a ja juz nie mam żadnego dylematu ,wiem jedno rodzina która ze mna sie kontaaktuje to wspaniali ludzie ,Daria ma wielka szanse byc czlonkiem tej rodziny .
bede sie modlic aby synek nie dostal zadnych objawów alergicznych .Jesli nawet to sie zdarzy bo to bierzemy pod uwage to Daria wóci w to samo miejsce .ale spróbowac trzeba .
Teraz czekamy na to az wykarmi dzieci ok.3 tyg. i organizujemy transport do Pruszkowa .
Czy ktos moze tam sprawdzić dom ?