-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
O cholewka to niezły numer .....I co to bedzie Jak Ania to pogodzi Jezu . Ania ja tak myśle o tobie to aż sie boje . Moze trzeba teraz Lune dac do jakiejs psiej gazety ,pogadam z kimś w tej sprawie:roll: -
Sabciu nikt tu nie zagląda ,:shake:
-
Sunia ,mam nadzieję ,ze razem uda nam sie znależć wspaniały domek dla Ciebie .Dobranoc maleńka ;)
-
[URL=http://img30.imageshack.us/i/p10106351640x480.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/6804/p10106351640x480.jpg[/IMG][/URL]
-
Ta sunia biegała jak oszalała po mojej wsi ,jest to droga krajowa więc nie bedę opisywać jaki ruch na niej panuje . Jak dowiedziałam się z wywiadu wśród ''życzliwych '' ,sunia biegała tak od rana . Ja zauważyłam ja około 20,Biegała za kazdym człowiekiem który szedł .Ale niestety nikt nie zwracał na nia uwagi .Zobaczyła ja moja córka i zaraz złapałyśmy ją na smycz .Po kilku godzinnej tułaczce ,umiesćiłam sunie wraz Z Ala123 w DT / Sunia korzysta z tego domu tylko chwilowo .Proszę o pomoc dla niej.Ma około 8 mcy i jest większą psiną .Przeurocza ,łagodna .W momencie znalezienia była znacznie wychudzona . Napisał [B]danka1234[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sunia-wyrzucona-na-drodze-krajowej-143717-post12812342/#post12812342"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]ogłoszenia dla Saby; [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2105881_saba_porzucona_sunia_szuka_nowego_domu.html"]alegratka[/URL] [URL="http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Saba-porzucona-sunia-szuka-nowego-domu-W0QQAdIdZ149586310"]gumtre[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/ogloszenie/51598"]kokosy[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,971603,,,,,,,,2/saba_porzucona_sunia_szuka_nowego_domu_"]interpress[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id138232.html"]e-oferty[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=44867"]kupie psa[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6492,Lw==.html"]adopcja psa[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/sabaporzucona-sunia-szuka-nowego-domu_1819.html"]nasi pupile[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=20209"]giełda ogłoszeń[/URL] [URL="http://adsy.pl/ogloszenia/69/posts/6_Spo%C5%82eczno%C5%9B%C4%87/10_Oddam_zwierzaka/19945_Saba_porzucona_sunia_szuka_nowego_domu_.html"]petsy[/URL] [URL="http://janowlubelski.olx.pl/saba-porzucona-sunia-szuka-nowego-domu-iid-41416984"]ogłoszenia olx[/URL][/I]
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
funia replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Jamor psy u Ciebie maja jak w bajce .PIĘKNE ZDJĘCIA :loveu: -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jamor ,potraktuj drapanie Atosa jak rzecz do zbadania bo on tylko w budzie leżał .Wymazy ,leczenie:crazyeye: ? czysta abstrakcja jeśli chodzi o nasz schron:shake: -
Oj jak dobrze .ze poza schronem jajniczek :multi:
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jak wy wchodzicie na ten watek Jamora bo ja nie potrafie tego znalezć .Podeślijcie mi link -
Maleńka, czarna, sunia z ZAMOŚCIA - w domku w Warszawie! Hura!
funia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Amiska Do domku slicznoto;) -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Oj sie zaniepokoiłam .Lunka cos ty:mad: -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
mam zdjecia wszystko okey ,ale jutro napisze i wkleję bo jestem wypruta:oops: -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
myslicie ,ze jamor tu bedzie pisał o postepach Atosika ?Czy on nie zajmuje sie tym :roll: -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Atos dzisiaj był tak szczęśliwy ,ze az nie dowierzałam ze to jest ten sam pies ,który nigdy nie wychodzi z budy . Ktos ,kto go pokocha zyska wspaniałego psa ,który jest bardzo łagodny i kochany . Faktycznie Kacper syn leyli był pierwszą osoba ,która okazała mu jakiekolwiek zainteresowanie i pewnie Atosik wyczuł dobre i wrazliwe serce ,dlatego tak bardzo okazaywał mu swoja wdziecznośc przez całą podróż ,pchając sie na kolana . -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Chcę bardzo podziekowac Leyli za wszystko .Bardzo sie ciesze ,ze moglam Cie poznac i twojego syna .To była prawdziwa przyjemność;) Leyla nie wzieła też ani grosza za transport obydwu psów .Zamośc dziękuje Ci z calego serca:calus: -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
ATOS ,TO JUZ JUTRO .CZEKAJ PIESKU ,BĘDZIEMY U cIEBIE leyla O KTÓREJ WYJEŻDZASZ ? PODAJ W PRZYBLIZENIU GODZINĘ O KTÓREJ BYŁABYS W zAMOŚCIU BO MUSZE DZIECKO GDZIES PODRZUCIĆ :cool3: -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
PRZYPOMNIAŁAM SOBIE ,ZE ZOSTAŁO 50ZŁ Z MAŃKA STAREGO PSIAKA ,KTÓREGO WYADOPTOWAŁAM DO kRAKOWA NAPISAŁAM DO DIABEŁKOWEJ A ONA NIEZZWŁOCZNIE PRZELAŁA KASKE .dZIEKI DAIBEŁKOWA;) -
SUKA I JEJ 7 SZCZENIAKÓW WYRZUCONE Z AUTA! Wszyscy już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
CI LUDZIE TWIERDZĄ ,ZE ALBO KTOŚ JA UKRADŁ ALBO GDZIEŚ ZGINĘŁA :mad: -
SUKA I JEJ 7 SZCZENIAKÓW WYRZUCONE Z AUTA! Wszyscy już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
gdyby wizyta była wcześniej ,moze do tego by nie doszlo .... -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
czy były jakies tel.w jego sprawie ?:roll: -
ślepy Puko w hoteliku u leny szuka domu...Puko ma dom
funia replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Puko ,przepraszam ze tak dawno tu nie zajrzałam .Całuski maleńki ,kasę przelałam -
Piękna ale płochliwa - marmurkowa Fionka z obozu zagłady... MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Ale świetne zdjęcie na pościeli ,Lizanko też :cool3: -
SUKA I JEJ 7 SZCZENIAKÓW WYRZUCONE Z AUTA! Wszyscy już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Gajeczko ślicznoto do domku;) -
Maleńka, czarna, sunia z ZAMOŚCIA - w domku w Warszawie! Hura!
funia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Amisiu jak sie czujesz ?