ja mam w pamięci jak funiu siedziałaś nad nią w szpitaliku i ją głaskałaś a suczynka ze strachu cała się trzęsła[/quote] ale chyba nie z powodu mojej osoby co?
×
×
  • Create New...