Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Jaka szkoda ,ze nikt do maluszków nie zagląda:shake:
  2. Jutro zadzwonie do Pani Eli zapytam jak sie ma Saba
  3. mogę tylko podnieść niestety :roll:
  4. Jeszcze ze dwa tyg. bo szzceniaki za małe aby mogła jechac /A potem to już tyllko szczęśliwe dni przed nia :multi:
  5. Sabunia ,pozdrowienia z Zamościa.Niedługo wpadniemy .
  6. Jamor dzięki ,ze Atos jest taki szczęśliwy :loveu:
  7. Elmira dzisiaj o 20 uwówiła sie na wizyte ,której jestem pewna na 150 % .:loveu: Ale czekamy co napisze Elmira ;)
  8. i jeszcze raz dziewczynka sie pokazuje [URL=http://img194.imageshack.us/i/dsc01987i.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/916/dsc01987i.jpg[/IMG][/URL]
  9. Piesek grubasek fajnie leży wyciągając tylne nóżki do tyłu i ciągnie je ,komicznie to wyglada :evil_lol:
  10. [URL=http://img190.imageshack.us/i/dsc01970640x480.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6725/dsc01970640x480.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://img9.imageshack.us/i/dsc01983640x480.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/755/dsc01983640x480.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://img197.imageshack.us/i/dsc01993k.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7039/dsc01993k.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://img11.imageshack.us/i/dsc01965640x480.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5900/dsc01965640x480.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://img8.imageshack.us/i/dsc01991640x480.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/3723/dsc01991640x480.jpg[/IMG][/URL]
  15. Sunia jest bardzo wesoła i nie boi sie ludzi ,nawet potrafi juz łapać za spodnie :cool3:
  16. [URL="http://img3.imageshack.us/i/dsc01994640x480.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4003/dsc01994640x480.jpg[/IMG][/URL]
  17. Te trzy szczeniaczki szukaja cudownych domków ,są zabrane z interwencji . Sa dwa pieski i jedna suczka . Mają około 4 tygodni .
  18. Dzisiaj ustalę adres i napiszę ,Dzięki za odzew
  19. Amiśku ślicznotko ,nikt Cie nie chce ?
  20. czyzb pani ela rzucała miesem :cool3:
  21. a ja juz nie mam żadnego dylematu ,wiem jedno rodzina która ze mna sie kontaaktuje to wspaniali ludzie ,Daria ma wielka szanse byc czlonkiem tej rodziny . bede sie modlic aby synek nie dostal zadnych objawów alergicznych .Jesli nawet to sie zdarzy bo to bierzemy pod uwage to Daria wóci w to samo miejsce .ale spróbowac trzeba . Teraz czekamy na to az wykarmi dzieci ok.3 tyg. i organizujemy transport do Pruszkowa . Czy ktos moze tam sprawdzić dom ?
  22. I Ja tez zagladam ;)
  23. Ania zebys ty zdrowa była zawsze ,ale sie uśmialam z tej anteny satelitarnej :evil_lol: Całuski dla was :buzi:
×
×
  • Create New...