Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Fajnie ,ze juz po :multi: W połowie sierpnia przeleje jakąś drobną kwote ;)
  2. Ja jutro ,albo jak mi wpłynie na konto najpóżniej w poniedziałek ;) Atos jeszcze tylko trzy samotne noce:Dog_run:
  3. lada dzień wpłynie ,jednorazowa wpłata na Atosa 50zł ,przeleje je diabełkowa .Jest to reszta kasy ,która została po zbiórce na Mańka starego psiaka szczęśliwie wyadoptowanego do Krakowa;)
  4. Gajeczko taka jestes piekna i nikt Cie nie chce, co to będzie :shake:
  5. muszka musi szybko pójść do domu bo bardzo rozpacza za człowiekiem:roll:
  6. [quote name='jogi']a nie odstrasza jak jest napisanie, że warunkiem adopcji jest sterylizacja w odpowiednim wieku itp Zastanówcie sie na jakich domach wam zależy? i nie mówię tu do Malagos, bo ona robi dobrą selekcję. Ja już w innym wątku napisałam, że jak komuś szkoda stówy, to jak się pies rozchoruje, to jest stówy u weta również mu będzie szkoda. wiem to z doświadczenia O to Wam chodzi? Bo się domek wystraszy:shake: Porażka[/quote Jogi między kolorami białym i czarnym sa też inne barwy ,Ja nie oceniam w ten sposób ,ze jak teraz nie da to póżniej tym bardziej bedzie mu szkoda kasy na leczenie . wyadoptowałam wiele psów bez zwrotu kasy ( z czego nie jestem wcale dumna ,bo nie raz dołozyłam ) i z wieloma mam kontakt i wszystkie te psy gdy trzeba są leczone i nikt tak nie podchodzi do tego. .Jest wiele psów na allegro bardziej lub mniej potrzebujących i myslę ,ze te bez kasy maja szanse na szybszy dom .Piszesz ,ze malagos robi dobbrą selekcje nie czaje a niby kto robi złą :roll:
  7. polecam goraco zakup dla edena obroży przeciwpchelnej i przeciw kleszczowej KITLIX ,jest droga ok50zł ale jest rewelacyjna działa 7 mcy . Moja suka jak miała kleszcza to była o wlos od smierci bo zaraził ja babesdzjozą ,a ta obroza znakomicie spełnia swoja rolę ;) mogłam zgubic litere w nazwie obrozy ,ale wet. bedzie wiedział :razz:
  8. Ale piekne zdjęcia ,jaki on szczęśliwy .
  9. W takim razie Fionka bylaby idealna dla mnie bo ja lubię lizanie po plecach .Moje psy lizą mi nogi i nie powiem ,zeby mnie to przeszkadzało:evil_lol: Ale rzeczywistość jest taka ,ze mam trzy suki i ta trzecia jak mówi mój mąż to o dwie za duzo :cool1:
  10. łateczku biegnij na chate ;)
  11. Jak tam Ami po sterylce ?! Ja wiem jogi ,ze nie mozemy oddawac za darmo i jeszcze dokładac ,ale jakos wydaje mi sie ,ze to jednak odstrasza .Takie jest moje zdanie :roll:
  12. Pozdrawiam Pana i Baszeńkę ;) czy doszła juz pileczka dla Baszy?:roll:W srodek włozona jest chusteczka bo dzwoniła i Pani na poczcie tak kazała zrobić :oops:
  13. Jezu ,ale czy ktos ja zechce jak w allegro pisze ,ze zwrot 100zł za sterylkę ?:roll:
  14. to zajebiscie ,ze sie znalazł czekamy na info ;)
  15. odpływam jak czytam takie cudowne wieści ,:loveu: Fionka ponad trzy lata temu była uratowana przez moja kolezanke.Ona i reszta jej rodzeństwa urodziły sie w ziemnej norze, na polu z dala od ludzkich zabudowań .Wszystkie szczeniaki niestety musiały trafić do schronu .bardzo szybko znalazły domy a Fionka czekała ten strasznie długi czas i gdyby nie dogomania ,napwewno czekałaby tak i czekała .Ale warto było .....Matka Fiony była dziką suka
  16. byłysmy dzisiaj z sacred piranią w schronie ,Atos ma byc przygotowany .Razem z nim jedzie suczka z watku piranii.
  17. ja szczepie kombajnem od dwóch lat i jest ok;)
  18. Okey .jeśli ze mna ktos pojedzie uzgodnimy to w schronie;)
  19. dziękuję Ci Pati za wszystko ,wspaniełe podejście i piekne zdjecia . Wielkie dzieki :loveu:
  20. Ale jestem szczęśliwa ,kochana Fifcia:loveu:
  21. świetnie widzieć go takiego szczęśliwego:loveu:
  22. zdjecia pieknosci ,zdrowiej Fioneczko;)
  23. Leyla i co gadałaś jeszcze z jamorem?
×
×
  • Create New...