[quote name='jogi']a nie odstrasza jak jest napisanie, że warunkiem adopcji jest sterylizacja w odpowiednim wieku itp
Zastanówcie sie na jakich domach wam zależy? i nie mówię tu do Malagos, bo ona robi dobrą selekcję.
Ja już w innym wątku napisałam, że jak komuś szkoda stówy, to jak się pies rozchoruje, to jest stówy u weta również mu będzie szkoda. wiem to z doświadczenia
O to Wam chodzi? Bo się domek wystraszy:shake:
Porażka[/quote
Jogi między kolorami białym i czarnym sa też inne barwy ,Ja nie oceniam w ten sposób ,ze jak teraz nie da to póżniej tym bardziej bedzie mu szkoda kasy na leczenie .
wyadoptowałam wiele psów bez zwrotu kasy ( z czego nie jestem wcale dumna ,bo nie raz dołozyłam ) i z wieloma mam kontakt i wszystkie te psy gdy trzeba są leczone i nikt tak nie podchodzi do tego. .Jest wiele psów na allegro bardziej lub mniej potrzebujących i myslę ,ze te bez kasy maja szanse na szybszy dom .Piszesz ,ze malagos robi dobbrą selekcje nie czaje a niby kto robi złą :roll: