Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Ale ślicznoty po prostu cudeńka:loveu:
  2. Jak patrze na nia to widzę Reda ,podobna jest do niego .Ten wątek przyniiesie jej nowe życie wierze w to ;)
  3. [quote name='Isadora7']Jestem. Aukcje mogę wystawić ale nie wiem czy dam radę dzisiaj. I pare pytań: [LIST] [*]dobrze liczę, sa 3, dwóch chłopczyków i dziewczynka [*]czy one rzeczywiście mają tylko 4 tygodnie? [*]jakieś odrobaczanko było/będzie? [*]gdzie są, w Zamościu? [/LIST] [/quote] tak dwa psy i jedna suczka ,maja ponad 5 tyg.Jedzą same .Sa odrobaczone i sa w Zamosciu .
  4. Lady dzieki za allegro:loveu:
  5. Rozmawiałam a Murka ,są chętni na Muszke z Janowa Lub.Maja dom z ogrodem .Muszka mieszkałaby w domu :loveu:
  6. Dora dodaj ,ze tymczas jest naprawde chwilowy bo baba moze sie wkurzyć i zechce zeby ja oddawać
  7. Jak tam Maniek ,co tu tak cicho?
  8. Dora napisz jak tam sunia sie czuje?
  9. Amisku kochana ,jestem z toba :loveu:
  10. mam nowe zdjecia Saby ,wrzuce jutro .
  11. Dukat a klejnoty kiedy Bianeczka 0 Ci planuje usunąć ?
  12. Aha no i mozna mój numer dac do ogłoszeń
  13. Atos to około 5 letni pies zabrany z zamojskiego schroniska .Zauwazyła go wolontariuszka ,która postanowiła ze uratuje go z tego podłego miejsca .Atos mial depresje od dwóch lat nie opuszczał budy poza wyjściem za potrzeba i do marnego jedzenia jakie dostawał .Gasł w oczach ,zrezygnowany i smutny czekał w tej swojej budzie na psiego anioła który mógł go zabrac za Teczowy Most gdzie gdzie byłby wolny.Teraz Atos dzieki wspaniałym ludziom ,którzy opłacaja jego pobyt w hoteliku pod Warszawą dochodzi do siebie i pokazał jak wspaniałym i łagodnym jest psem /Po depresji nie ma śladu . Atos jest gotowy pokochac kogos na zawsze ,czy ty bedziesz ta osobą ? TAKI NAPISAŁAM TEKST DO OGLOSZENIA :oops:
  14. jogi z ta porażka to przesadziłas :roll: Wiesz czasami cos nie wychodzi pomimo ,ze bardzo sie starasz i robisz nawet wiecej niz mozesz .Ale niestety nikt tego nie zrozumie bo po co najlepiej zrypac ... Tak teraz najlepiej sie przekonalam ,ze tak jak napisałaś ten kto wwyciąga psa ponosi konsekencje i odwiedzialnośc .Nastepnym razem bez zadnych gwarantów nie wyciagam psów .Taka jest moja decyzja . Niech siedzą w schronie po co maja gnic po dwa miesiące w kojcu ...
  15. Super by było jakby im sie spodobała nasza Muszyca ,:thumbs:
  16. Kasia dzięki za zdjęcie .Napisz proszę czy wasze psy wariują czując jej cieczkę ?
  17. dziewczyny miałam napisać tekst do ogłoszeń ,wybaczcie mi zwłokę .Postaram sie w ten weekend to zrobić :oops:
  18. Ania bede tu z toba i bede kazdemu o nich mówić:roll:
  19. Roxi to tez moja wielka miłosc z czasu wolontariatu ,ale takiej grubej to jej sobie nie wyobrazałam :crazyeye: Moja śliczna Luniu czy ty w koncu wyzdrowiejesz? Ania taki mysliwy palant troche pytał o Lunkę ale jakoś jemu bym niie dała:shake:
  20. Jolanta W. z Gdańska zadeklarowała dzisiaj dzwoniąc do mnie 30zł miesiecznie na Atosika .Kłaniamy sie w jego imieniu i dziękujemy :multi:
  21. Dukaciku ,jestem z toba piesku;)
×
×
  • Create New...